Udział biorą:

  1. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
  2. UMKS Trójka Ostrołęka
  3. MUKS Czarni Regimin
  4. MKS Wieluń
  5. MKS Mazur Sierpc
  6. Politechnika Anilana Łódź
  7. AZS AWF Warszawa
  8. AZS UMCS Lublin
  9. KS Uniwersytet Radom
  10. AZS AWF Biała Podlaska
  11. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
  12. ChKS Łódź
  13. SPR Pabiks Pabianice
  14. AZS UW Warszawa

 

II Liga Mężczyzn gr. 3 – Tabela zasadnicza

Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 AZS AWF Biała Podlaska 26 23 0 3 781 557 46 6
2 MKS Mazur Sierpc 26 20 2 4 725 637 42 10
3 MKS Wieluń 26 19 3 4 831 652 41 11
4 AZS UW Warszawa 26 20 0 6 795 591 40 12
5 KS Uniwersytet Radom 26 18 2 6 850 729 38 14
6 Politechnika Anilana Łódź 26 18 0 8 763 658 36 16
7 MUKS Czarni Regimin 26 10 2 14 698 774 22 30
8 UMKS Trójka Ostrołęka 26 9 4 13 670 742 22 30
9 ChKS Łódź 26 9 1 16 632 714 19 33
10 AZS UMCS Lublin 26 9 0 17 657 735 18 34
11 AZS AWF Warszawa 26 7 2 17 728 828 16 36
12 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26 5 2 19 568 679 12 40
13 SPR Pabiks Pabianice 26 3 1 22 644 809 7 45
14 KKS Włókniarz Konstantynów 26 2 1 23 493 730 5 47
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

W zakończonych rozgrywkach II ligi mężczyzn grupa III zwyciężył zespół AZS AWF Biała Podlaska i awansował do I ligi.
Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje.

II lokatę dającą prawo udziału w rozgrywkach barażowych o miejsce w I lidze zajął MKS Mazur Sierpc. Życzymy owocnego występu.

II ligę opuszcza zajmujący 14 miejsce w tabeli KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki.

 

Klasyfikacja strzelców – II Liga Mężczyzn gr. 3

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Dutkiewicz Paweł MKS Wieluń 207 26 7,96
2 Rojek Piotr KS Uniwersytet Radom 199 26 7,65
3 Dębiec Patryk MUKS Czarni Regimin 195 24 8,13
4 Niećko Rafał UMKS Trójka Ostrołęka 169 25 6,76
5 Witkowski Kamil Politechnika Anilana Łódź 155 24 6,46
6 Mroczek Grzegorz KS Uniwersytet Radom 148 26 5,69
7 Rutkowski Piotr Politechnika Anilana Łódź 145 25 5,80
8 Prątnicki Adrian MKS Mazur Sierpc 144 24 6,00
9 Szpejna Dawid AZS UW Warszawa 143 24 5,96
10 Lisicki Łukasz MKS Mazur Sierpc 138 26 5,31
11 Bernat Kamil AZS UMCS Lublin 135 22 6,14
12 Krajewski Rafał MUKS Czarni Regimin 132 22 6,00
13 Stefaniec Marcin AZS AWF Biała Podlaska 123 23 5,35
14 Kiełbasiński Bartłomiej SPR Pabiks Pabianice 122 22 5,55
15 Kruchkou Maksim AZS AWF Biała Podlaska 122 25 4,88
16 Wawrzyniak Damian Politechnika Anilana Łódź 119 25 4,76
17 Jurgilewicz Mateusz KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 112 26 4,31
18 Gościłowicz Bartosz SPR Pabiks Pabianice 111 22 5,05
19 Dobrzyniecki Sebastian MUKS Czarni Regimin 108 20 5,40
20 Krzywkowski Piotr KS Uniwersytet Radom 107 21 5,10
21 Fałdrowicz Rafał ChKS Łódź 104 19 5,47
22 Buksiński Jakub AZS UMCS Lublin 102 20 5,10
23 Borsuk Przemysław KKS Włókniarz Konstantynów 101 24 4,21
24 Jencz Filip KKS Włókniarz Konstantynów 100 22 4,55
25 Obydź Hubert AZS UMCS Lublin 97 24 4,04

 

Runda: 1

Kolejka:1 | 12/13.09.2015
mecz gospodarz gośœć
1 KS Szczypiorniak AZS UW 20:26 (10:16)
2 UMKS Trójka SPR Pabiks 32:26 (16:14)
3 ChKS Łódź MUKS CzarniŸ zmiana gosp. 26:33 (11:20)
4 MKS Wieluń KKS Włókniarz 42:16 (19:10)
5 MKS Mazur AZS AWF Biała Podlaska 23:22 (7:14)
6 Politechnika Anilana KS Uniwersytet 30:35 (16:18)
7 AZS AWF W-wa AZS UMCS 27:17 (15:6)
Kolejka:2 | 19/20.09.2015
8 AZS UW AZS UMCS 27:18 (13:8)
9 KS Uniwersytet AZS AWF W-wa 33:20 (16:11)
10 AZS AWF Biała Podlaska Politechnika Anilana 28:27 (14:10)
11 KKS Włókniarz MKS Mazur 14:19 (4:5)
12 ChKS ŁódźŸ MKS Wieluń 25:30 (15:14)
13 SPR Pabiks MUKS Czarni 30:34 (16:15)
14 KS Szczypiorniak UMKS Trójka 22:25 (12:12)
Kolejka:3 | 26/27.09.2015
15 UMKS Trójka AZS UW 24:30 (10:21)
16 MUKS Czarni KS Szczypiorniak 22:20 (15:6)
17 MKS Wieluń SPR Pabiks 33:23 (17:13)
18 MKS Mazur ChKS ŁódźŸ 31:19 (16:8)
19 Politechnika Anilana KKS Włókniarz 29:15 (13:6)
20 AZS AWF W-wa AZS AWF Biała Podlaska 18:36 (7:16)
21 AZS UMCS KS Uniwersytet 31:38 (15:20)
Kolejka:4 | 03/04.10.2015
22 AZS UW KS Uniwersytet 36:27 (17:15)
23 AZS AWF Biała Podlaska AZS UMCS 26:18 (15:11)
24 KKS Włókniarz AZS AWF W-wa 24:18 (9:7)
25 ChKS ŁódźŸ Politechnika Anilana 27:31 (13:18)
26 SPR Pabiks MKS Mazur 22:25 (12:14)
27 KS Szczypiorniak MKS Wieluń 16:23 (8:8)
28 UMKS Trójka MUKS Czarni 29:37 (11:18)
Kolejka:5 | 10/11.10.2015
29 MUKS Czarni AZS UW 21:28 (12:15)
30 MKS Wieluń UMKS Trójka 22:22 (11:12)
31 MKS Mazur KS Szczypiorniak 18:17 (6:7)
32 Politechnika Anilana SPR Pabiks 33:25 (17:9)
33 AZS AWF W-wa ChKS ŁódźŸ 27:28 (12:13)
34 KKS Włókniarz AZS UMCS 17:18 (8:9)
35 KS Uniwersytet AZS AWF Biała Podlaska 23:36 (11:18)
Kolejka:6 | 17/18.10.2015
36 AZS UW AZS AWF Biała Podlaska 26:28 (11:12)
37 KKS Włókniarz KS Uniwersytet 20:34 (8:16)
38 ChKS ŁódźŸ AZS UMCS 35:20 (18:7)
39 SPR Pabiks AZS AWF W-wa 27:28 (13:14)
40 KS Szczypiorniak Politechnika Anilana 22:26 (10:12)
41 UMKS Trójka MKS Mazur 22:29 (14:13)
42 MUKS Czarni MKS Wieluń 24:35 (10:18)
Kolejka:7 | 24/25.10.2015
43 MKS Wieluń AZS UW 31:26 (15:11)
44 MKS Mazur MUKS Czarni 37:26 (15:13)
45 Politechnika Anilana UMKS Trójka 40:19 (20:8)
46 AZS AWF W-wa KS Szczypiorniak 22:23 (13:6)
47 AZS UMCS SPR Pabiks 31:23 (14:12)
48 KS Uniwersytet ChKS ŁódźŸ 35:19 (20:8)
49 AZS AWF Biała Podlaska KKS Włókniarz 36:14 (20:7)
Kolejka:8 31.10.2015 |
50 AZS UW KKS Włókniarz  35:22 (18:9)
51 ChKS ŁódźŸ AZS AWF Biała Podlaska  20:31 (11:13)
52 SPR Pabiks KS Uniwersytet  23:37 (11:19)
53 KS Szczypiorniak AZS UMCS  31:26 (16:13)
54 UMKS Trójka AZS AWF W-wa  30:30 (14:15)
55 MUKS Czarni Politechnika Anilana  26:30 (14:14)
56 MKS Wieluń MKS Mazur  31:31 (18:14)
Kolejka:9 | 14/15.11..2015
57 MKS Mazur AZS UW 20:27 (11:13)
58 Politechnika Anilana MKS Wieluń 31:28 (14:17)
59 MUKS Czarni AZS AWF W-wa 34:35 (15:24)
60 UMKS Trójka AZS UMCS 28:23 /16:11/
61 KS Uniwersytet KS Szczypiorniak 32:19 (17:9)
62 AZS AWF Biała Podlaska SPR Pabiks 35:26 (20:7)
63 KKS Włókniarz ChKS ŁódźŸ 16:26 (6:14)
Kolejka:10 | 21/22.11.2015
64 AZS UW ChKS ŁódźŸ 34:17 (11:9)
65 SPR Pabiks KKS Włókniarz 22:15 (11:9)
66 KS Szczypiorniak AZS AWF Biała Podlaska 21:29 (14:17)
67 UMKS Trójka KS Uniwersytet 29:37 (14:20)
68 MUKS Czarni AZS UMCS 32:31 (19:12)
69 MKS Wieluń AZS AWF W-wa 41:27 (16:12)
70 MKS Mazur Politechnika Anilana 29:26 (13:10)
Kolejka:11 | 28/29.11.2015
71 Politechnika Anilana AZS UW 27:24 (10:11)
72 AZS AWF W-wa MKS Mazur 34:30 (15:15)
73 AZS UMCS MKS Wieluń 23:31 (11:16)
74 KS Uniwersytet MUKS Czarni 26:25 (12:10)
75 AZS AWF Biała Podlaska UMKS Trójka 30:15 (18:6)
76 KKS Włókniarz KS Szczypiorniak 19:19 (5:14)
77 SPR Pabiks ChKS ŁódźŸ 24:25 (13:13)
Kolejka:12 | 05/06.12..2015
78 AZS UW SPR Pabiks 40:23 (22:14)
79 KS Szczypiorniak ChKS ŁódźŸ 18:19 (7:10)
80 UMKS Trójka KKS Włókniarz 34:22 (11:13)
81 MUKS Czarni AZS AWF Biała Podlaska 25:35 (10:15)
82 MKS Wieluń KS Uniwersytet 35:33 (15:16)
83 MKS Mazur AZS UMCS 32:21 (15:12)
84 Politechnika Anilana AZS AWF W-wa 36:32 (20:14)
Kolejka:13 | 12/13.12.2016
85 AZS AWF W-wa AZS UW 28:41 (15:21)
86 AZS UMCS Politechnika Anilana 21:34 (13:16)
87 KS Uniwersytet MKS Mazur 31:31 (13:17)
88 AZS AWF Biała Podlaska MKS Wieluń 32:38 (18:18)
89 KKS Włókniarz MUKS Czarni 23:28 (9:12)
90 ChKS ŁódźŸ UMKS Trójka 22:22 (9:10)
91 SPR Pabiks KS Szczypiorniak 33:28 (16:11)


Runda: 2

Kolejka:14 | 06/07.02.2016
92 AZS UW KS Szczypiorniak 31:13 ( 14:5 )
93 SPR Pabiks UMKS Trójka 23:35 (10:15)
94 ŸMUKS Czarni ChKS Łódź 30:22 (16:15)
95 KKS Włókniarz MKS Wieluń 13:25 (8:13)
96 AZS AWF Biała Podlaska MKS Mazur 34:24 (18:15)
97 KS Uniwersytet Politechnika Anilana 31:35 (15:14)
98 AZS UMCS AZS AWF W-wa 36:32 (16:15)
Kolejka:15 | 13/14.02.2016
99 AZS UMCS AZS UW 26:24 (10:12)
100 AZS AWF W-wa KS Uniwersytet 32:40 (14:19)
101 Politechnika Anilana AZS AWF Biała Podlaska 21:29 (9:13)
102 MKS Mazur KKS Włókniarz 30:17 (14:6)
103 MKS Wieluń ChKS ŁódźŸ 39:21 (19:8)
104 MUKS Czarni SPR Pabiks 28:25 (14:14)
105 UMKS Trójka KS Szczypiorniak 26:22 (13:10)
Kolejka:16 | 20/21.02.2016
106 AZS UW UMKS Trójka 29:19 (11:9)
107 KS Szczypiorniak MUKS Czarni 24:25 (14:11)
108 SPR Pabiks MKS Wieluń 20:28 (9:10)
109 ChKS ŁódźŸ MKS Mazur 22:25 (9:14)
110 KKS Włókniarz Politechnika Anilana 19:18 (12:7)
111 AZS AWF Biała Podlaska AZS AWF W-wa 27:22 (12:10)
112 KS Uniwersytet AZS UMCS 38:31 (19:14)
Kolejka:17 | 27/28.02.2016
113 KS Uniwersytet AZS UW 32:26 (16:14)
114 AZS UMCS AZS AWF Biała Podlaska 21:25 (6:11)
115 AZS AWF W-wa KKS Włókniarz 37:24 (13:9)
116 Politechnika Anilana ChKS ŁódźŸ 23:15 (10:11)
117 MKS Mazur SPR Pabiks 27:23 (15:11)
118 MKS Wieluń KS Szczypiorniak 39:17 (20:8)
119 MUKS Czarni UMKS Trójka 27:27 (16:13)
Kolejka:18 | 05/06.03.2016
120 AZS UW MUKS Czarni 29:24 (15:12)
121 UMKS Trójka MKS Wieluń 27:31 (13:14)
122 KS Szczypiorniak MKS Mazur 18:21 (6:11)
123 SPR Pabiks Politechnika Anilana 28:33 (11:17)
124 ChKS ŁódźŸ AZS AWF W-wa 30:26 (12:14)
125 AZS UMCS KKS Włókniarz 25:14 (9:8)
126 AZS AWF Biała Podlaska KS Uniwersytet 32:19 (14:11)
Kolejka:19 | 12/13.03.2016
127 AZS AWF Biała Podlaska AZS UW 25:24 (13:10)
128 KS Uniwersytet KKS Włókniarz 39:21 (20:11)
129 AZS UMCS ChKS ŁódźŸ 31:26 (15:11)
130 AZS AWF W-wa SPR Pabiks 39:28 (19:15)
131 Politechnika Anilana KS Szczypiorniak 31:23 (16:11)
132 MKS Mazur UMKS Trójka 31:15 (15:9)
133 MKS Wieluń MUKS Czarni 41:22 (19:14)
Kolejka:20 | 19/20.03.2016
134 AZS UW MKS Wieluń 34:26 (19:11)
135 MUKS Czarni MKS Mazur 28:32 (11:15)
136 UMKS Trójka Politechnika Anilana 27:24 (12:8)
137 KS Szczypiorniak AZS AWF W-wa 28:23 (15:11)
138 SPR Pabiks AZS UMCS 24:29 (10:14)
139 ChKS ŁódźŸ KS Uniwersytet 26:33 (11:19)
140  KKS Włókniarz  AZS AWF Biała Podlaska 15:28 (6:12)
Kolejka:21 | 02/03.04.2016
141 KKS Włókniarz AZS UW 18:29 (11:14)
142 AZS AWF Biała Podlaska ChKS ŁódźŸ 26:21 (11:13)
143 KS Uniwersytet SPR Pabiks 37:25 (18:11)
144 AZS UMCS KS Szczypiorniak 17:22 (7:7)
145 AZS AWF W-wa UMKS Trójka 35:33 (19:14)
146 Politechnika Anilana MUKS Czarni 35:22 (22:10)
147 MKS Mazur MKS Wieluń 28:27 (13:14)
Kolejka:22 | 09/10.04.2016
148 AZS UW MKS Mazur 31:19 (16:10)
149 MKS Wieluń Politechnika Anilana 26:33 (14:16)
150 AZS AWF W-wa MUKS Czarni 31:31 (15:15)
151 AZS UMCS UMKS Trójka 33:29 (12:12)
152 KS Szczypiorniak KS Uniwersytet 29:39 (17:21)
153 SPR Pabiks AZS AWF Biała Podlaska 20:29 (10:14)
154 ChKS ŁódźŸ KKS Włókniarz 25:20 (11:10)
Kolejka:23 | 16/17.04.2016
155 ChKS ŁódźŸ AZS UW 19:27 (11:15)
156 KKS Włókniarz SPR Pabiks 23:24 (13:16)
157 AZS AWF Biała Podlaska KS Szczypiorniak 32:19 (14:12)
158 KS Uniwersytet UMKS Trójka 28:22 (11:13)
159 AZS UMCS MUKS Czarni 34:21 (17:15)
160 AZS AWF W-wa MKS Wieluń 23:37 (10:15)
161 Politechnika Anilana MKS Mazur 22:30 (10:18)
Kolejka:24 | 23/24.04.2016
162 AZS UW Politechnika Anilana 27:19 (13:10)
163 MKS Mazur AZS AWF W-wa 32:29 (15:15)
164 MKS Wieluń AZS UMCS 33:29 (18:13)
165 MUKS Czarni KS Uniwersytet 31:34 (15:16)
166 UMKS Trójka AZS AWF Biała Podlaska 13:30 (6:14)
167 KS Szczypiorniak KKS Włókniarz 27:21 (14:8)
168 ChKS Łódź ŸSPR Pabiks 39:27 (19:14)
Kolejka:25 | 07.05.2016
169 SPR Pabiks AZS UW 23:39 (9:21)
170 ChKS ŁódźŸ KS Szczypiorniak 27:23 (14:11)
171 KKS Włókniarz UMKS Trójka 28:34 (14:19)
172 AZS AWF Biała Podlaska MUKS Czarni 32:13 (13:3)
173 KS Uniwersytet MKS Wieluń 28:28 (11:11)
174 AZS UMCS MKS Mazur 28:34 (14:16)
175 AZS AWF W-wa Politechnika Anilana 31:37 (18:20)
Kolejka:26 | 14.05.2016
176 AZS UW AZS AWF W-wa 44:22 (20:8)
177 Politechnika Anilana AZS UMCS 32:19 (16:11)
178 MKS Mazur KS Uniwersytet 37:31 (21:20)
179 MKS Wieluń AZS AWF Biała Podlaska 31:28 (14:11)
180 MUKS Czarni KKS Włókniarz 29:23 (13:12)
181 UMKS Trójka ChKS ŁódźŸ 32:31 (18:16)
182 KS Szczypiorniak SPR Pabiks 27:27 (15:12)