* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – KS Otmęt Krapkowice sobota 17 listopada, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: KPR Legionowo SA – MTS Chrzanów niedziela 18 listopada, 16:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – SPR JKS Jarosław niedziela 18 listopada, 16:00 *

Kempa Sponsorem Technicznym WMZPR – specjalna oferta dla zrzeszonych klubów piłki ręcznej

Uprzejmie zawiadamiamy, że Warszawsko – Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej, reprezentowany przez Prezesa Grzegorza Gutkowskiego i Wiceprezesa Mirosława Robaka w dniu 15 czerwca 2018 roku zawarł umowę z firmą Basket Pro Sp. z o.o., reprezentowaną przez Panią Prezes Adelę Grzyb, na podstawie której marka Kempa została oficjalnym Partnerem Technicznym WMZPR w sezonie 2018/2019.

Basket Pro Sp. z o.o. to jedyny w Polsce dystrybutor sprzętu marki Kempa, który przez najbliższy rok (z możliwością przedłużenia umowy do 2021 r.) będzie dostawcą sprzętu sportowego dla Kadry Wojewódzkiej Mazowsza startującej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

W związku z zawartą umową, kluby piłki ręcznej zrzeszone w Warszawsko – Mazowiecki Związku Piłki Ręcznej uzyskały prawo do nabywania na preferencyjnych warunkach sprzętu sportowego marki Kempa.
Przy zamówieniach o wartości do 5 tys. zł brutto, Klubom przysługuje rabat w wysokości 35% liczony od ceny detalicznej (ceny brutto podanej w załączonym cenniku), przy zamówieniach powyżej tej kwoty rabat wynosi 40%.

Liczymy bardzo, że nasza współpraca z Partnerem Technicznym wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój piłki ręcznej na Mazowszu, a nasze drużyny klubowe i reprezentacyjne będą grać w sprzęcie sportowym najwyższej jakości.

W sprawie zamówień sprzętu marki Kempa prosimy o kontakt z Panem Pawłem Filipem,
kom. +48 694 929 294,
e-mail: pawel.filip@basketpro.pl
www.kempa-sport.pl

Prosimy także ażeby przy zamówieniu informować każdorazowo, że zamówienie jest składane przez klub zrzeszony w Warszawsko – Mazowieckim Związku Piłki Ręcznej, co będzie podstawą do przyznania rabatu.

Poniżej przekazujemy linki do katalogu Kempa na rok 2018 oraz cennik.

Katalog:
http://kempa-sport.pl/wp-content/uploads/2015/02/katalog_kempa_2018_PL_www.pdf

Cennik:
http://kempa-sport.pl/wp-content/uploads/2015/02/cennik_kempa_2018.pdf

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualności
KPR Legionowo zdobywa w Sierpcu Puchar Polski Mężczyzn na szczeblu wojewódzkim

W minioną środę 7 listopada br w hali sportowej SP nr 2 w Sierpcu, odbyło się finałowe spotkanie Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu wojewódzkim pomiędzy zespołami Międzyszkolnego Klubu Sportowego Mazur …

Aktualności
Mecz Towarzyski Kadr Wojewódzkich Dziewcząt

Warszawsko- Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych na mecz towarzyski pomiędzy zespołami : Kadra Wojewódzka Juniorek Młodszych rocznik 2003 – Kadra Wojewódzka Młodziczek rocznik …

Aktualności
Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek /rocznik 2004/ na konsultację szkoleniową

Karczew, 29.10.2018r. Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek/ rocznik 2004/ na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 08-11.11.2018r. w Karczewie. 1.Arent Nina      …

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo