Rozgrywki Wojewódzkie Młodzików 2015/2016 – MMF/nr  meczu

  1. MUKS Czarni Regimin
  2. UKS Niedźwiadek Węgrów
  3. MUKS 21 I  Płock
  4. MUKS 21 II  Płock
  5. UKPR  Agrykola Warszawa
  6. UKS Wilanowia I  Warszawa
  7. UKS Kontra Warszawa
  8. MTS Lider Radom

Rozgrywki Wojewódzkie Młodzików o miejsca I – VIII – stan na koniec rozgrywek.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKPR Agrykola W-wa 14 14 0 0 342 215 28 0
2 MUKS Czarni Regimin 14 11 3 0 357 282 22 6
3 MUKS 21 I Płock 14 10 4 0 394 309 20 8
4 UKS Wilanowia I W-wa 14 8 6 0 293 262 16 12
5 MUKS 21 II Płock 14 6 8 0 324 364 12 16
6 UKS Niedźwiadek Węgrów 14 4 10 0 292 327 8 20
7 UKS Kontra W-wa 14 3 11 0 311 399 6 22
8 MTS Lider Radom 14 0 14 0 248 403 0 28


Turniej: 1

Organizator: | MUKS 21 Płock 6 grudnia 2015 /niedziela/
6 UKS Wilanowia I W-wa MUKS 21 II Płock 28 – 20 14 – 13
26 UKPR Agrykola W-wa MUKS 21 I Płock 24 – 22 8 – 11
32 UKPR Agrykola W-wa MUKS 21 II Płock 27 – 17 13 – 7
31 UKS Wilanowia I W-wa MUKS 21 I Płock 21 – 25 10 – 14


Turniej: 2

Organizator: | UKS Kontra Warszawa 6 grudnia 2015 /niedziela/
2 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Kontra W-wa 19 – 20 8 – 9
1 MUKS Czarni Regimin MTS Lider Radom 29 – 11 13 – 4
9 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider Radom 25 – 13 13 – 7
56 MUKS Czarni Regimin UKS Kontra W-wa 35 – 23 17 – 12


Turniej: 3

Organizator: | MUKS Czarni Regimin 24 stycznia 2016 /niedziela/
44 MUKS 21 I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 31 – 26 14 – 14
15 MUKS Czarni Regimin MUKS 21 II Płock 30 – 23 11 – 9
38 MUKS Czarni Regimin MUKS 21 I Płock 29 – 26 16 – 19
46 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS 21 II Płock 28 – 27 15 – 13


Turniej: 4

Organizator: | MTS Lider Radom 24 stycznia 2016 /niedziela/
48 UKS Kontra W-wa UKS Wilanowia I W-wa 22 – 27 9 – 10
33 UKPR Agrykola W-wa MTS Lider Radom 30 – 15 14 – 6
42 UKPR Agrykola W-wa UKS Kontra W-wa 28 – 16 16 – 5
41 UKS Wilanowia I W-wa MTS Lider Radom 31 – 21 17 – 12


Turniej: 5

Organizator: UKS Wilanowia Warszawa | 21 lutego 2016 /niedziela/
34 MUKS 21 II Płock UKS Wilanowia I W-wa 17 – 16 8 – 7
54 MUKS 21 I Płock UKPR Agrykola W-wa 16 – 22 8 – 10
4 MUKS 21 II Płock UKPR Agrykola W-wa 19 – 31 10 – 14
3 MUKS 21 I Płock UKS Wilanowia I W-wa 19 – 11 8 – 3


Turniej: 6

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów | 21 lutego 2016 /niedziela/
30 UKS Kontra W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów 27 – 31 11 – 14
29 MTS Lider Radom MUKS Czarni Regimin 16 – 33 8 – 20
28 UKS Kontra W-wa MUKS Czarni Regimin 23 – 37 15 – 18
37 MTS Lider Radom UKS Niedźwiadek Węgrów 18 – 24 9 – 13


Turniej: 7

Organizator: | MUKS Czarni Regimin 6 marca 2016 /niedziela/
36 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS Czarni Regimin 27 – 31 11 – 14
52 MUKS 21 II Płock MUKS 21 I Płock 18 – 35 7 – 16
18 MUKS 21 II Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 21 – 14 12 – 8
10 MUKS 21 I Płock MUKS Czarni Regimin 19 – 22 12 – 10


Turniej: 8

Organizator: UKPR Agrykola Warszawa | 6 marca 2016 /niedziela/
40 UKS Wilanowia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 14 – 18 5 – 10
21 MTS Lider Radom UKS Kontra W-wa 13 – 28 7 – 10
13 MTS Lider Radom UKS Wilanowia I W-wa 17 – 28 7 – 13
14 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola W-wa 15 – 31 5 – 18


Turniej: 9

Organizator: | MUKS 21 Płock 20 marca 2016 /niedziela/
24 MUKS 21 I Płock MUKS 21 II Płock 36 – 20 17 – 10
8 MUKS Czarni Regimin UKS Niedźwiadek Węgrów 21 – 20 10 – 8
16 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS 21 I Płock 25 – 34 10 – 21
43 MUKS 21 II Płock MUKS Czarni Regimin 23 – 28 9 – 13


Turniej: 10

Organizator: | MTS Lider Radom 20 marca 2016 /niedziela/
49 UKS Kontra W-wa MTS Lider Radom 24 – 20 11 – 8
12 UKPR Agrykola W-wa UKS Wilanowia I W-wa 17 – 10 7 – 7
20 UKS Wilanowia I W-wa UKS Kontra W-wa 25 – 16 13 – 8
5 MTS Lider Radom UKPR Agrykola W-wa 19 – 34 10 – 16


Turniej: 11

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów | 10 kwietnia 2016 /niedziela/
55 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I W-wa 15 – 22 7 – 11
47 MUKS Czarni Regimin UKPR Agrykola W-wa 11 – 21 3 – 10
23 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola W-wa 14 – 22 2 – 13
22 MUKS Czarni Regimin UKS Wilanowia I W-wa 19 – 20 9 – 11


Turniej: 12

Organizator: | UKS Kontra Warszawa 10 kwietnia 2016 /niedziela/
7 UKS Kontra W-wa MUKS 21 I Płock 20 – 33 8 – 17
53 MTS Lider Radom MUKS 21 II Płock 19 – 28 10 – 14
39 UKS Kontra W-wa MUKS 21 II Płock 26 – 32 12 – 13
45 MTS Lider Radom MUKS 21 I Płock 25 – 34 15 – 18


Turniej: 13

Organizator: UKPR Agrykola Warszawa | 17 kwietnia 2016 /niedziela/
51 UKPR Agrykola W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów 18 – 12 9 – 4
50 UKS Wilanowia I W-wa MUKS Czarni Regimin 15 – 20 6 – 10
27 UKS Wilanowia I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów 25 – 16 13 – 7
19 UKPR Agrykola W-wa MUKS Czarni Regimin 19 – 15 6 – 6


Turniej: 14

Organizator: | MUKS 21 Płock 24 kwietnia 2016 /niedziela/
17 MUKS 21 I Płock MTS Lider Radom 27 – 19 15 – 9
11 MUKS 21 II Płock UKS Kontra W-wa 31 – 24 18 – 12
25 MUKS 21 II Płock MTS Lider Radom 28 – 22 13 – 14
35 MUKS 21 I Płock UKS Kontra W-wa 37 – 27 18 – 12