KOMUNIKAT nr 18 KGiD WMZPR z dnia 25.05.2020 r. dot. zakończenia rozgrywek dzieci i dzieci młodszych w sezonie 2019/2020

KOMUNIKAT nr 18 KGiD WMZPR

z dnia 25.05.2020 r.

dot. zakończenia rozgrywek dzieci i dzieci młodszych w sezonie 2019/2020

 

 

1. KGiD WMZPR informuje, że w związku z podjętą przez Prezydium Zarządu WMZPR Uchwałą nr 05/2020 z dnia 25.05.2020, rozgrywki w kategorii dziewcząt, chłopców, dziewcząt młodszych i chłopców młodszych w sezonie 2019/2020 zostają zakończone bez rozgrywania zaplanowanych w terminarzach, ale nieodbytych spotkań.

2. KGiD WMZPR postanowiło przyjąć w kategoriach dziewcząt i chłopców za ostateczne tabele z Grup F i P z zaliczeniem wyników spotkań rozegranych do dnia zawieszenia rozgrywek na podstawie Komunikatu Specjalnego nr 2 KGiD WMZPR z dnia 12.03.2020, jednocześnie przyznając miejsca ex-aequo na podstawie zdobytych punktów. Ostateczne klasyfikacje przestawiają się następująco:

 

DZIEWCZĘTA

Miejsca 1 – 4:
MKS Karczew
UKPR Agrykola I Warszawa
UKPR Agrykola II Warszawa
UKS Zielonka

Miejsca 5 – 8:
KS Zawkrze Mława
MMKS Jutrzenka Płock
UKS Wilanowia Warszawa
UKS Varsovia Warszawa

Miejsca 9 – 10:
KPR ROKiS Radzymin
MKS Ochota Warszawa

Miejsca 11 – 12:
SP 206 AZS AWF Warszawa
UKS Niedźwiadek Węgrów

Miejsca 13 – 14:
APR Radom
MKS Znicz Pruszków

Szczegółowe tabele grup F i P oraz eliminacyjne A i B są do pobrania poniżej:
Dziewczęta Gr. F, Dziewczęta Gr. P, Dziewczęta Gr. A, Dziewczęta Gr. B.

 

CHŁOPCY

Miejsca 1 – 3:
SKF Wisła Płock
UKS Diament Ostrołęka
UKS Wilanowia Warszawa

Miejsca 4 – 5:
Akademia Sportu Wesoła
UKS Niedźwiadek Węgrów

Miejsca 6 – 8:
MKS Mazur Sierpc
MUKS 21 Płock
UKPR Agrykola I Warszawa

Miejsce 9:
MTS Lider Radom

Miejsce 10:
UKPR Agrykola II Warszawa

Miejsce 11:
UKS Rusiec

Miejsce 12:
Enea Orlęta Zwoleń

Miejsca 13 – 14:
SP 206 AZS AWF Warszawa
UKS Szczypiorniak Lesznowola

Szczegółowe tabele grup F i P oraz eliminacyjne A i B są do pobrania poniżej:
Chłopcy Gr. F, Chłopcy Gr. P, Chłopcy Gr. A, Chłopcy Gr. B.

 

3. KGiD WMZPR postanowiło przyznać w kategoriach dziewcząt młodszych i chłopców młodszych miejsca ex-aequo na podstawie tabel z Grup A i B, nie uwzględniając wyników spotkań rozegranych w ramach grup F i P z powodu nie rozegrania przez zespoły w tej fazie rozgrywek tej samej liczby spotkań lub w ogóle ich nie rozpoczęcia. Ostateczne klasyfikacje przestawiają się następująco:

 

DZIEWCZĘTA MŁODSZE

Miejsca 1 – 2:
MUKS Czarni Regimin
UKS Radziejowice

Miejsca 3 – 4:
LUKS Lider Winnica
UKS Dwójka Małkinia Górna

Miejsca 5 – 6:
MKS Karczew
UKS Rusiec

Miejsca 7 – 8:
KPR ROKiS Radzymin
UKS Jedynka Przysucha

Miejsca 9 – 10:
KS Zawkrze Mława
UKS Varsovia Warszawa

Szczegółowe tabele grup A i B są do pobrania poniżej:
Dziewczęta Młodsze Gr. A, Dziewczęta Młodsze Gr. B.

 

CHŁOPCY MŁODSI

Miejsca 1 – 2:
Akademia Sportu Wesoła
UKS Jedynka Przysucha

Miejsca 3 – 4:
UKS Diament Ostrołęka
UKS Wilanowia Warszawa

Miejsca 5 – 6:
KS Victoria Piaseczno
UKS Nike Ciechanów

Miejsca 7 – 10:
AS Fit Camp Warszawa
OTM Lesznowola
UKS Radziejowice
UKS Szczypiorniak Lesznowola

Szczegółowe tabele grup A i B są do pobrania poniżej:
Chłopcy Młodsi Gr. A, Chłopcy Młodsi Gr. B.

 

4. KGiD WMZPR informuje, że informacja odnośnie pozostałych kategorii (juniorka młodsza, junior młodszy) zostanie opublikowana niezwłocznie po ukazaniu się komunikatu ZPRP w tej sprawie.

 

Przewodniczący Komisji Gier i Dyscypliny
Andrzej Jabłoński

Koordynator rozgrywek młodzieżowych
Dawid Langowski

Dlaczego Diament Ostrołęka w kategorii Chłopcy jest wymieniony na drugiej pozycji (wśród drużyn z miejsc 1 – 3 ) ? Z tabeli wynika coś zupełnie innego.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Odwołanie kursokonferencji licencyjnej B i C w Warszawie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje, że w związku z panującą w naszym kraju pandemią wirusa COVID-19, na posiedzeniu Kolegium Prezesów WZPR z udziałem m. in. Dyrektora Sportowego ZPRP podjęto decyzję o …

Aktualności
Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Aktualności
Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo