* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

Powołania na konsultację szkoleniową Reprezentacji Mazowsza w Ciechanowie

Warszawsko- Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003) na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się w dniach 23-29 czerwca 2018 r w Ciechanowie.
1. Buksakowska Maja
2. Komorska Martyna
3. Domaszczyńska Julia
4. Dworniczuk Iga
5. Granicka Joanna
6. Chmielewska Weronika
7. Kajma Karolina
8. Strus Gabriela
9. Ciborowska Maja
10. Szczepanek Oliwia
11. Matusiak Aleksandra
12. Trojanowska Liwia
13. Sobka Karolina
14. Masłowska Oliwia
15. Gralewska Aleksandra
16. Gadzińska Julia
17. Grzybowska Julia
18. Jaśkiewicz Nadia

Zbiórka zawodniczek 23 czerwca w Ciechanowie do godz.12 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul.17 Stycznia 60 B.

Kadra szkoleniowa:
Małgorzata Buksakowska- Trener
Ewa Filipek – Trener

Zawodniczki posiadają ze sobą:
• Ważne badania lekarskie
• Sprzęt sportowy do treningów

Kluby macierzyste proszone są o potwierdzenie udziału zawodniczek w konsultacji do dnia 20 czerwca 2018 r. u trenerki Małgorzaty Buksakowskiej tel.605593881/ e.mail goskabax@wp.pl

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej, powołuje na konsultację szkoleniową Reprezentacji Mazowsza w Ciechanowie w dniach 23-29.06.2018r. następujących zawodników:
1. Myczka Damian SKF Wisła Płock
2. Ignaczak Lukasz SKF Wisła Płock
3. Sobiecki Patryk SKF Wisła Płock
4. Wawrzczak Kacper SKF Wisła Płock
5. Wydornik Kacper SKF Wisła Płock
6. Sobieraj Michał KS Warszawianka Warszawa
7. Masyk Mateusz KS Warszawianka Warszawa
8. Rogowski Iwo KS Warszawianka Warszawa
9. Wnękowski Krzysztof KS Warszawianka Warszawa
10. Pastorica Maxime KS Warszawianka Warszawa
11. Brzozowski Adrian KS Warszawianka Warszawa
12. Massalski Jakub KS Warszawianka Warszawa
13. Śliwiński Maksymilian KS Warszawianka Warszawa
14. Matuszak Filip KS Warszawianka Warszawa
15. Hyter Emil KS Warszawianka Warszawa
16. Mieszkowski Filip KS Warszawianka Warszawa
17. Iskra Patryk MTS Lider Radom

Rezerwowi:
1. Joof Mateusz MTS Lider Radom
2. Sauda Wiktor MTS Lider Radom
3. Dąbrowski Bartosz KS Warszawianka Warszawa
4. Hamdan Adam KS Warszawianka Warszawa
5. Imbirski Kacper SKF Wisła Płock

Kluby potwierdzić uczestnictwo zawodników ( w tym rezerwowych ) do 15.06.2018r.
Zbiórka zawodników 23.06.2018r. w hotelu Olimpijskim w Ciechanowie, ul. 17 stycznia 60, do godz.12.00. Zawodnicy dojeżdżają we własnym zakresie.
Zawodnicy powinni posiadać sprzęt treningowy do zajęć na hali i w terenie oraz strój na basen (koniecznie czepek).

Kadra szkoleniowa
1. Porzeziński Tomasz tel. 502 645 253 e-mail tomasz.porzezinski@onet.pl
2. Krawczyk Paweł tel. 505 123 649
3. Grzenda Robert tel. 601 300 754

Aktualności
Seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli – KIELCE 03.04.2019

Serdecznie zapraszamy ! ! !   Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP Kielce organizują w dniu 3 kwietnia 2019 seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego. …

Aktualności
SMS Warszawa zaprasza !

Powstaliśmy dla WAS!   To u nas są najlepsi trenerzy! To u nas masz szansę na zagranie w najlepszym zespole w Polsce! Jeśli lubisz pracę i jesteś ambitna zapraszamy! Gwarantujemy …

Aktualności
Mistrzostwa Polski Juniorów 1-8 Finału – WYNIKI

W 1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów wystartowały dwa zespoły mazowieckie: ORLEN Wisła Płock UKS Nike Ciechanów Zespół ORLEN Wisły Płock uzyskał awans do 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo