Powołania zawodniczek na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w Karczewie.

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek  (rocznik 2004) na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się 10 czerwca 2018r. w Karczewie.

1. Dworniczuk Iga       AP Marcovia Marki

2. Mikos Wiktoria       AZS Eust Radom

3. Getka Aleksandra   KPR ROKiS Radzymin

4. Jankowska Paulina   KPR ROKiS Radzymin

5. Kopka Kaja                 KPR ROKiS Radzymin

6. Piątkowska Natasza   KPR ROKiS Radzymin

7. Łomża Dominika       KPR ROKiS Radzymin

8. Szczepaniak Maria     KS Viktoria Piaseczno

9. Kowalska Sylwia        LUKS Lider Winnica

10 .Lisiecka Ewelina       LUKS Lider Winnica

11. Litwiniak Gabriela     MKS Karczew

12. Munduć Wiktoria      MKS Karczew

13. Olesiak Oliwia            MKS Karczew

14. Olszanka Maja           MKS Karczew

15. Siwiak Joanna            MKS Karczew

16. Fabiszewska Hanna MKS Ochota Warszawa

17. Sypytkowska Martyna MKS Ochota Warszawa

18. Czyżąk Julia                   UKS Zielonka

19. Bokuniewicz  Kamila     UKS zielonka

20. Jóżwik  Jagoda             UKS Zielonka

21. Makarow  Wiktoria    UKS Zielonka

22. Balasiewicz Natalia     MMKS Jutrzenka Płock

23. Igielska Zofia                MMKS Jutrzenka Płock

24. Kudżba Maja               MMKS Jutrzenka Płock

25. Turkowska Paulina    MMKS  Jutrzenka Płock

26. Sawczuk Gabriela     UKPR Agrykola Warszawa

27. Prietz Laura               UKPR Agrykola Warszawa

28. Dądzik Aleksandra    UKPR Agrykola Warszawa

29. Aniszewska Małgorzata  UKS Jutrzenka Junior Cegłów

30. Chojecka Maja           UKS Jutrzenka Junior Cegłow

31. Czyżkowska Oliwia     UKS Jutrzenka Junior Cegłów

32. Janicka Lidia                UKS Jutrzenka Junior Cegłów

33. Marzewska Sara          UKS Jutrzenka Junior Cegłów

34. Arent Nina UKS Kontra Warszawa

35. Arent Olga UKS Kontra Warszawa

36. Granicka Joanna         UKS Varsovia Warszawa

37. Zakrzewska Wiktoria   UKS Varsovia Warszawa

38. Górecka Maria              UKS Wilanowia Warszawa

39. Kąpińska Alicja              UKS Wilanowia Warszawa

40. Kowalska Kinga             UKS Wilanowia Warszawa

41. Stępniak Julia                UKS Zielonka

42. Balcerzak Kornelia        KS Zawkrze Mława

43. Bielska Karolina KS Zawkrze Mława

 

KADRA SZKOLENIOWA:

Ankiewicz Grzegorz-trener główny tel.602335493

  • Zbiórka zawodniczek 10 czerwca w Karczewie o godz.10.00 w MOSiR ul.Westerplatte 55
  • Zawodniczki posiadają ze sobą ważne badania lekarskie, sprzęt sportowy do treningów w terenie i na sali.

Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodniczek w konsultacji do trenera głównego do dnia 8 czerwca.

Aktualności
Program konferencji szkoleniowej 01-02.09.2018 w Warszawie

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej przedstawia program kursokonferencji szkoleniowej uprawniającej do uzyskania licencji „C” w sezonie 2018/2019, która odbędzie się w dniach 1 – 2 września 2018 r. (sobota – …

Aktualności
KOMUNIKAT nr 2 KGiD WMZPR z dnia 02.08.2018 r. dot. rozgrywek II Ligi Mężczyzn

Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, że w dniu 25.07.br, odbyło się spotkanie  przedstawicieli klubów zgłoszonych do rozgrywek II Ligi Mężczyzn – Grupa III  w sezonie 2018/2019. w którym uczestniczył …

Aktualności
Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików /rocznik 2003/ na zgrupowanie w Ciechanowie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików /rocznik 2003/ na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 12-20.08.2018r. w Ciechanowie. Araj Szymon          …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo