Rozgrywki Wojewódzkie Chłopców I – VIII CHA/nr meczu
1. UKPR Agrykola I W – wa
2. UKS Niedźwiadek Węgrów
3. SKF Wisła I Płock
4. MUKS 21 Płock
5. UKS Wilanowia I W – wa
6. UKS Jedynka Przysucha
7. KS Victoria Piaseczno
8. UKS Nike Ciechanów


Turniej 1 21 stycznia 2016

Organizator: MUKS 21 Plock
52 MUKS 21 Płock SKF Wisła I Płock   11 – 16  (6 – 7)
8 UKPR Agrykola I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów   13 – 12  (7 – 7)
16 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła I Płock    9 – 17  (6 – 8)
43 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola I W-wa   10 – 15  (7 – 7)


Turniej 2 21 stycznia 2016

Organizator: UKS Wilanowia W ? wa
12 UKS Wilanowia I W-wa UKS Jedynka Przysucha   16 – 12  (9 – 7)
49 KS Victoria Piaseczno UKS Nike Ciechanów   12 – 10  (8 – 5)
20 UKS Jedynka Przysucha KS Victoria Piaseczno    8 – 14  (2 – 9)
33 UKS Wilanowia I W-wa UKS Nike Ciechanów   22 – 16  (6 – 10)


Turniej 3 4 lutego 2016

Organizator: UKPR Agrykola W – wa  
47 UKPR Agrykola I W-wa UKS Wilanowia I W-wa   15 – 6  (7 – 2)
27 UKS Jedynka Przysucha UKS Niedźwiadek Węgrów   6 – 18  (3 – 6)
23 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I W-wa   12 – 9  (4 – 4)
22 UKPR Agrykola I W-wa UKS Jedynka Przysucha   19 – 9  (9 – 4)


Turniej 4 4 lutego 2016

Organizator: KS Victoria Piaseczno  
7 KS Victoria Piaseczno SKF Wisła I Płock    8 – 14   (6 – 7)
25 MUKS 21 Płock UKS Nike Ciechanów   19 – 11  (10 – 5)
17 SKF Wisła I Płock UKS Nike Ciechanów   25 – 13 (15 – 7)
39 KS Victoria Piaseczno MUKS 21 Płock     8 – 8    (3 – 4)


Turniej 5  11 marca 2016

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów  
36 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola I W-wa   12 – 12  (4 – 4)
24 SKF Wisła I Płock MUKS 21 Płock   19 – 14  (11 – 5)
38 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła I Płock   14 – 19   (6 – 9)
46 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS 21 Płock   14 – 11   (6 – 4)


Turniej 6 4 marca 2016

Organizator: UKS Nike Ciechanów  
21 UKS Nike Ciechanów KS Victoria Piaseczno   23 – 16  (10 – 10)
40 UKS Jedynka Przysucha UKS Wilanowia I W-wa   12 – 11  (4 – 8)
42 UKS Wilanowia I W-wa KS Victoria Piaseczno   15 – 13  (9 – 6)
13 UKS Nike Ciechanów UKS Jedynka Przysucha   20 – 13  (13 – 5)


Turniej 7 18 marca 2016

Organizator: SKF Wisła I Płock  
10 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I W-wa   19 – 19  (10 – 8)
18 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek Węgrów   18 – 10   (7 – 7)
15 UKPR Agrykola I W-wa MUKS 21 Płock   10 – 7     (7 – 4)
44 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów   20 – 15  (10 – 10)


Turniej 8 18 marca 2016

Organizator: SKF Victoria Piaseczno  
14 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia I W-wa   11 – 20    (4 – 8)
41 UKS Jedynka Przysucha UKS Nike Ciechanów   17 – 5     (10 – 2)
5 UKS Nike Ciechanów UKS Wilanowia I W-wa   19 – 22   (5 – 10)
48 KS Victoria Piaseczno UKS Jedynka Przysucha   10 – 17    (7 – 7)


Turniej 9 1 kwietnia 2016

Organizator: UKS Jedynka Przysucha  
6 UKS Jedynka Przysucha MUKS 21 Płock   13 – 14  (9 – 9)
26 UKS Wilanowia I W-wa SKF Wisła I Płock    6 – 23  (3 – 12)
4 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia I W-wa   24 – 9  (12 – 4)
31 UKS Jedynka Przysucha SKF Wisła I Płock    9 – 29  (2 – 15)


Turniej 10 1 kwietnia 2016

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów  
2 UKS Niedźwiadek Węgrów KS Victoria Piaseczno   15 – 10  (11 – 4)
29 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola I W-wa    0 – 10
28 KS Victoria Piaseczno UKPR Agrykola I W-wa    8 – 24  (3 – 12)
9 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Nike Ciechanów   10 – 0


Turniej 11 8 kwietnia 2016

Organizator: UKS Wilanowia W ? wa
19 UKS Wilanowia I W-wa UKPR Agrykola I W-wa    8 – 12   (5 – 6)
55 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Jedynka Przysucha   20 – 11  (11 – 7)
50 UKS Jedynka Przysucha UKPR Agrykola I W-wa     8 – 31   (5 – 15)
51 UKS Wilanowia I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów    8 – 13    (3 – 5)


Turniej 12 8 kwietnia 2016  –  turniej nie rozegrany  –  zespół 
UKS Nike został wycofany       z rozgrywek

Organizator: UKS Nike Ciechanów  
45 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła I Płock   0 – 10
11 MUKS 21 Płock KS Victoria Piaseczno   nie rozegrano
35 SKF Wisła I Płock KS Victoria Piaseczno   nie rozegrano
53 UKS Nike Ciechanów MUKS 21 Płock   0 – 10


Turniej 13 22 kwietnia 2016

Organizator: UKPR Agrykola W ? wa  
56 UKPR Agrykola I W-wa KS Victoria Piaseczno   21 – 6   (12 – 3)
37 UKS Nike Ciechanów UKS Niedźwiadek Węgrów   0 – 10
30 KS Victoria Piaseczno UKS Niedźwiadek Węgrów   12 – 17   (4 – 11)
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Nike Ciechanów   10 – 0


Turniej 14 22 kwietnia 2016

Organizator: SKF Wisła Płock  
54 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia I W-wa   22 – 10  (9 – 4)
34 MUKS 21 Płock UKS Jedynka Przysucha   14 – 6    (7 – 3)
32 UKS Wilanowia I W-wa MUKS 21 Płock   8 – 16    (4 – 6)
3 SKF Wisła I Płock UKS Jedynka Przysucha   24 – 10  (12 – 5)