* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

Powołania zawodniczek na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w Karczewie.

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek  (rocznik 2004) na konsultacje szkoleniową, która odbędzie się 10 czerwca 2018r. w Karczewie.

1. Dworniczuk Iga       AP Marcovia Marki

2. Mikos Wiktoria       AZS Eust Radom

3. Getka Aleksandra   KPR ROKiS Radzymin

4. Jankowska Paulina   KPR ROKiS Radzymin

5. Kopka Kaja                 KPR ROKiS Radzymin

6. Piątkowska Natasza   KPR ROKiS Radzymin

7. Łomża Dominika       KPR ROKiS Radzymin

8. Szczepaniak Maria     KS Viktoria Piaseczno

9. Kowalska Sylwia        LUKS Lider Winnica

10 .Lisiecka Ewelina       LUKS Lider Winnica

11. Litwiniak Gabriela     MKS Karczew

12. Munduć Wiktoria      MKS Karczew

13. Olesiak Oliwia            MKS Karczew

14. Olszanka Maja           MKS Karczew

15. Siwiak Joanna            MKS Karczew

16. Fabiszewska Hanna MKS Ochota Warszawa

17. Sypytkowska Martyna MKS Ochota Warszawa

18. Czyżąk Julia                   UKS Zielonka

19. Bokuniewicz  Kamila     UKS zielonka

20. Jóżwik  Jagoda             UKS Zielonka

21. Makarow  Wiktoria    UKS Zielonka

22. Balasiewicz Natalia     MMKS Jutrzenka Płock

23. Igielska Zofia                MMKS Jutrzenka Płock

24. Kudżba Maja               MMKS Jutrzenka Płock

25. Turkowska Paulina    MMKS  Jutrzenka Płock

26. Sawczuk Gabriela     UKPR Agrykola Warszawa

27. Prietz Laura               UKPR Agrykola Warszawa

28. Dądzik Aleksandra    UKPR Agrykola Warszawa

29. Aniszewska Małgorzata  UKS Jutrzenka Junior Cegłów

30. Chojecka Maja           UKS Jutrzenka Junior Cegłow

31. Czyżkowska Oliwia     UKS Jutrzenka Junior Cegłów

32. Janicka Lidia                UKS Jutrzenka Junior Cegłów

33. Marzewska Sara          UKS Jutrzenka Junior Cegłów

34. Arent Nina UKS Kontra Warszawa

35. Arent Olga UKS Kontra Warszawa

36. Granicka Joanna         UKS Varsovia Warszawa

37. Zakrzewska Wiktoria   UKS Varsovia Warszawa

38. Górecka Maria              UKS Wilanowia Warszawa

39. Kąpińska Alicja              UKS Wilanowia Warszawa

40. Kowalska Kinga             UKS Wilanowia Warszawa

41. Stępniak Julia                UKS Zielonka

42. Balcerzak Kornelia        KS Zawkrze Mława

43. Bielska Karolina KS Zawkrze Mława

 

KADRA SZKOLENIOWA:

Ankiewicz Grzegorz-trener główny tel.602335493

  • Zbiórka zawodniczek 10 czerwca w Karczewie o godz.10.00 w MOSiR ul.Westerplatte 55
  • Zawodniczki posiadają ze sobą ważne badania lekarskie, sprzęt sportowy do treningów w terenie i na sali.

Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodniczek w konsultacji do trenera głównego do dnia 8 czerwca.

Aktualności
Seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli – KIELCE 03.04.2019

Serdecznie zapraszamy ! ! !   Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZPRP Kielce organizują w dniu 3 kwietnia 2019 seminarium dla trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego. …

Aktualności
SMS Warszawa zaprasza !

Powstaliśmy dla WAS!   To u nas są najlepsi trenerzy! To u nas masz szansę na zagranie w najlepszym zespole w Polsce! Jeśli lubisz pracę i jesteś ambitna zapraszamy! Gwarantujemy …

Aktualności
Mistrzostwa Polski Juniorów 1-8 Finału – WYNIKI

W 1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów wystartowały dwa zespoły mazowieckie: ORLEN Wisła Płock UKS Nike Ciechanów Zespół ORLEN Wisły Płock uzyskał awans do 1/4 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo