Rozgrywki młodzików o miejsca XIII – XVIII MM/C/nr meczu

Rozgrywki Wojewódzkie Młodzików o miejsca XIII – XVIII – stan na koniec rozgrywek.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 SKF Wisła I Płock 10 9 1 0 253 151 18 2
2 UMKS Trójka Ostrołęka 10 9 1 0 218 156 18 2
3 ULKS Olimpia Radzanowo 10 6 4 0 239 177 12 8
4 SKS Mega-Gim Zawidz 10 2 8 0 148 196 4 16
5 KS Victoria Piaseczno 10 2 8 0 161 239 4 16
6 UKS Wilanowia II W-wa 10 2 8 0 179 279 4 16


Turniej nr 1 24 stycznia 2016 (niedziela)

Organizator: SKS Mega-Gim Zawidz |  wolne: UMKS Trójka Ostrołęka
9 SKS Mega-Gim Zawidz ULKS Olimpia Radzanowo 18 – 21 11 – 10
7 SKF Wisła I Płock KS Victoria Piaseczno 28 – 14 16 – 7
5 ULKS Olimpia Radzanowo UKS Wilanowia II W-wa 37 – 17 15 – 11
4 KS Victoria Piaseczno SKS Mega-Gim Zawidz 14 – 21 6 – 8
12 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia II W-wa 32 – 18 16 – 10


Turniej nr 2 28 lutego 2016 (niedziela)

Organizator: UKS Wilanowia W-wa |  wolne: SKF Wisła Płock
20 UKS Wilanowia II W-wa ULKS Olimpia Radzanowo 18 – 29 8 – 14
11 UMKS Trójka Ostrołęka SKS Mega-Gim Zawidz 25 – 18 12 – 9
10 KS Victoria Piaseczno ULKS Olimpia Radzanowo 16 – 32 6 – 17
3 UKS Wilanowia II W-wa SKS Mega-Gim Zawidz 22 – 31 11 – 12
1 UMKS Trójka Ostrołęka KS Victoria Piaseczno 19 – 13 17 – 4


Turniej nr 3 6 marca (niedziela)

 | Organizator: ULKS Olimpia Radzanowo wolne: KS Victoria Piaseczno
17 ULKS Olimpia Radzanowo SKF Wisła I Płock 18 – 20 11 – 10
18 SKS Mega-Gim Zawidz UKS Wilanowia II W-wa 17 – 19 8 – 10
21 SKF Wisła I Płock UMKS Trójka Ostrołęka 20 – 21 11 – 9
24 ULKS Olimpia Radzanowo SKS Mega-Gim Zawidz 22 – 13 10 – 8
23 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Wilanowia II W-wa 33 – 19 18 – 12


Turniej nr 4 20 marca 2016 (niedziela)

Organizator: UMKS Trójka Ostrołęka | wolne: SKS Mega-Gim Zawidz
6 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła I Płock 17 – 23 6 – 11
25 ULKS Olimpia Radzanowo KS Victoria Piaseczno 22 – 12 13 – 6
27 UKS Wilanowia II W-wa SKF Wisła I Płock 10 – 32 6 – 14
30 UMKS Trójka Ostrołęka ULKS Olimpia Radzanowo 20 – 17 10 – 9
13 UKS Wilanowia II W-wa KS Victoria Piaseczno 23 – 21 13 – 9


Turniej nr 5 17 kwietnia 2016 (niedziela)

Organizator: SKF Wisła Płock | wolne: UKS Wilanowia W-wa
2 SKF Wisła I Płock ULKS Olimpia Radzanowo 24 – 23 12 – 10
19 SKS Mega-Gim Zawidz KS Victoria Piaseczno 17 – 21 8 – 9
15 ULKS Olimpia Radzanowo UMKS Trójka Ostrołęka 18 – 19 10 – 9
14 SKS Mega-Gim Zawidz SKF Wisła I Płock 13 – 32 8 – 17
16 KS Victoria Piaseczno UMKS Trójka Ostrołęka 11 – 19 6 – 8


Turniej nr 6 24 kwietnia 2016 (niedziela)

Organizator: KS Victoria Piaseczno | wolne: ULKS Olimpia Radzanowo
28 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia II W-wa 22 – 16 16 – 6
29 SKF Wisła I Płock SKS Mega-Gim Zawidz 10 – 0
8 UKS Wilanowia II W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 17 – 25 7 – 12
22 KS Victoria Piaseczno SKF Wisła I Płock 17 – 32 9 – 16
26 SKS Mega-Gim Zawidz UMKS Trójka Ostrołęka 0 – 10