KOMUNIKAT nr 1 KGiD WMZPR z dnia 25.06.2018 r. dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

KOMUNIKAT nr 1 KGiD WMZPR
z dnia 25.06.2018 r.
dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

 

Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej informuje o ustaleniach dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019.

1. W dniu 18.06.br odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli klubów, których zespoły zostały zgłoszone do rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019.
Na tym spotkaniu przedstawione zostały założenia organizacyjne oraz zatwierdzone systemy rozgrywek w poszczególnych kategoriach, które są do pobrania poniżej:
– zatwierdzone systemy rozgrywek

2. Poniżej do pobrania są listy zgłoszonych zespołów z podziałem na kategorie wiekowe, oraz numery ustalone w wyniku losowania w tych kategoriach, w których rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem ligowym – mecz i rewanż – w jednej grupie, tzn. w kategoriach:
– juniorek
– juniorek młodszych
– juniorów

3. W pozostałych kategoriach konieczny jest podział na grupy i w związku z tym Komisja Gier i Dyscypliny po konsultacjach z Komisją Szkoleniową dokona rozstawienia wytypowanych zespołów w każdej kategorii, do których dolosowane zostaną pozostałe zespoły. Listy zgłoszeń we wspomnianych kategoriach do pobrania poniżej:
– młodziczki
– dziewczęta
– juniorzy młodsi
– młodzicy
– chłopcy
Same losowania zostaną dokonane po 20 sierpnia br, która to data została określona jako ostateczny termin wniesienia wymaganych opłat oraz uregulowania wymogów organizacyjnych określonych w poprzednim komunikacie KGiD WMZPR. Nie uregulowanie opłat związanych z udziałem w rozgrywkach w podanym powyżej terminie:
– składki członkowskiej ZPRP
– składki członkowskiej WMZPR
– opłat startowych zgodnych z liczbą zgłoszonych zespołów
będzie równoznaczne z nie uwzględnieniem w losowaniu i nie przyjęciem do rozgrywek WMZPR w sezonie 2018/19.

4. Szczegółowe terminarze rozgrywek młodzieżowych w nadchodzącym sezonie zostaną przedstawione po opublikowaniu Zasad rozgrywek młodzieżowych ZPRP i określeniu terminów rozgrywek centralnych.

5. W dniu 20.06.br odbyło się spotkanie przedstawicieli Komisji Rozgrywek ZPRP oraz Komisji Gier i Dyscypliny Wojewódzkich Związków Piłki Ręcznej, na którym poinformowano, że w Zasadach rozgrywek młodzieżowych ZPRP obowiązujących w sezonie 2018/2019 nie nastąpią istotne zmiany, poza wprowadzeniem załącznika regulującego zasady wojewódzkich rozgrywek barażowych, stanowiących kwalifikacje do rozgrywek szczebla centralnego.

6. KGiD WMZPR przypomina, że z chwilą utworzenia w Elektronicznym Systemie Zarządzania Rozgrywkami ZPRP (ESZR ZPRP) nowego sezonu rozgrywek 2018/2019, co nastąpi w lipcu, obowiązkowym jest umieszczenie w bazie skanów wymaganych dokumentów – w tym skanów wniesionych opłat.

Przewodniczący Komisji Gier i Dyscypliny
Andrzej Jabłoński

Koordynator rozgrywek młodzieżowych
Dawid Langowski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików /rocznik 2003/ na zgrupowanie w Ciechanowie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików /rocznik 2003/ na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 12-20.08.2018r. w Ciechanowie. Araj Szymon          …

Aktualności
Srebrne medale dziewcząt na XXIV OOM Katowice 2018 – chłopcy tuż za podium!

SREBRNE DZIEWCZĘTA ! ! ! Kadra Województwa Mazowieckiego Dziewcząt rocznik 2003 wywalczyła srebrne medale po zaciętym meczu finałowym minimalnie przegranym z Kadrą Województwa Śląskiego 31:32 (13-17) ! Komunikat Końcowy XXIV …

Aktualności
Walne zgromadzenie sprawozdawcze ZPRP

30 czerwca w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Delegaci przyjęli sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo