Liga Wojewódzka Młodziczek IX – XVI KMB/nr meczu

  1. UKS Varsovia II W -wa
  2. AZS EUST II Radom
  3. MKS Ochota II W -wa
  4. KS Zawkrze Mława
  5. MMKS Jutrzenka Płock
  6. UKPR Agrykola W – wa
  7. UKS Dwójka Małkinia
  8. MKS Znicz Pruszków


Runda: 1

Kolejka:1 | 20 listopada 2016 /niedziela/
1 UKS Varsovia II W-wa MKS Znicz Pruszków  14:23  (10:13)
2 pauzuje UKS Dwójka Małkinia G
3 MKS Ochota II W-wa UKPR Agrykola W-wa  17:17  (6:9)
4 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock  15:19   (7:10)
Kolejka:2 | 27 listopada 2016 /niedziela/
5 MKS Znicz Pruszków MMKS Jutrzenka Płock  26:18 (12:7)
6 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze Mława  18:11   (9:5)
7 MKS Ochota II W-wa UKS Dwójka Małkinia G  21:21  (12:8)
8 UKS Varsovia II W-wa pauzuje
Kolejka:3 | 4 grudnia 2016 /niedziela/
9 pauzuje MKS Znicz Pruszków
10 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia II W-wa  16:21   (7:9)
11 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia G  17:19   (8:9)
12 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa  30:17  (13:7)
Kolejka:4 | 11 grudnia 2016 /niedziela/
13 MKS Znicz Pruszków UKPR Agrykola W-wa  29:19 (14:7)
14 UKS Dwójka Małkinia G MMKS Jutrzenka Płock  23:21  (13:10)
15 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława  17:12  (10:7)
16 pauzuje MKS Ochota II W-wa
Kolejka:5 | 18 grudnia 2016 /niedziela/
17 MKS Ochota II W-wa MKS Znicz Pruszków  16:27   (8:10)
18 KS Zawkrze Mława pauzuje
19 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa  26:16  (13:10)
20 UKPR Agrykola W-wa UKS Dwójka Małkinia G  21:24  (12:10)
Kolejka:6 | 15 stycznia 2017/niedziela/
21 MKS Znicz Pruszków UKS Dwójka Małkinia G  22:16  (11:9)
22 UKS Varsovia II W-wa UKPR Agrykola W-wa  19:24  (9:9)
23 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
24 MKS Ochota II W-wa KS Zawkrze Mława  20:22  (14:9)
Kolejka:7 | 22 stycznia 2017/niedziela/
25 KS Zawkrze Mława MKS Znicz Pruszków  22:19  (14:8)
26 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota II W-wa  34:12  (15:6)
27 UKPR Agrykola W-wa pauzuje
28 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia II W-wa  21:24  (8:10)


Runda: 2

Kolejka:8 | 29 stycznia 2017/niedziela/
29 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia II W-wa  19:27   (8:11)
30 UKS Dwójka Małkinia G pauzuje
31 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota II W-wa  31:17  (15:10)
32 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława  29:15  (14:7)
Kolejka:9 | 5 lutego 2017
33 MMKS Jutrzenka Płock MKS Znicz Pruszków  23:21  (12:13)
34 KS Zawkrze Mława UKPR Agrykola W-wa  18:16  (11:9)
35 UKS Dwójka Małkinia G MKS Ochota II W-wa  28:11  (16:7)
36 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
Kolejka:10 | 5 marca 2017
37 MKS Znicz Pruszków pauzuje
38 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota II W-wa  0:10
39 UKS Dwójka Małkinia G KS Zawkrze Mława  30:8  (15:4)
40 UKPR Agrykola W-wa MMKS Jutrzenka Płock  17:17  (10:7)
Kolejka:11 | 12 marca 2017
41 UKPR Agrykola W-wa MKS Znicz Pruszków   21:31  (7:14)
42 MMKS Jutrzenka Płock UKS Dwójka Małkinia G  26:25  (13:14)
43 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa   19:17  (10:8)
44 MKS Ochota II W-wa pauzuje
Kolejka:12 | 19 marca 2017
45 MKS Znicz Pruszków MKS Ochota II W-wa  27:8  (12:1)
46 pauzuje KS Zawkrze Mława
47 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock  19:31  (10:15)
48 UKS Dwójka Małkinia G UKPR Agrykola W-wa  12:10  (5:5)
Kolejka:13 | 26 marca 2017
49 UKS Dwójka Małkinia G MKS Znicz Pruszków  24:22   (7:10)
50 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia II W-wa  19:15   (8:7)
51 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
52 KS Zawkrze Mława MKS Ochota II W-wa  25:23  (12:13)
Kolejka:14 | 2 kwietnia 2017/niedziela/
53 MKS Znicz Pruszków KS Zawkrze Mława  30:18  (16:7)
54 MKS Ochota II W-wa MMKS Jutrzenka Płock  18:26   (7:12)
55 pauzuje UKPR Agrykola W-wa
56 UKS Varsovia II W-wa UKS Dwójka Małkinia G  22:20  (14:10)