* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 15 września, 15:30 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 15 września, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – FutureNet Imperium Katowice sobota 15 września, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS Dwójka Łomża sobota 15 września, 18:00 *
* I Liga Kobiet: AZS AWF Warszawa – SPR Sośnica Gliwice sobota 22 września, 17:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – KPR Legionowo S.A. niedziela 23 września, 14:00 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt DZA/nr meczu

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Karczew 18 18 0 0 0 468 162 306 54 0
2 UKS Wilanowia I 18 15 3 0 0 358 247 111 45 9
3 KPR ROKiS Radzymin I 18 14 4 0 1 349 197 152 43 11
4 MKS Ochota Warszawa I 18 10 8 0 0 338 262 76 30 24
5 LUKS LIDER WINNICA 18 8 10 1 0 268 312 -44 23 31
6 UKS Zielonka I 18 7 11 1 1 373 328 45 21 33
7 MKS Znicz Pruszków 18 7 11 1 1 211 246 -35 21 33
8 AP Marcovia Marki 18 5 13 1 2 255 381 -126 16 38
9 MMKS Jutrzenka Płock 18 5 13 0 0 283 419 -136 15 39
10 UKS Varsovia 18 1 17 1 0 112 461 -349 2 52
Kolejka 1 / 2017-10-14
1 2017-10-14 10:00:00 UKS Wilanowia I MMKS Jutrzenka Płock 27 : 18 (13 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
2 2017-10-15 09:21:00 MKS Karczew UKS Varsovia 48 : 3 (26 : 2)
image_icon Protokół >>>
3 2017-10-14 11:00:00 UKS Zielonka I KPR ROKiS Radzymin I 19 : 23 (12 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
4 2017-10-15 12:15:00 AP Marcovia Marki MKS Ochota Warszawa I 3 : 28 (2 : 13)
image_icon Protokół >>>
5 2017-10-14 11:00:00 MKS Znicz Pruszków LUKS LIDER WINNICA 11 : 7 (4 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2017-10-21
6 2017-10-25 16:10:00 MMKS Jutrzenka Płock LUKS LIDER WINNICA 14 : 21 (9 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
7 2017-10-21 13:00:00 MKS Ochota Warszawa I MKS Znicz Pruszków 12 : 11 (5 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
8 2017-10-20 17:30:00 KPR ROKiS Radzymin I AP Marcovia Marki 26 : 5 (15 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
9 2017-11-02 16:00:00 UKS Varsovia UKS Zielonka I 4 : 39 (1 : 16)
image_icon Protokół >>>
10 2017-10-21 12:45:00 UKS Wilanowia I MKS Karczew 14 : 18 (7 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2017-11-04
11 2017-11-04 10:00:00 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 33 : 7 (12 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
12 2017-11-04 11:00:00 UKS Zielonka I UKS Wilanowia I 16 : 20 (8 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
13 2017-11-04 10:15:00 AP Marcovia Marki UKS Varsovia 21 : 9 (11 : 1)
image_icon Protokół >>>
14 2017-11-04 11:00:00 MKS Znicz Pruszków KPR ROKiS Radzymin I 2 : 12 (0 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
15 2017-11-04 11:00:00 LUKS LIDER WINNICA MKS Ochota Warszawa I 20 : 14 (10 : 6)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2017-11-18
16 2017-11-18 15:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota Warszawa I 13 : 20 (7 : 11)
image_icon Protokół >>>
17 2017-11-22 16:00:00 KPR ROKiS Radzymin I LUKS LIDER WINNICA 20 : 11 (12 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
18 2017-11-25 14:30:00 UKS Varsovia MKS Znicz Pruszków 0 : 25 (0 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
19 2017-11-18 12:00:00 UKS Wilanowia I AP Marcovia Marki 24 : 12 (11 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
20 2017-11-18 15:00:00 MKS Karczew UKS Zielonka I 26 : 16 (13 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2017-12-02
21 2017-12-05 16:30:00 UKS Zielonka I MMKS Jutrzenka Płock 35 : 6 (17 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
22 2017-12-05 18:30:00 AP Marcovia Marki MKS Karczew 7 : 22 (3 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
23 2017-12-03 11:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Wilanowia I 7 : 12 (3 : 5)
image_icon Protokół >>>
24 2017-12-07 19:00:00 LUKS LIDER WINNICA UKS Varsovia 23 : 8 (11 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
25 2017-11-23 16:00:00 MKS Ochota Warszawa I KPR ROKiS Radzymin I 13 : 15 (8 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2017-12-09
26 2017-12-09 12:30:00 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin I 3 : 22 (2 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
27 2017-12-09 14:30:00 UKS Varsovia MKS Ochota Warszawa I 10 : 30 (4 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
28 2017-12-09 12:30:00 UKS Wilanowia I LUKS LIDER WINNICA 18 : 9 (7 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
29 2017-12-10 16:00:00 MKS Karczew MKS Znicz Pruszków 28 : 6 (15 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
30 2018-03-02 17:00:00 UKS Zielonka I AP Marcovia Marki 31 : 16 (14 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-02-03
31 2018-02-03 12:30:00 AP Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock 20 : 23 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
32 2018-02-03 11:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Zielonka I 11 : 17 (2 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
33 2018-02-03 10:00:00 LUKS LIDER WINNICA MKS Karczew 6 : 29 (5 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
34 2018-02-03 10:30:00 MKS Ochota Warszawa I UKS Wilanowia I 17 : 21 (7 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
35 2018-02-03 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Varsovia 28 : 8 (12 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2018-02-10
36 2018-02-10 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia 19 : 8 (8 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
37 2018-03-07 17:00:00 UKS Wilanowia I KPR ROKiS Radzymin I 13 : 12 (6 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
38 2018-02-10 12:00:00 MKS Karczew MKS Ochota Warszawa I 13 : 10 (6 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
39 2018-02-10 09:30:00 UKS Zielonka I LUKS LIDER WINNICA 20 : 12 (10 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
40 2018-02-13 18:30:00 AP Marcovia Marki MKS Znicz Pruszków 10 : 15 (6 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2018-02-17
41 2018-02-27 17:00:00 MKS Znicz Pruszków MMKS Jutrzenka Płock 16 : 23 (7 : 9)
image_icon Protokół >>>
42 2018-02-17 10:00:00 LUKS LIDER WINNICA AP Marcovia Marki 17 : 22 (7 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
43 2018-02-23 16:00:00 MKS Ochota Warszawa I UKS Zielonka I 23 : 19 (13 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
44 2018-02-17 12:00:00 KPR ROKiS Radzymin I MKS Karczew 8 : 18 (3 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
45 2018-02-17 15:30:00 UKS Varsovia UKS Wilanowia I 7 : 31 (4 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2018-02-24
46 2018-02-24 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia I 5 : 26 (0 : 10)
image_icon Protokół >>>
47 2018-02-24 10:30:00 UKS Varsovia MKS Karczew 4 : 32 (2 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
48 2018-02-24 09:30:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Zielonka I 18 : 18 (8 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
49 2018-02-24 13:00:00 MKS Ochota Warszawa I AP Marcovia Marki 24 : 10 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
50 2018-02-24 11:00:00 LUKS LIDER WINNICA MKS Znicz Pruszków 13 : 10 (4 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2018-03-03
51 2018-03-06 17:00:00 LUKS LIDER WINNICA MMKS Jutrzenka Płock 27 : 18 (15 : 10)
image_icon Protokół >>>
52 2018-03-03 12:30:00 MKS Znicz Pruszków MKS Ochota Warszawa I 17 : 10 (8 : 4)
image_icon Protokół >>>
53 2018-03-06 18:30:00 AP Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin I 13 : 23 (6 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
54 2018-03-03 10:30:00 UKS Zielonka I UKS Varsovia 19 : 2 (4 : 0)
image_icon Protokół >>>
55 2018-03-03 11:00:00 MKS Karczew UKS Wilanowia I 26 : 8 (12 : 4)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2018-03-10
56 2018-05-09 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 13 : 27 (6 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
57 2018-03-10 12:30:00 UKS Wilanowia I UKS Zielonka I 24 : 16 (14 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
58 2018-04-08 10:00:00 UKS Varsovia AP Marcovia Marki 9 : 17 (4 : 7)
image_icon Protokół >>>
59 2018-03-10 14:30:00 KPR ROKiS Radzymin I MKS Znicz Pruszków 17 : 3 (11 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
60 2018-03-10 09:30:00 MKS Ochota Warszawa I LUKS LIDER WINNICA 23 : 13 (12 : 7)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2018-03-17
61 2018-04-10 15:30:00 MKS Ochota Warszawa I MMKS Jutrzenka Płock 26 : 13 (14 : 10)
image_icon Protokół >>>
62 2018-03-17 09:30:00 LUKS LIDER WINNICA KPR ROKiS Radzymin I 13 : 28 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
63 2018-03-15 17:00:00 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia 8 : 8 (5 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
64 2018-03-17 10:30:00 AP Marcovia Marki UKS Wilanowia I 16 : 22 (9 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
65 2018-03-17 11:00:00 UKS Zielonka I MKS Karczew 12 : 33 (5 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2018-03-24
66 2018-03-28 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka I 32 : 27 (16 : 18)
image_icon Protokół >>>
67 2018-03-24 16:00:00 MKS Karczew AP Marcovia Marki 33 : 7 (17 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
68 2018-03-28 16:15:00 UKS Wilanowia I MKS Znicz Pruszków 17 : 11 (8 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
69 2018-03-28 18:00:00 UKS Varsovia LUKS LIDER WINNICA 5 : 21 (1 : 9)
image_icon Protokół >>>
70 2018-04-25 19:00:00 KPR ROKiS Radzymin I MKS Ochota Warszawa I 14 : 9 (3 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 15 / 2018-04-07
71 2018-04-16 17:30:00 KPR ROKiS Radzymin I MMKS Jutrzenka Płock 28 : 20 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
72 2018-04-05 15:30:00 MKS Ochota Warszawa I UKS Varsovia 27 : 4 (14 : 3)
image_icon Protokół >>>
73 2018-04-08 10:30:00 LUKS LIDER WINNICA UKS Wilanowia I 11 : 20 (6 : 8)
image_icon Protokół >>>
74 2018-05-29 15:45:00 MKS Znicz Pruszków MKS Karczew 7 : 20 (2 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
75 2018-04-07 10:30:00 AP Marcovia Marki UKS Zielonka I 19 : 19 (7 : 8)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 16 / 2018-04-14
76 2018-04-14 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock AP Marcovia Marki 25 : 26 (12 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
77 2018-04-24 17:00:00 UKS Zielonka I MKS Znicz Pruszków 17 : 21 (12 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
78 2018-04-14 15:30:00 MKS Karczew LUKS LIDER WINNICA 20 : 9 (9 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
79 2018-04-14 12:30:00 UKS Wilanowia I MKS Ochota Warszawa I 19 : 17 (9 : 5)
image_icon Protokół >>>
80 2018-04-14 10:30:00 UKS Varsovia KPR ROKiS Radzymin I 3 : 22 (1 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 17 / 2018-04-21
81 2018-04-22 14:30:00 UKS Varsovia MMKS Jutrzenka Płock 12 : 20 (5 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
82 2018-04-18 16:10:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Wilanowia I 21 : 11 (11 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
83 2018-03-20 18:30:00 MKS Ochota Warszawa I MKS Karczew 13 : 27 (4 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
84 2018-04-21 00:00:00 LUKS LIDER WINNICA UKS Zielonka I 16 : 13 (11 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
85 2018-04-21 11:30:00 MKS Znicz Pruszków AP Marcovia Marki 12 : 12 (8 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 18 / 2018-04-28
86 2018-05-30 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Znicz Pruszków 11 : 18 (5 : 9)
image_icon Protokół >>>
87 2018-04-24 18:30:00 AP Marcovia Marki LUKS LIDER WINNICA 19 : 19 (5 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
88 2018-04-17 16:00:00 UKS Zielonka I MKS Ochota Warszawa I 20 : 22 (9 : 12)
image_icon Protokół >>>
89 2018-05-11 18:00:00 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin I 15 : 12 (8 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
90 2018-04-28 12:30:00 UKS Wilanowia I UKS Varsovia 31 : 8 (18 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo