* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – KS Otmęt Krapkowice sobota 17 listopada, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: KPR Legionowo SA – MTS Chrzanów niedziela 18 listopada, 16:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – SPR JKS Jarosław niedziela 18 listopada, 16:00 *

KOMUNIKAT nr 4 KGiD WMZPR z dnia 15.09.2018 r. dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

KOMUNIKAT nr 4 KGiD WMZPR
z dnia 15.09.2018 r.
dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

1. KGiD WMZPR informuje, że z rozgrywek w kategorii Junior Młodszy wycofał się zespół KS Uniwersytet Radom (gr. A). W zawiązku z tym skład uzupełniono grupy A o zespół UKS Wilanowia Warszawa (pierwotnie grupa D) – w tej sytuacji wszystkie grupy eliminacyjne (A,B,C,D) liczą po 4 zespoły.
Junior młodszy – harmonogram gier (po korektach)

2. KGiD WMZPR przypomina, iż wg Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych wniosek zainteresowanej drużyny o przełożenie zawodów na inny termin wraz z pisemną zgodą przeciwnika muszą wpłynąć, na co najmniej 7 dni przed terminem meczu.
Wnioski bez zgody przeciwnika nie będą rozpatrywane.

3. KGiD WMZPR przypomina, że zgodnie z § 14-19 Zasad rozgrywek młodzieżowych ZPRP ostatecznym terminem zgłoszeń drużyn do rozgrywek barażowych we wszystkich kategoriach wskazanych w w/w Zasadach jest 14 grudnia 2018 r.
Jednak w związku z tym, że w kategorii Juniorek termin rozgrywek barażowych planowany jest na 15 lub 16 grudnia 2018 r. KGiD WMZPR wyznacza jako ostateczny termin zgłoszeń drużyn dla tej kategorii wiekowej dzień 30 listopada 2018r.

4. KGiD WMZPR przypomina, iż dodając skan protokołu rozegranego spotkania do ESZR ZPRP w przypadku, gdy składa się on z dwóch stron (pierwsza strona + opis sędziów na odwrocie), bezwzględnie najpierw dodajemy skan drugiej strony, a dopiero potem pierwszej strony protokołu. Prosimy o skrupulatne przestrzeganie tej zasady.

5. KGiD WMZPR przypomina, że aktualnie funkcjonującymi adresami pocztowymi WMZPR, na które należy kierować wszelką korespondencję przekazywaną pocztą elektroniczną są:
– pisma zawiadamiające o meczach, prośby o zmianę terminu zawodów, prośby o potwierdzenie nowych zawodników i osób towarzyszących itp. należy kierować na adres mailowy – kgid@wmzpr.pl / langowski@wmzpr.pl
– skany protokołów oraz korespondencję w pozostałych sprawach organizacyjnych należy kierować na adres mailowy – biuro@wmzpr.pl
Dawna poczta wmzprwawa@op.pl obecnie już nie istnieje i prosimy nie wysyłać na ten adres żadnej korespondencji.

6. KGiD WMZPR w załączeniu przypomina o objaśnieniach dotyczących zasad wykonywania i zapisu serii rzutów karnych – w przypadku remisu w doliczonym czasie i konieczności wyłonienia zwycięzcy.
Objaśnienia dot. zasad wykonywania i zapisu serii rzutów karnych

7. W przypadku jeżeli protokół zawodów nie jest generowany z ESZR ZPRP, należy używać oznaczeń zawodów stosowanych w tym systemie.

8. Schemat postępowania w ESZR ZPRP dla klubów młodzieżowych jest do pobrania poniżej.
Schemat postępowania w ESZR ZPRP dla klubów młodzieżowych
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o bezpośredni kontakt z
Koordynatorem Rozgrywek Młodzieżowych Dawidem Langowskim
(tel. 575-404-401, e-mail: langowski@wmzpr.pl).

Przewodniczący Komisji Gier i Dyscypliny
Andrzej Jabłoński

Koordynator rozgrywek młodzieżowych
Dawid Langowski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
KPR Legionowo zdobywa w Sierpcu Puchar Polski Mężczyzn na szczeblu wojewódzkim

W minioną środę 7 listopada br w hali sportowej SP nr 2 w Sierpcu, odbyło się finałowe spotkanie Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu wojewódzkim pomiędzy zespołami Międzyszkolnego Klubu Sportowego Mazur …

Aktualności
Mecz Towarzyski Kadr Wojewódzkich Dziewcząt

Warszawsko- Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych na mecz towarzyski pomiędzy zespołami : Kadra Wojewódzka Juniorek Młodszych rocznik 2003 – Kadra Wojewódzka Młodziczek rocznik …

Aktualności
Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek /rocznik 2004/ na konsultację szkoleniową

Karczew, 29.10.2018r. Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek/ rocznik 2004/ na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 08-11.11.2018r. w Karczewie. 1.Arent Nina      …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo