* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 15 września, 15:30 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 15 września, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – FutureNet Imperium Katowice sobota 15 września, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS Dwójka Łomża sobota 15 września, 18:00 *
* I Liga Kobiet: AZS AWF Warszawa – SPR Sośnica Gliwice sobota 22 września, 17:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – KPR Legionowo S.A. niedziela 23 września, 14:00 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych – Grupa F o miejsca 1 – 8 KJM/F/nr meczu

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 NLO SMS ZPRP Płock 14 13 1 0 0 550 311 239 39 3
2 MKS Karczew 14 11 3 0 1 440 329 111 34 8
3 UKPR Agrykola Warszawa 14 8 6 2 0 396 417 -21 22 20
4 KPR ROKiS Radzymin 14 7 7 0 0 422 472 -50 21 21
5 AZS EUST Radom 14 6 8 0 1 346 392 -46 19 23
6 MKS Ochota Warszawa 14 5 9 1 1 356 406 -50 15 27
7 AP Marcovia Marki 14 4 10 0 0 397 456 -59 12 30
8 MMKS Jutrzenka Płock 14 2 12 0 0 359 483 -124 6 36
Kolejka 0 /
100 2017-10-18 17:30:00 NLO SMS ZPRP Płock MKS Karczew 42 : 17 (17 : 11)
101 2017-10-14 11:00:00 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota Warszawa 39 : 14 (21 : 7)
102 2017-09-09 11:00:00 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 41 : 23 (23 : 11)
103 2017-09-30 16:30:00 MKS Karczew MKS Ochota Warszawa 34 : 18 (19 : 9)
104 2017-10-15 14:00:00 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 36 : 22 (18 : 10)
105 2017-11-04 11:00:00 MKS Ochota Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 32 : 23 (17 : 11)
106 2017-11-04 14:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola Warszawa 35 : 30 (17 : 13)
107 2017-10-14 16:00:00 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST Radom 44 : 29 (21 : 13)
108 2017-12-13 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin AP Marcovia Marki 42 : 33 (19 : 16)
109 2017-11-11 13:00:00 UKPR Agrykola Warszawa AZS EUST Radom 20 : 22 (12 : 10)
110 2017-12-09 15:00:00 UKPR Agrykola Warszawa AP Marcovia Marki 33 : 30 (17 : 18)
111 2017-11-25 11:00:00 AZS EUST Radom AP Marcovia Marki 30 : 21 (15 : 10)
Kolejka 1 / 2018-02-03
1 2018-02-05 18:00:00 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 30 : 34 (16 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-02-03 13:00:00 UKPR Agrykola Warszawa MKS Ochota Warszawa 34 : 25 (13 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-02-04 12:00:00 AZS EUST Radom MKS Karczew 22 : 29 (13 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-02-03 10:30:00 AP Marcovia Marki NLO SMS ZPRP Płock 31 : 37 (15 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-02-10
5 2018-02-10 11:00:00 NLO SMS ZPRP Płock UKPR Agrykola Warszawa 37 : 24 (18 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-02-13 18:45:00 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin 40 : 21 (24 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-02-10 10:00:00 MKS Ochota Warszawa AP Marcovia Marki 31 : 15 (16 : 5)
image_icon Protokół >>>
8 2018-02-11 14:00:00 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 27 : 32 (13 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-02-17
9 2018-02-17 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota Warszawa 30 : 18 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
10 2018-03-02 17:00:00 UKPR Agrykola Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 35 : 32 (17 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
11 2018-02-22 17:30:00 AZS EUST Radom NLO SMS ZPRP Płock 28 : 40 (17 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
12 2018-02-17 14:00:00 AP Marcovia Marki MKS Karczew 22 : 31 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-02-18
13 2018-02-28 17:30:00 NLO SMS ZPRP Płock KPR ROKiS Radzymin 49 : 32 (25 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
14 2018-02-11 16:00:00 MKS Karczew UKPR Agrykola Warszawa 32 : 16 (18 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
15 2018-02-19 17:00:00 MKS Ochota Warszawa AZS EUST Radom 30 : 30 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
16 2018-02-25 10:30:00 MMKS Jutrzenka Płock AP Marcovia Marki 32 : 41 (15 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 0 /
112 2017-11-11 10:00:00 MKS Karczew NLO SMS ZPRP Płock 25 : 22 (17 : 9)
113 2017-12-03 15:15:00 MKS Ochota Warszawa NLO SMS ZPRP Płock 20 : 32 (8 : 17)
114 2017-11-14 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 19 : 46 (8 : 21)
115 2017-11-18 12:00:00 MKS Ochota Warszawa MKS Karczew 21 : 37 (8 : 22)
116 2017-12-10 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 17 : 36 (9 : 17)
117 2017-09-16 14:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota Warszawa 29 : 30 (18 : 14)
118 2017-09-16 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KPR ROKiS Radzymin 30 : 31 (14 : 14)
119 2017-12-09 17:00:00 AZS EUST Radom KPR ROKiS Radzymin 22 : 25 (11 : 12)
120 2017-12-03 19:00:00 AP Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin 30 : 34 (16 : 18)
121 2017-10-01 11:30:00 AZS EUST Radom UKPR Agrykola Warszawa 21 : 25 (15 : 11)
122 2017-11-22 18:30:00 AP Marcovia Marki UKPR Agrykola Warszawa 36 : 39 (18 : 22)
123 2017-10-07 10:15:00 AP Marcovia Marki AZS EUST Radom 20 : 25 (12 : 13)
Kolejka 5 / 2018-02-24
17 2018-02-24 11:00:00 NLO SMS ZPRP Płock AP Marcovia Marki 42 : 18 (23 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
18 2018-02-25 16:30:00 MKS Karczew AZS EUST Radom 31 : 17 (16 : 9)
image_icon Protokół >>>
19 2018-02-24 10:30:00 MKS Ochota Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 25 : 25 (13 : 14)
image_icon Protokół >>>
20 2018-02-24 12:00:00 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 30 : 28 (18 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-03-03
21 2018-03-07 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew 24 : 34 (9 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
22 2018-03-03 14:30:00 UKPR Agrykola Warszawa NLO SMS ZPRP Płock 23 : 36 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
23 2018-03-04 12:00:00 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 32 : 25 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
24 2018-03-05 18:30:00 AP Marcovia Marki MKS Ochota Warszawa 33 : 31 (16 : 20)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-03-10
25 2018-03-09 19:00:00 NLO SMS ZPRP Płock AZS EUST Radom 35 : 14 (15 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
26 2018-03-13 18:30:00 MKS Karczew AP Marcovia Marki 25 : 32 (13 : 17)
image_icon Protokół >>>
27 2018-03-10 11:00:00 MKS Ochota Warszawa KPR ROKiS Radzymin 41 : 23 (22 : 15)
image_icon Protokół >>>
28 2018-03-10 10:30:00 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola Warszawa 22 : 29 (10 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2018-03-11
29 2018-03-11 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP Płock 23 : 52 (13 : 27)
pdf_icon Protokół >>>
30 2018-03-12 16:30:00 UKPR Agrykola Warszawa MKS Karczew 33 : 33 (16 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
31 2018-03-11 13:00:00 AZS EUST Radom MKS Ochota Warszawa 22 : 20 (9 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
32 2018-03-12 18:30:00 AP Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock 35 : 24 (17 : 10)
image_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo