* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych na konsultację w Radzyminie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych /rocznik 2003/ na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniu 21.12.2018 r. w Radzyminie:
  1. Chlabicz Maksymilian      – UKS Wilanowia Warszawa
  2. Chmielewicz Piotr             – MKS Mazur Sierpc
  3. Dąbrowski Jan                   – UKS Wilanowia Warszawa
  4. Filipkowski Aleksy            – SKF Wisła Płock
  5. Gruda Szymon                   – UKPR Agrykola Warszawa
  6. Kacprzyński Kacper          – UKPR Agrykola Warszawa
  7. Kocięcki Nikodem            – MKS Mazur Sierpc
  8. Korczak Bartłomiej          – UKS Nike Ciechanów
  9. Kozłowski Kamil               – SMS Płock
  10. Kwasiborski Szymon        – SMS Płock
  11. Ligęza Adam                      – UKPR Agrykola Warszawa
  12. Potucha Dawid                 – UMKS Orlęta Zwoleń
  13. Smykiewicz Rafał             – KS Warszawianka Warszawa
  14. Strzemieczny Michał       – ASPL Legionowo
  15. Szczepanek Piotr              – SKF Wisła Płock
  16. Szniter Damian                – SMS Płock
  17. Szwedowicz Maciej          – UKPR Agrykola Warszawa
  18. Wachowicz Przemysław – UKPR Agrykola Warszawa
  19. Wojnecki Olaf                   – SMS Płock
  20. Załęski Michał                  – SKF Wisła Płock
  21. Zielonka Kuba                  – KS Victoria Piaseczno
  22. Zięba Miłosz                     – UKS Wilanowia Warszawa

Zbiórka zawodników 21.12.2018r. o godz. 15:30 w Radzyminie:

– Miejsce zbiórki: Hala ROKiS Radzymin, al. Jana Pawła II w Radzyminie

Zawodnicy powinni posiadać:

– badania lekarskie, sprzęt sportowy, piłkę ręczną nr 3;

Trener Koordynator Kadry Mazowsza Juniorów Młodszych

Biernacki Piotr

Tel. 508 358 401

E-mail: biernacki.piotrek.85@gmail.com

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
KOMUNIKAT nr 10 KGiD WMZPR z dnia 11.01.2019 r. dot. rozgrywek barażowych juniorów

KOMUNIKAT nr 10 KGiD WMZPR z dnia 11.01.2019 r. dot. rozgrywek barażowych juniorów   Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje, że na podstawie wyników Rozgrywek Juniorów oraz …

Aktualności
KOMUNIKAT nr 9 KGiD WMZPR z dnia 10.01.2019 r. dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

KOMUNIKAT nr 9 KGiD WMZPR z dnia 10.01.2019 r. dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019 1. KGiD WMZPR informuje, że na podstawie uchwały Prezydium Zarządu WMZPR nr 01/2019 z dnia …

Aktualności
Największy turniej z największym WOJOWNIKIEM

Bramki, walka, krew, pot, łzy i radość – tego wszystko doświadczyli zawodniczy biorący udział w II Ogólnopolskim Turnieju PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA (największy turniej na Mazowszu i drugi co do wielkości turniej w …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo