Rozgrywki Wojewódzkie Młodziczek – Grupa B KMB/nr meczu

  1. MKS II Karczew
  2. UKS Dwójka Małkinia Górna
  3. KS Zawkrze Mława
  4. MKS Znicz Pruszków
  5. UKS Varsovia II W-wa

Rozgrywki wojewódzkie młodziczek – Grupa B – stan na koniec rozgrywek

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 MKS Znicz Pruszków 8 6 1 1 140 96 13 3
2 MKS II Karczew 8 6 2 0 111 94 12 4
3 UKS Varsovia II W-wa 8 4 3 1 123 104 9 7
4 UKS Dwójka Małkinia G 8 1 5 2 120 154 4 12
5 KS Zawkrze Mława 8 0 6 2 98 144 2 14


Turniej 1 23 listopada 2015 /niedziela/

Organizator – UKS Dwójka Małkinia Górna | Wolne – MKS Znicz Pruszków
12 UKS Dwójka Małkinia G KS Zawkrze Mława 16 – 16 10 – 10
15 UKS Varsovia II W-wa MKS II Karczew 16 – 18 10 – 12
5 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława 25 – 11 13 – 7
21 UKS Dwójka Małkinia G MKS II Karczew 14 – 22 8 – 11


Turniej 2 6 grudnia 2015 /niedziela/

Organizator – KS Zawkrze Mława | Wolne – UKS Varsovia II W-wa
8 KS Zawkrze Mława MKS II Karczew 14 – 15 6 – 9
14 MKS Znicz Pruszków UKS Dwójka Małkinia G 32 – 16 13 – 9
6 MKS II Karczew UKS Dwójka Małkinia G 23 – 15 12 – 7
3 KS Zawkrze Mława MKS Znicz Pruszków 11 – 23 9 – 11


Turniej 3 24 stycznia 2016 /niedziela/

Organizator – MKS Znicz Pruszków | Wolne – MKS II Karczew
24 UKS Varsovia II W-wa MKS Znicz Pruszków 14 – 17 5 – 7
27 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia G 15 – 15 9 – 10
18 MKS Znicz Pruszków KS Zawkrze Mława 22 – 13 14 – 6
17 UKS Varsovia II W-wa UKS Dwójka Małkinia G 17 – 14 8 – 8


Turniej 4 21 lutego 2016 /niedziela/

Organizator – MKS II Karczew  | Wolne – KS Zawkrze Mława
30 MKS II Karczew UKS Varsovia II W-wa 7 – 9 3 – 4
29 UKS Dwójka Małkinia G MKS Znicz Pruszków 15 – 16 6 – 9
2 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia II W-wa 15 – 13 8 – 8
11 MKS II Karczew MKS Znicz Pruszków 12 – 6 4 – 5


Turniej 5 13 marca 2016 /niedziela/

Organizator – UKS Varsovia II W-wa | Wolne – UKS Dwójka Małkinia Górna
9 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia II W-wa 11 – 11 9 – 5
23 MKS II Karczew KS Zawkrze Mława 10 – 7 3 – 2
20 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa 11 – 18 5 – 10
26 MKS Znicz Pruszków MKS II Karczew 13 – 4 6 – 2