* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Puchar ZPRP Młodziczek 1-16 Finału – WYNIKI

W 1/16 Finałów Pucharu ZPRP Młodziczek wystartowały trzy zespoły mazowieckie:
KPR ROKiS Radzymin
MMKS Jutrzenka Płock
AP Marcovia Marki

AP Marcovia Marki uzyskała awans do 1/8 Finałów Pucharu ZPRP Młodziczek w sezonie 2017/2018, po zajęciu drugiego miejsca w grupie G.

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w kolejnej rundzie Mistrzostw Polski!

Poniżej prezentujemy zestawienie wyników poszczególnych naszych zespołów:

MMKS Jutrzenka Płock – II Miejsce Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Młodziczek

1/16 PMK – MMKS Jutrzenka Płock zajmuje w grupie C trzecie miejsce i odpada z Pucharu ZPRP na etapie 1/16 Finałów. Awans do 1/8 uzyskuje zwycięzca grupy C – zespół MTS I Kwidzyn i zespół z drugiego miejsca – SSPR Szczypiorniak Ustka.
Wyniki meczów:
MKS Truso Elbląg – MMKS Jutrzenka Płock                      28:30 (13:13)
MTS I Kwidzyn – MMKS Jutrzenka Płock                          30:26 (16:9)
MMKS Jutrzenka Płock – SSPR Szczypiorniak Ustka         35:19 (15:10)

KPR ROKiS Radzymin – I Miejsce Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Młodziczek

AP Marcovia Marki – III Miejsce Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Młodziczek

1/16 PMK – KPR ROKiS Radzymin zajmuje w grupie G trzecie miejsce i odpada z Pucharu ZPRP na etapie 1/16 Finałów, natomiast AP Marcovia Marki zajmuje drugie miejsce. Obok AP Marcovia Marki awans do 1/8 uzyskuje zwycięzca grupy G, zespół GUKS Bellator Ryjewo.
Wyniki meczów:
KPR ROKiS Radzymin – GUKS Bellator Ryjewo              21:28 (11:13)
MUKS Omega Mrągowo – AP Marcovia Marki                  25:31 (11:14)
AP Marcovia Marki – KPR ROKiS Radzymin                     32:30 (11:17)
GUKS Bellator Ryjewo – AP Marcovia Marki                     29:25 (12:11)
MUKS Omega Mrągowo – KPR ROKiS Radzymin            21:29 (11:16)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 17/PP z dnia 12.10.2018 r.

Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 17/PP z dnia 12.10.2018 r. Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje o wynikach ćwierćfinałów oraz losowaniu par półfinałowych Pucharu Polski …

Aktualności
Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 16/PP z dnia 5.10.2018 r.

Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 16/PP z dnia 5.10.2018 r.   Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje o wynikach rundy wstępnej oraz losowaniu par ćwierćfinałowych …

Aktualności
Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 15/PP z dnia 1.10.2018 r.

Komunikat Komisji Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej nr 15/PP z dnia 1.10.2018 r. Komisja Gier i Dyscypliny WMZPR informuje, że do rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo