Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek rocznik 2006 na konsultację selekcyjną w Radomiu – zmiana terminu dwóch pierwszych konsultacji ! ! !

WAŻNY KOMUNIKAT ! ! !

KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK (ROCZNIK 2006)

KONSULTACJA SELEKCYJNA (zmiana terminu dwóch pierwszych konsultacji)

 

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje, iż w związku z wyborami na Prezydenta PR, które odbędą się 28 czerwca 2020r., ulegają zmianie daty konsultacji selekcyjnych

  • 04.07.2020r.– KONSULTACJA 1 (GRUPA 1) – przyjazd o godz. 9:00
  • 05.07.2020r.– KONSULTACJA 2 (GRUPA 2) – przyjazd o godz. 9:00
  • 10.07.2020r.- KONSULTACJA 3 (GRUPA 3) – przyjazd o godz. 9:00
  • 11.07.2020r.- KONSULTACJA 4 (GRUPA 4) – przyjazd o godz. 9:00
  • 12.07.2020r.- KONSULTACJA 5 (GRUPA 5) – przyjazd o godz. 9:00

 

KADRA SZKOLENIOWA:

Piotr Włoskiewicz– Trener Główny tel. 530 273 040 e-mail: piotr_madridista@wp.pl

Krzysztof Kuryś– Trener Asystent

  • Zbiórka zawodniczek: Hala Sportowa PSP nr 15, ul. Kielecka 2/6. Powołane zawodniczki przyjeżdżają w wyznaczonym dniu i godzinie.
  • Zawodniczki powinny posiadać ze sobą:
    • ważne badania lekarskie,
    • wypełnione oświadczenia (BARDZO WAŻNE)
    • sprzęt sportowy do treningów na sali i w terenie.
  • Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w konsultacji do trenera głównego do dnia 24 czerwca 2020r.
  • Ze względu na zagrożenie COVID-19, rodzice/ opiekunowie nie mogą uczestniczyć w zajęciach jako obserwatorzy.
  • Ze zgrupowań selekcyjnych zostanie wybrana grupa 50 zawodniczek, które w dwóch grupach po 25 osób będą uczestniczyły w obozie w Ciechanowie w następujących terminach: I gr 15-17.07.2020 r. i II gr. 18-20.07.2020 r.

Wymagane dokumenty do pobrania znajduje się poniżej:
pdf_icon OŚWIADCZENIE DANE OSOBOWE
pdf_icon OŚWIADCZENIE COVID KADRA RADOM
pdf_icon PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA COVID – KADRA 2006 RADOM

 

Lista uczestniczek konsultacji w dniu 04.07.2020r. (GRUPA 1)

1. Bartold Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
2. Balasiewicz Zuzanna – MMKS Jutrzenka Płock
3. Socha Natalia – UKS Zielonka
4. Szymańska Angelika – UKS Zielonka
5. Trzebiniak Zofia – KS Victoria Piaseczno
6. Nowak Zofia – KS Victoria Piaseczno
7. Szulska Maja – MUKS Czarni Regimin
8. Chodkowska Natalia – MUKS Czarni Regimin
9. Krzymowska Klaudia – MKS Znicz Pruszków
10. Pielach Aleksandra – MKS Znicz Pruszków
11. Niebrzegowska Zofia – UKS Dwójka Małkinia Górna
12. Jagiełło Gabriela – UKS Dwójka Małkinia Górna
13. Kasprzak Nina – UKS Wilanowia Warszawa
14. Palczewska Maja – UKS Wilanowia Warszawa
15. Grużewska Anika – UKPR Agrykola Warszawa
16. Czachor Marta – UKPR Agrykola Warszawa

 

Lista uczestniczek konsultacji w dniu 05.07.2020r. (GRUPA 2)

1. Buczyńska Wiktoria – MKS Karczew
2. Korgul Daria – MKS Karczew
3. Rolka Maja – MKS Karczew
4. Wójcik Gabriela – MMKS Jutrzenka Płock
5. Wójtowicz Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
6. Biesaga Maria – MMKS Jutrzenka Płock
7. Sobiech Maria – UKS Wilanowia Warszawa
8. Ratajczyk Maja – UKS Wilanowia Warszawa
9. Sikora Martyna – UKS Wilanowia Warszawa
10. Sosnowska Lena – UKS Kontra Warszawa
11. Bandurow Maja – UKS Kontra Warszawa
12. Wrzesińska Marta – KS Victoria Piaseczno
13. Domowicz Oliwia – KS Victoria Piaseczno
14. Stefaniak Katarzyna – MKS Ochota Warszawa
15. Niewęgłowska Dominika – MKS Ochota Warszawa
16. Świątkowska Klaudia – LUKS Lider Winnica

 

Lista uczestniczek konsultacji w dniu 10.07.2020r. (GRUPA 3)

1. Machnio Michalina – APR Radom
2. Mazurkiewicz Maria – APR Radom
3. Ciszewska Zofia – APR Radom
4. Żurawska Julia – UKS 1 Wyszków
5. Salwin Aleksandra – UKS 1 Wyszków
6. Nisio Antonina – UKS 1 Wyszków
7. Kornacka Oliwia – KPR ROKiS Radzymin
8. Kogut Kamila – KPR ROKiS Radzymin
9. Ziółkowska Daria – KPR ROKiS Radzymin
10. Gut Aleksandra – UKS Dwójka Małkinia Górna
11. Barzyczak Marta – UKS Dwójka Małkinia Górna
12. Jabłecka Marta – MKS Karczew
13. Bąbik Zuzanna – MKS Karczew
14. Koper Weronika – UKS Wilanowia Warszawa
15. Kozik Kinga – UKS Wilanowia Warszawa
16. Dudek Adrianna – UKPR Agrykola Warszawa

 

Lista uczestniczek konsultacji w dniu 11.07.2020r. (GRUPA 4)

1. Dudzik Martyna – MMKS Jutrzenka Płock
2. Niedzielak Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
3. Wereszczyńska Zuzanna – MMKS Jutrzenka Płock
4. Ryło Natalia – APR Radom
5. Smorągiewicz Julia – APR Radom
6. Baczewska Lena – APR Radom
7. Kozłowska Julia – UKS Zielonka
8. Wojtkowska Kamila – UKS Zielonka
9. Sadzyńska Maja – UKS Zielonka
10. Pielach Anna – UKS Wilanowia Warszawa
11. Bernasińska Zofia – UKS Wilanowia Warszawa
12. Skóra Milena – UKS Znicz Pruszków
13. Sporczyk Julia – UKS Znicz Pruszków
14. Buchnowska Patrycja – UKS Kontra Warszawa
15. Buchnowska Gabriela – UKS Kontra Warszawa

 

Lista uczestniczek konsultacji w dniu 12.07.2020r. (GRUPA 5)

1. Kłósek Maria – UKS Varsovia Warszawa
2. Łukaszuk Tina – UKS Varsovia Warszawa
3. Kwiecińska Julia – UKS Varsovia Warszawa
4. Czubak Julia – APR Radom
5. Gwarek Agata – APR Radom
6. Hernik Weronika – APR Radom
7. Sawicka Anna – KPR ROKiS Radzymin
8. Parafian Maja – KPR ROKiS Radzymin
9. Kruszewska Zofia – UKS Dwójka Małkinia
10. Zyśk Wiktoria – UKS Dwójka Małkinia Górna
11. Żochowska Maja – UKS Zielonka
12. Kornacka Julia – UKS Zielonka
13. Tańska Karolina – MUKS Czarni Regimin
14. Jurczak Amelia – MUKS Czarni Regimin
15. Słodownik Aleksandra – MKS Karczew

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Odwołanie kursokonferencji licencyjnej B i C w Warszawie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje, że w związku z panującą w naszym kraju pandemią wirusa COVID-19, na posiedzeniu Kolegium Prezesów WZPR z udziałem m. in. Dyrektora Sportowego ZPRP podjęto decyzję o …

Aktualności
Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Aktualności
Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo