Rozgrywki Wojewódzkie Chłopców – Grupa I CH/I/nr meczu

1. UKPR Agrykola I W – wa
2. UKPR Agrykola II W – wa
3. UKPR Agrykola III W – wa
4. UKS Niedźwiadek Węgrów
5. SPR Siedlce
6. UKS Kontra W – wa


Turniej 1   1 października 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola I W – wa | wolne: UKPR Agrykola III W – wa
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Kontra W-wa   16 : 9   (4 : 4)
2 UKPR Agrykola II W-wa SPR Siedlce   13 : 3   (4 : 2)
11 UKPR Agrykola I W-wa UKS Niedźwiadek    9 : 7    (7 : 2)
10 UKS Kontra W-wa SPR Siedlce   19 : 10  (9 : 5)
29 UKPR Agrykola II W-wa UKS Niedźwiadek   13 : 18  (7 : 7)


Turniej 2   15 października 2016 (sobota)

organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów | wolne: UKPR Agrykola II W – wa
18 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola III W-wa   17 : 7   (9 : 2)
25 SPR Siedlce UKS Kontra W-wa   10 : 23  (4 : 10)
8 UKPR Agrykola III W-wa UKPR Agrykola I W-wa      7 : 30  (4 : 18)
19 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Kontra W-wa    13 : 13   (5 : 7)
15 SPR Siedlce UKPR Agrykola I W-wa      7 : 27  (3 : 15)


Turniej 3   29 października 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola II W – wa | wolne: SPR Siedlce
21 UKPR Agrykola II W-wa UKPR Agrykola I W-wa     8 :  14  (6 : 11)
3 UKPR Agrykola III W-wa UKS Niedźwiadek     6 : 19  (0 : 12)
7 UKPR Agrykola II W-wa UKS Kontra W-wa   12 : 21  (5 : 12)
26 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola I W-wa   16 : 18  (7 : 8)
13 UKPR Agrykola III W-wa UKS Kontra W-wa    8 : 27  (2 : 14)


Turniej 4   12 listopada 2016 (sobota)

organizator: UKS Kontra W – wa | wolne: UKPR Agrykola I W – wa
28 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola III W-wa   22 : 11  (12 : 5)
9 UKS Niedźwiadek Węgrów SPR Siedlce   25 : 9   (11 : 2)
12 UKPR Agrykola II W-wa UKPR Agrykola III W-wa   19 : 3   (9 : 0)
4 UKS Kontra W-wa UKS Niedźwiadek    7 : 12  (1 : 9)
17 SPR Siedlce UKPR Agrykola II W-wa   12 : 14  (4 : 8)


Turniej 5   26 listopada 2016 (sobota)

organizator: SPR Siedlce | wolne: UKS Kontra W – wa
24 SPR Siedlce UKS Niedźwiadek    7 : 22  (2 : 12)
6 UKPR Agrykola I W-wa UKPR Agrykola II W-wa   13 : 9    (7 : 6)
5 SPR Siedlce UKPR Agrykola III W-wa   18 :15   (6 : 7)
14 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola II W-wa   17 : 13  (9 : 5)
23 UKPR Agrykola I W-wa UKPR Agrykola III W-wa   27 : 4   (16 : 2)


Turniej 6   10 grudnia 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola III W – wa | wolne: UKS Niedźwiadek Węgrów
27 UKPR Agrykola III W-wa UKPR Agrykola II W-wa     4 : 8   (1 : 4)
30 UKPR Agrykola I W-wa SPR Siedlce   25 : 7  (13 : 3)
22 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola II W-wa    9 : 13  (4 : 8)
20 UKPR Agrykola III W-wa SPR Siedlce    8 : 27  (3 : 17)
16 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola I W-wa    5 : 17  (4 : 9)