Rozgrywki Wojewódzkie Dziewcząt o miejsca VII- XII DZ/IIB/nr meczu

Rozgrywki Wojewódzkie Dziewcząt – o miejsca VII – XII – stan na 20.03.2016

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 KS Zawkrze Mława 6 6 0 0 104 65 12 0
2 UKS Kontra W-wa 6 5 1 0 100 82 10 2
3 ZUKS Mutka I Zielonka 8 5 3 0 135 112 10 6
4 ZUKS Mutka II Zielonka 8 3 5 0 119 124 6 10
5 UKS Jutrzenka Junior I 6 1 5 0 63 108 2 10
6 KPR ROKiS II Radzymin 6 0 6 0 54 84 0 12


Turniej: 1 23 stycznia 2016 (sobota)

Organizator: ZUKS Mutka I Zielonka | wolne: UKS Jutrzenka Junior I Cegłów
28 KPR ROKiS II Radzymin ZUKS Mutka I Zielonka 4 – 5 2 – 5
21 UKS Kontra W-wa KS Zawkrze Mława 11 – 15 8 – 10
3 ZUKS Mutka I Zielonka ZUKS Mutka II Zielonka 17 – 15 8 – 9
22 KPR ROKiS II Radzymin UKS Kontra W-wa 11 – 12 6 – 8
11 KS Zawkrze Mława ZUKS Mutka II Zielonka 21 – 17 11 – 8


Turniej: 2 27 lutego 2016 (sobota)

Organizator: KS Zawkrze Mława | wolne: UKS Kontra W-wa
30 KS Zawkrze Mława UKS Jutrzenka Junior I Cegłów 17 – 5 11 – 4
18 ZUKS Mutka II Zielonka ZUKS Mutka I Zielonka 10 – 21 9 – 11
25 UKS Jutrzenka Junior I Cegłów KPR ROKiS II Radzymin 14 – 10 10 – 5
23 KS Zawkrze Mława ZUKS Mutka I Zielonka 19 – 11 9 – 6
19 ZUKS Mutka II Zielonka KPR ROKiS II Radzymin 12 – 5 4 – 2


Turniej: 3 12 marca 2016 (sobota)

Organizator: UKS Jutrzenka Junior I Cegłów wolne: KPR ROKiS II Radzymin | 
17 UKS Jutrzenka Junior I Cegłów UKS Kontra W-wa 10 – 15 6 – 8
26 ZUKS Mutka II Zielonka KS Zawkrze Mława 12 – 17 8 – 10
12 UKS Kontra W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 21 – 20 10 – 8
24 UKS Jutrzenka Junior I Cegłów ZUKS Mutka II Zielonka 13 – 17 8 – 8
8 ZUKS Mutka I Zielonka KS Zawkrze Mława 9 – 15 5 – 10


Turniej: 4 19 marca 2016 (sobota)

Organizator: UKS Kontra W-wa | wolne: KS Zawkrze Mława
29 UKS Kontra W-wa ZUKS Mutka II Zielonka 22 – 17 12 – 8
5 UKS Jutrzenka Junior I Cegłów ZUKS Mutka I Zielonka 12 – 30 10 – 17
4 KPR ROKiS II Radzymin ZUKS Mutka II Zielonka 8 – 19 5 – 10
2 UKS Kontra W-wa UKS Jutrzenka Junior I Cegłów 19 – 9 4 – 6
13 ZUKS Mutka I Zielonka KPR ROKiS II Radzymin 22 – 16 11 – 13


Turniej: 5 9 kwietnia 2016 (sobota)

Organizator: KPR ROKiS II Radzymin | wolne: ZUKS Mutka II Zielonka
27 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Kontra W-wa 14 – 22 9 – 12
15 UKS Jutrzenka Junior I Cegłów KS Zawkrze Mława 8 – 17 7 – 11
7 UKS Kontra W-wa KPR ROKiS II Radzymin 19 – 13 8 – 7
20 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Jutrzenka Junior I Cegłów 26 – 10 15 – 7
16 KPR ROKiS II Radzymin KS Zawkrze Mława 9 – 20 3 – 9


Turniej: 6 16 kwietnia 2016 (sobota)

Organizator: ZUKS Mutka II Zielonka | wolne: ZUKS Mutka I Zielonka
14 ZUKS Mutka II Zielonka UKS Kontra W-wa 18 – 16 9 – 9
10 KPR ROKiS II Radzymin UKS Jutrzenka Junior I Cegłów 12 – 11 4 – 7
6 KS Zawkrze Mława UKS Kontra W-wa 20 – 13 10 – 8
9 ZUKS Mutka II Zielonka UKS Jutrzenka Junior I Cegłów 13 – 13 8 – 9
1 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS II Radzymin 26 – 13 11 – 7