* I Liga Kobiet: AZS AWF Warszawa – SPR Sośnica Gliwice sobota 22 września, 17:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – KPR Legionowo S.A. niedziela 23 września, 14:00 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – ORLEN Wisła II Płock piątek 28 września, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – MTS Chrzanów sobota 6 października, 19:00 *

KOMUNIKAT nr 4 KGiD WMZPR z dnia 15.09.2018 r. dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

KOMUNIKAT nr 4 KGiD WMZPR
z dnia 15.09.2018 r.
dot. rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2018/2019

1. KGiD WMZPR informuje, że z rozgrywek w kategorii Junior Młodszy wycofał się zespół KS Uniwersytet Radom (gr. A). W zawiązku z tym skład uzupełniono grupy A o zespół UKS Wilanowia Warszawa (pierwotnie grupa D) – w tej sytuacji wszystkie grupy eliminacyjne (A,B,C,D) liczą po 4 zespoły.
Junior młodszy – harmonogram gier (po korektach)

2. KGiD WMZPR przypomina, iż wg Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych wniosek zainteresowanej drużyny o przełożenie zawodów na inny termin wraz z pisemną zgodą przeciwnika muszą wpłynąć, na co najmniej 7 dni przed terminem meczu.
Wnioski bez zgody przeciwnika nie będą rozpatrywane.

3. KGiD WMZPR przypomina, że zgodnie z § 14-19 Zasad rozgrywek młodzieżowych ZPRP ostatecznym terminem zgłoszeń drużyn do rozgrywek barażowych we wszystkich kategoriach wskazanych w w/w Zasadach jest 14 grudnia 2018 r.
Jednak w związku z tym, że w kategorii Juniorek termin rozgrywek barażowych planowany jest na 15 lub 16 grudnia 2018 r. KGiD WMZPR wyznacza jako ostateczny termin zgłoszeń drużyn dla tej kategorii wiekowej dzień 30 listopada 2018r.

4. KGiD WMZPR przypomina, iż dodając skan protokołu rozegranego spotkania do ESZR ZPRP w przypadku, gdy składa się on z dwóch stron (pierwsza strona + opis sędziów na odwrocie), bezwzględnie najpierw dodajemy skan drugiej strony, a dopiero potem pierwszej strony protokołu. Prosimy o skrupulatne przestrzeganie tej zasady.

5. KGiD WMZPR przypomina, że aktualnie funkcjonującymi adresami pocztowymi WMZPR, na które należy kierować wszelką korespondencję przekazywaną pocztą elektroniczną są:
– pisma zawiadamiające o meczach, prośby o zmianę terminu zawodów, prośby o potwierdzenie nowych zawodników i osób towarzyszących itp. należy kierować na adres mailowy – kgid@wmzpr.pl / langowski@wmzpr.pl
– skany protokołów oraz korespondencję w pozostałych sprawach organizacyjnych należy kierować na adres mailowy – biuro@wmzpr.pl
Dawna poczta wmzprwawa@op.pl obecnie już nie istnieje i prosimy nie wysyłać na ten adres żadnej korespondencji.

6. KGiD WMZPR w załączeniu przypomina o objaśnieniach dotyczących zasad wykonywania i zapisu serii rzutów karnych – w przypadku remisu w doliczonym czasie i konieczności wyłonienia zwycięzcy.
Objaśnienia dot. zasad wykonywania i zapisu serii rzutów karnych

7. W przypadku jeżeli protokół zawodów nie jest generowany z ESZR ZPRP, należy używać oznaczeń zawodów stosowanych w tym systemie.

8. Schemat postępowania w ESZR ZPRP dla klubów młodzieżowych jest do pobrania poniżej.
Schemat postępowania w ESZR ZPRP dla klubów młodzieżowych
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o bezpośredni kontakt z
Koordynatorem Rozgrywek Młodzieżowych Dawidem Langowskim
(tel. 575-404-401, e-mail: langowski@wmzpr.pl).

Przewodniczący Komisji Gier i Dyscypliny
Andrzej Jabłoński

Koordynator rozgrywek młodzieżowych
Dawid Langowski

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 12/PP z dnia 20.09.2018 r.

Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 12/PP z dnia 20.09.2018 r. Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, że przyjmowane są zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski Kobiet …

Aktualności
Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 11/II LK z dnia 19.09.2018 r.

Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 11/II LK  z dnia 19.09.2018 r. Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, że do rozgrywek II Ligi Kobiet – Grupa …

Aktualności
Komunikat nr 10/II LM Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 14.09.2018 r.

Komunikat nr 10/II LM Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 14.09.2018 r.   Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje, na podstawie umowy o współpracy pomiędzy Związkiem Piłki …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo