Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików rocznik 2006 na konsultację selekcyjną w Płocku

KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW (ROCZNIK 2006)

KONSULTACJA SELEKCYJNA

 

Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienionych zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2006) na konsultacje selekcyjne, które odbędą się w Płocku w dniach:

  • 15.06.2020r.- KONSULTACJA 1 (GRUPA 1) – przyjazd o godz. 13.00
  • 16.06.2020r.- KONSULTACJA 2 (GRUPA 2) – przyjazd o godz. 11.00
  • 17.06.2020r.- KONSULTACJA 3 (GRUPA 3) – przyjazd o godz. 11.00

Zbiórka zawodników, Hala Sportowa ZST nr 3, ul. Kilińskiego 4a. Powołani zawodnicy przyjeżdżają w wyznaczonym dniu i godzinie.

 

KADRA SZKOLENIOWA:

Michał Królikowski- Trener główny, tel. 537 276 073; e- mail: mkrolik1@op.pl;
Adam Królak – Trener II

  • Zbiórka zawodników, Hala Sportowa ZST nr 3, ul. Kilińskiego 4a. Powołani zawodnicy przyjeżdżają w wyznaczonym dniu i godzinie.
  • Zawodnicy powinni posiadać ze sobą ważne badania lekarskie, wypełnione oświadczenie oraz sprzęt sportowy do treningów na sali i w terenie.
  • Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodników w konsultacji do trenera głównego do dnia 13 czerwca 2020r.
  • Ze względu na zagrożenie COVID-19, rodzice/ opiekunowie nie mogą uczestniczyć w zajęciach jako obserwatorzy.

Oświadczenie do pobrania znajduje się poniżej:
pdf_icon OŚWIADCZENIE DANE OSOBOWE

 

Lista uczestników konsultacji w dniu 15.06.2020r.

Lp. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Uwagi
1 Borkowski Piotr 2006 KS Warszawianka Warszawa
2 Mieczkowski Szymon 2006 KS Warszawianka Warszawa
3 Frankowski Mateusz 2006 KS Warszawianka Warszawa
4 Janota Jakub 2006 KS Warszawianka Warszawa
5 Fąfara Łukasz 2006 KS Warszawianka Warszawa
6 Bordzoł Bartosz 2006 KS Warszawianka Warszawa
7 Olejnik Jan 2006 KS Warszawianka Warszawa
8 Dudczak Patryk 2006 UKS Nike Ciechanów
9 Kruk Artur 2006 UKS Nike Ciechanów
10 Tarnowski Adam 2006 UKS Nike Ciechanów
11 Laskowski Jakub 2006 UKS Nike Ciechanów
12 Arlitewicz Kacper 2006 AZS AWF Warszawa
13 Trossowski Michał 2006 AZS AWF Warszawa
14 Zagański Tomasz 2006 KS Victoria Piaseczno
15 Cieciora Szymon 2006 KS Victoria Piaseczno
16 Poniedziałek Kajetan 2006 KS Victoria Piaseczno
17 Kusztal Piotr 2006 KS Victoria Piaseczno
18 Pokusa Franciszek 2007 KS Victoria Piaseczno
19 Daumont Adrian 2006 UKS Wilanowia Warszawa
20 Duszak Patryk 2006 UKS Niedźwiadek Węgrów
21 Lipka Łukasz 2006 UKS Niedźwiadek Węgrów
22 Bala Marcin 2006 UKS Niedźwiadek Węgrów
23 Kraska Zygmunt 2006 UKS Niedźwiadek Węgrów
24 Połaski Wojciech 2007 UKS Niedźwiadek Węgrów
25 Kurkus Jakub 2007 UKS Niedźwiadek Węgrów
26 Chepycha Serhii 2006 KS Victoria Piaseczno

 

Lista uczestników konsultacji w dniu 16.06.2020r.

Lp. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Uwagi
1 Korus Andrzej 2006 UKPR Agrykola Warszawa
2 Sieroń Franciszek 2006 UKPR Agrykola Warszawa
3 Marecki Oskar 2006 UKPR Agrykola Warszawa
4 Faliszewski Maksym 2006 UKPR Agrykola Warszawa
5 Nodzak Mateusz 2006 UKPR Agrykola Warszawa
6 Foks Jeremi 2006 UKPR Agrykola Warszawa
7 Szałecki Wiktor 2006 UKS Szczypiorniak Lesznowola
8 Góralski Szymon 2006 UKS Szczypiorniak Lesznowola
9 Maciejek Tomasz 2007 UKS Szczypiorniak Lesznowola
10 Filipowski Antoni 2006 UKS Szczypiorniak Lesznowola
11 Schweizer Paweł 2006 UKS Szczypiorniak Lesznowola
12 Biesiadecki Paweł 2006 UKS Wilanowia Warszawa
13 Korzeniowski Patryk 2006 UKS Wilanowia Warszawa
14 Szulim Jakub 2006 UKS Wilanowia Warszawa
15 Chojnacki Igor 2006 UKS Wilanowia Warszawa
16 Jastrzębski -Mikiprowicz Maksymilian 2006 UKS Wilanowia Warszawa
17 Guryn Michał 2007 UKS Wilanowia Warszawa
18 Walicki Aleksander 2006 UKS Wilanowia Warszawa
19 Miłek Piotr 2006 UKS Wilanowia Warszawa
20 Borowiecki Dominik 2006 UMKS Trójka Ostrołęka
21 Lachowicz Kamil 2006 MUKS 21 Płock
22 Garwacki Radosław 2006 MUKS 21 Płock
23 Myczka Mikołaj 2006 MUKS 21 Płock
24 Owsik Kamil 2006 MUKS 21 Płock

 

Lista uczestników konsultacji w dniu 17.06.2020r.

Lp. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Uwagi
1 Szostak Krystian 2006 SKF Wisła Płock
2 Ciołek Jakub 2006 SKF Wisła Płock
3 Lewandowski Filip 2006 SKF Wisła Płock
4 Marecki Oskar 2006 SKF Wisła Płock
5 Rutkowski Kamil 2006 SKF Wisła Płock
6 Żurawski Oliwier 2006 SKF Wisła Płock
7 Chmielewski Karol 2006 SKF Wisła Płock
8 Stawicki Maciej 2006 SKF Wisła Płock
9 Karaś Jakub 2006 SKF Wisła Płock
10 Kępczyński Bartłomiej 2006 SKF Wisła Płock
11 Błaszczak Oliwier 2006 SKF Wisła Płock
12 Zarębski Oliwier 2006 SKF Wisła Płock
13 Łukaszewicz Kuba 2006 MUKS 21 Płock
14 Bednarski Szymon 2006 MUKS 21 Płock
15 Brzozowski Filip 2006 SKF Wisła Płock
16 Sowul Jakub 2006 SKF Wisła Płock
17 Leszczyński Szymon 2006 SKF Wisła Płock
18 Sobociński Andrzej 2006 SKF Wisła Płock
19 Balcerzak Mikołaj 2006 MUKS 21 Płock
20 Laskowski Kacper 2006 MUKS 21 Płock
21 Dula Jakub 2006 MUKS 21 Płock
22 Lewandowski Bartosz 2006 MUKS 21 Płock
23 Mackiewicz Maksymilian 2006 MUKS 21 Płock
24 Dusza Jakub 2006 SKF Wisła Płock
25 Markowski Bartosz 2006 SKF Wisła Płock
26 Miaśkiewicz Wiktor 2006 MUKS 21 Płock

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Odwołanie kursokonferencji licencyjnej B i C w Warszawie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej informuje, że w związku z panującą w naszym kraju pandemią wirusa COVID-19, na posiedzeniu Kolegium Prezesów WZPR z udziałem m. in. Dyrektora Sportowego ZPRP podjęto decyzję o …

Aktualności
Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 2/II LK/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Aktualności
Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 KGiD WMZPR z dnia 07.07.2020 r.

Komunikat nr 1/II LM/2020/2021 Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z dnia 07.07.2020 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, o zgłoszeniach do II Ligi Grupy 3 …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo