Udział biorą:
1. UMKS Trójka Ostrołęka
2. KS Warszawianka Warszawa
3. ChKS Łódź
4. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
5. UKS Prus Siedlce
6. MKS Wieluń
7. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
8. MKS Mazur Sierpc
9. AZS AWF Biała Podlaska
10. SPR Pabiks Pabianice
11. AZS AWF Warszawa
12. Orlen Wisła II Płock

 

II Liga Mężczyzn 2013/2014

  klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 AZS AWF 22 21 1 0 724 517 42 2
2 KS Warszawianka 22 18 3 1 689 500 37 7
3 MKS Wieluń 22 15 7 0 617 571 30 14
4 MKS Mazur 22 14 7 1 616 550 29 15
5 SPR Pabiks 22 12 6 4 637 595 28 16
6 ChKS Łódź 22 12 9 1 623 569 25 19
7 Orlen Wisła II 22 10 9 3 599 545 23 21
8 KKS Włókniarz 22 7 13 2 507 568 16 28
9 UMKS Trójka 22 6 15 1 549 679 13 31
10 UKS Prus 22 5 15 2 595 698 12 32
11 AZS AWF W-wa 22 3 19 0 546 720 6 38
12 KS Szczypiorniak 22 1 20 1 469 659 3 41

W wyniku zakończonych rozgrywek bezpośredni awans do I ligi w sezonie 2014/2015 uzyskał zespół KS AZS AWF Biała Podlaska.

Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje.

2 miejsce premiowane udziałem w rozgrywkach barażowych o wejście do I ligi zajęła drużyna KS Warszawianka Warszawa.

Zarząd WMZPR życzy powodzenia w barażach.

Sprawa spadków z II ligi wyjaśni się po zakończeniu rozgrywek I ligi i barażów.

 

 

Klasyfikacja strzelców
II Liga Mężczyzn 2013/2014

Lp. Nazwisko Imię Klub Bramki
1 Kożuchowski Emil UKS Prus 194
2 Gościłowicz Bartosz SPR Pabiks 133
3 Jencz Filip KKS Włókniarz 121
4 Kosma Bartłoniej KKS Włókniarz 118
5 Prątnicki Adrian MKS Mazur 117
6 Lisicki Łukasz MKS Mazur 113
7 Niećko Rafał UMKS Trójka 113
8 Trojanowski Marcin SPR Pabiks 109
9 Pezda Piotr AZS AWF 107
10 Biernacki Patryk ChKS Łódź 106
11 Stefaniec Marcin AZS AWF 106
12 Młodzieniak Kamil MKS Wieluń 102
13 Wędrak Krystian AZS AWF 96
14 Czekotowski Krzysztof KS Szczypiorniak 95
15 Kwiatkowski Paweł KS Warszawianka 95
16 Kubajka Marek AZS AWF 93
17 Rogowski Jan AZS AWF W-wa 92
18 Płodowski Szymon MKS Mazur 89
19 Pieczyński Damian SPR Pabiks 88
20 Piwnicki Łukasz MKS Wieluń 88
21 Hunder Sebastian UKS Prus 85
22 Nastaj Bartosz Orlen Wisła II 85
23 Przytuła Paweł KS Warszawianka 80
24 Wasiłek Kamil AZS AWF 80
25 Komosa Jarosław KS Szczypiorniak 79
26 Ludwiczak Kamil UMKS Trójka 77
27 Młodzieniak Mateusz MKS Wieluń 76
28 Prokop Marcin KS Warszawianka 76
29 Nowicki Adrian ChKS Łódź 74
30 Bernaś Michał MKS Wieluń 70

 


Runda: 1

Kolejka:1
mecz termin gospodarz gość
1 2013-09- UMKS Trójka Orlen Wisła II 27: 32(13:19)
2 2013-09- KS Warszawianka AZS AWF W-wa 31: 17(15:6)
3 2013-09- ChKS Łódź SPR Pabiks 27: 33(15:16)
4 2013-09- KKS Włókniarz AZS AWF 24: 27(10:18)
5 2013-09- UKS Prus MKS Mazur 22: 31(12:11)
6 2013-09- MKS Wieluń KS Szczypiorniak 31: 13(16:3)
Kolejka:2
mecz termin gospodarz gość
7 2013-09- Orlen Wisła II KS Szczypiorniak 36: 17(18:9)
8 2013-09- MKS Mazur MKS Wieluń 30: 27(17:11)
9 2013-09- AZS AWF UKS Prus 39: 19(17:11)
10 2013-09- SPR Pabiks KKS Włókniarz 21: 21(7:10)
11 2013-09- AZS AWF W-wa ChKS Łódź 20: 33(7:14)
12 2013-09- UMKS Trójka KS Warszawianka 24: 39(12:20)
Kolejka:3
mecz termin gospodarz gość
13 2013-09- Orlen Wisła II KS Warszawianka 19: 26(10:14)
14 2013-09- ChKS Łódź UMKS Trójka 38: 19(20:10)
15 2013-09- KKS Włókniarz AZS AWF W-wa 23: 20(15:7)
16 2013-09- UKS Prus SPR Pabiks 29: 29(15:14)
17 2013-09- MKS Wieluń AZS AWF 17: 27(5:13)
18 2013-09- KS Szczypiorniak MKS Mazur 21: 32(13:15)
Kolejka:4
mecz termin gospodarz gość
19 2013-10- Orlen Wisła II MKS Mazur 24: 29(11:15)
20 2013-10- AZS AWF KS Szczypiorniak 41: 18(20:9)
21 2013-10- SPR Pabiks MKS Wieluń 37: 20(15:6)
22 2013-10- AZS AWF W-wa UKS Prus 29: 38(14:17)
23 2013-10- UMKS Trójka KKS Włókniarz 30: 31(12:17)
24 2013-10- KS Warszawianka ChKS Łódź 30: 23(16:10)
Kolejka:5
mecz termin gospodarz gość
25 2013-10- ChKS Łódź Orlen Wisła II 25: 27(9:10)
26 2013-10- KKS Włókniarz KS Warszawianka 16: 34(10:18)
27 2013-10- UKS Prus UMKS Trójka 38: 24(17:10)
28 2013-10- AZS AWF W-wa MKS Wieluń 27: 29(15:15)
29 2013-10- KS Szczypiorniak SPR Pabiks 33: 34(14:17)
30 2013-10- MKS Mazur AZS AWF 28: 30(15:15)
Kolejka:6
mecz termin gospodarz gość
31 2013-10- Orlen Wisła II AZS AWF 22: 27(10:11)
32 2013-10- SPR Pabiks MKS Mazur 36: 23(15:14)
33 2013-10- AZS AWF W-wa KS Szczypiorniak 25: 24(12:12)
34 2013-10- UMKS Trójka MKS Wieluń 32: 36(18:16)
35 2013-10- KS Warszawianka UKS Prus 32: 21(18:13)
36 2013-10- ChKS Łódź KKS Włókniarz 35: 31(15:13)
Kolejka:7
mecz termin gospodarz gość
37 2013-10- KKS Włókniarz Orlen Wisła II 26: 26(10:10)
38 2013-10- UKS Prus ChKS Łódź 32: 34(11:15)
39 2013-10- MKS Wieluń KS Warszawianka 27: 24(13:9)
40 2013-10- KS Szczypiorniak UMKS Trójka 22: 28(9:13)
41 2013-10- MKS Mazur AZS AWF W-wa 39: 21(18:9)
42 2013-10- AZS AWF SPR Pabiks 41: 34(18:11)
Kolejka:8
mecz termin gospodarz gość
43 2013-11- Orlen Wisła II SPR Pabiks 28: 26(12:12)
44 2013-11- AZS AWF W-wa AZS AWF 30: 45(11:23)
45 2013-11- UMKS Trójka MKS Mazur 24: 28(12:12)
46 2013-11- KS Warszawianka KS Szczypiorniak 35: 18(15:11)
47 2013-11- ChKS Łódź MKS Wieluń 30: 19(12:9)
48 2013-11- KKS Włókniarz UKS Prus 25: 24(9:12)
Kolejka:9
mecz termin gospodarz gość
49 2013-11- UKS Prus Orlen Wisła II 29: 25(13:10)
50 2013-11- MKS Wieluń KKS Włókniarz 18: 20(9:10)
51 2013-11- KS Szczypiorniak ChKS Łódź 25: 28(14:15)
52 2013-11- MKS Mazur KS Warszawianka 29: 30(14:14)
53 2013-11- AZS AWF UMKS Trójka 42: 17(22:8)
54 2013-11- SPR Pabiks AZS AWF W-wa 37: 27(13:15)
Kolejka:10
mecz termin gospodarz gość
55 2013-11- Orlen Wisła II AZS AWF W-wa 38: 23(15:11)
56 2013-11- UMKS Trójka SPR Pabiks 22: 24(14:13)
57 2013-11- KS Warszawianka AZS AWF 27: 25(11:11)
58 2013-11- MKS Mazur ChKS Łódź 21: 29(8:13)
59 2013-11- KKS Włókniarz KS Szczypiorniak 27: 15(12:9)
60 2013-11- UKS Prus MKS Wieluń 27: 32(14:17)
Kolejka:11
mecz termin gospodarz gość
61 2013-12- MKS Wieluń Orlen Wisła II 22: 21(12:9)
62 2013-12- KS Szczypiorniak UKS Prus 22: 22(11:12)
63 2013-12- MKS Mazur KKS Włókniarz 30: 21(20:8)
64 2013-12- AZS AWF ChKS Łódź 27: 20(17:7)
65 2013-12- SPR Pabiks KS Warszawianka 27: 26(10:15)
66 2013-12- AZS AWF W-wa UMKS Trójka 22: 24(12:13)


Runda: 2

Kolejka:12
mecz termin gospodarz gość
67 2014-01- Orlen Wisła II UMKS Trójka 30: 14(11:8)
68 2014-01- AZS AWF W-wa KS Warszawianka 27: 32(14:17)
69 2014-01- SPR Pabiks ChKS Łódź 27: 32(12:13)
70 2014-01- AZS AWF KKS Włókniarz 29: 20(14:9)
71 2014-01- MKS Mazur UKS Prus 36: 24(20:12)
72 2014-01- KS Szczypiorniak MKS Wieluń 22: 30(14:15)
Kolejka:13
mecz termin gospodarz gość
73 2014-01- KS Szczypiorniak Orlen Wisła II 19: 29(8:13)
74 2014-01- MKS Wieluń MKS Mazur 24: 21(10:11)
75 2014-01- UKS Prus AZS AWF 28: 39(14:19)
76 2014-01- KKS Włókniarz SPR Pabiks 22: 23(7:14)
77 2014-01- ChKS Łódź AZS AWF W-wa 36: 23(18:13)
78 2014-01- KS Warszawianka UMKS Trójka 43: 25(19:8)
Kolejka:14
mecz termin gospodarz gość
79 2014-02- KS Warszawianka Orlen Wisła II 24: 24(12:11)
80 2014-02- UMKS Trójka ChKS Łódź 0: 10(0:0)
81 2014-02- AZS AWF W-wa KKS Włókniarz 27: 25(15:9)
82 2014-02- SPR Pabiks UKS Prus 34: 26(18:13)
83 2014-02- AZS AWF MKS Wieluń 32: 24(19:8)
84 2014-02- MKS Mazur KS Szczypiorniak 29: 24(15:11)
Kolejka:15
mecz termin gospodarz gość
85 2014-02- MKS Mazur Orlen Wisła II 24: 21(9:12)
86 2014-02- KS Szczypiorniak AZS AWF 25: 34(11:19)
87 2014-02- MKS Wieluń SPR Pabiks 31: 27(17:13)
88 2014-02- UKS Prus AZS AWF W-wa 36: 29(15:12)
89 2014-02- KKS Włókniarz UMKS Trójka 23: 24(10:14)
90 2014-02- ChKS Łódź KS Warszawianka 26: 31(12:16)
Kolejka:16
mecz termin gospodarz gość
91 2014-02- Orlen Wisła II ChKS Łódź 23: 23(13:10)
92 2014-02- KS Warszawianka KKS Włókniarz 33: 17(19:4)
93 2014-02- UMKS Trójka UKS Prus 31: 23(15:12)
94 2014-02- MKS Wieluń AZS AWF W-wa 35: 23(16:6)
95 2014-02- SPR Pabiks KS Szczypiorniak 30: 25(15:12)
96 2014-02- AZS AWF MKS Mazur 23: 19(11:8)
Kolejka:17
mecz termin gospodarz gość
97 2014-03- AZS AWF Orlen Wisła II 27: 18(12:9)
98 2014-03- MKS Mazur SPR Pabiks 20: 20(15:5)
99 2014-03- KS Szczypiorniak AZS AWF W-wa 18: 20(11:11)
100 2014-03- MKS Wieluń UMKS Trójka 35: 23(15:11)
101 2014-03- UKS Prus KS Warszawianka 21: 42(11:20)
102 2014-03- KKS Włókniarz ChKS Łódź 20: 19(12:9)
Kolejka:18
mecz termin gospodarz gość
103 2014-03- Orlen Wisła II KKS Włókniarz 27: 19(12:6)
104 2014-03- ChKS Łódź UKS Prus 41: 35(17:18)
105 2014-03- KS Warszawianka MKS Wieluń 38: 30(20:13)
106 2014-03- UMKS Trójka KS Szczypiorniak 32: 23(15:11)
107 2014-03- AZS AWF W-wa MKS Mazur 23: 31(11:14)
108 2014-03- SPR Pabiks AZS AWF 19: 24(6:12)
Kolejka:19
mecz termin gospodarz gość
109 2014-03- SPR Pabiks Orlen Wisła II 32: 28(14:14)
110 2014-03- AZS AWF AZS AWF W-wa 36: 22(19:9)
111 2014-03- MKS Mazur UMKS Trójka 36: 31(19:13)
112 2014-03- KS Szczypiorniak KS Warszawianka 16: 34(9:17)
113 2014-03- MKS Wieluń ChKS Łódź 31: 19(17:11)
114 2014-03- UKS Prus KKS Włókniarz 24: 25(13:11)
Kolejka:20
mecz termin gospodarz gość
115 2014-03- Orlen Wisła II UKS Prus 46: 23(23:12)
116 2014-03- KKS Włókniarz MKS Wieluń 27: 29(11:15)
117 2014-03- ChKS Łódź KS Szczypiorniak 40: 27(19:12)
118 2014-03- KS Warszawianka MKS Mazur 24: 18(11:8)
119 2014-03- UMKS Trójka AZS AWF 32: 42(16:19)
120 2014-03- AZS AWF W-wa SPR Pabiks 32: 38(16:20)
Kolejka:21
mecz termin gospodarz gość
121 2014-04- AZS AWF W-wa Orlen Wisła II 26: 35(14:18)
122 2014-04- SPR Pabiks UMKS Trójka 29: 29(19:16)
123 2014-04- AZS AWF KS Warszawianka 30: 25(11:11)
124 2014-04- ChKS Łódź MKS Mazur 26: 31(11:9)
125 2014-04- KS Szczypiorniak KKS Włókniarz 22: 19(9:11)
126 2014-04- MKS Wieluń UKS Prus 33: 31(16:14)
Kolejka:22
mecz termin gospodarz gość
127 2014-04- Orlen Wisła II MKS Wieluń 20: 37(7:18)
128 2014-04- UKS Prus KS Szczypiorniak 23: 20(14:9)
129 2014-04- KKS Włókniarz MKS Mazur 25: 31(11:13)
130 2014-04- ChKS Łódź AZS AWF 29: 37(15:19)
131 2014-04- KS Warszawianka SPR Pabiks 29: 20(13:11)
132 2014-04- UMKS Trójka AZS AWF W-wa 37: 33(16:16)