* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – KS Otmęt Krapkowice sobota 17 listopada, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: KPR Legionowo SA – MTS Chrzanów niedziela 18 listopada, 16:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – SPR JKS Jarosław niedziela 18 listopada, 16:00 *

II Liga Mężczyzn 2017/2018

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 CKS Jurand Ciechanów 18 16 2 3 1 573 496 77 46 8
2 SPR ROKiS Radzymin 18 12 6 1 1 482 420 62 36 18
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 11 7 0 1 427 400 27 34 20
4 AZS UMCS Lublin 18 10 8 0 1 501 455 46 31 23
5 AZS-AWF Warszawa 18 9 9 0 0 481 473 8 27 27
6 UMKS Trójka Ostrołęka 18 9 9 1 0 499 528 -29 26 28
7 SPR Pabiks Pabianice 18 8 10 1 1 483 487 -4 24 30
8 KS Warszawianka 18 7 11 1 0 439 476 -37 20 34
9 KKS Włókniarz Konstantynów 18 5 13 0 1 412 486 -74 16 38
10 TS Siemiatycze 18 3 15 0 1 408 484 -76 10 44
Kolejka 1 / 2017-09-23
1 2017-09-23 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 20 : 25 (10 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
2 2017-09-23 14:00:00 KS Warszawianka CKS Jurand Ciechanów 28 : 31 (13 : 16)
image_icon Protokół >>>
3 2017-09-24 12:00:00 AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów 28 : 16 (13 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
4 2017-09-23 19:30:00 AZS-AWF Warszawa SPR ROKiS Radzymin 24 : 34 (9 : 16)
image_icon Protokół >>>
5 2017-10-22 15:00:00 TS Siemiatycze SPR Pabiks Pabianice 24 : 36 (13 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2017-09-30
6 2017-09-30 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Pabiks Pabianice 28 : 28 (13 : 13)
image_icon Protokół >>>
7 2017-09-30 18:00:00 SPR ROKiS Radzymin TS Siemiatycze 29 : 24 (14 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
8 2017-09-30 17:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów AZS-AWF Warszawa 18 : 23 (10 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
9 2017-09-30 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów AZS UMCS Lublin 33 : 29 (18 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
10 2017-09-30 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KS Warszawianka 28 : 27 (17 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2017-10-07
11 2017-10-07 18:00:00 KS Warszawianka KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22 : 20 (11 : 9)
image_icon Protokół >>>
12 2017-10-08 12:00:00 AZS UMCS Lublin UMKS Trójka Ostrołęka 35 : 16 (19 : 7)
image_icon Protokół >>>
13 2017-10-07 18:30:00 AZS-AWF Warszawa CKS Jurand Ciechanów 35 : 27 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
14 2017-10-08 15:00:00 TS Siemiatycze KKS Włókniarz Konstantynów 22 : 26 (8 : 13)
image_icon Protokół >>>
15 2017-10-07 06:30:00 SPR Pabiks Pabianice SPR ROKiS Radzymin 28 : 26 (13 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2017-10-14
16 2017-10-14 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR ROKiS Radzymin 20 : 15 (9 : 9)
image_icon Protokół >>>
17 2017-10-14 18:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów SPR Pabiks Pabianice 15 : 28 (7 : 13)
image_icon Protokół >>>
18 2017-10-14 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów TS Siemiatycze 36 : 23 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
19 2017-10-14 15:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka AZS-AWF Warszawa 29 : 25 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
20 2017-10-14 18:00:00 KS Warszawianka AZS UMCS Lublin 27 : 28 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2017-11-11
21 2017-11-11 12:00:00 AZS UMCS Lublin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26 : 22 (15 : 9)
image_icon Protokół >>>
22 2017-11-11 19:30:00 AZS-AWF Warszawa KS Warszawianka 27 : 24 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
23 2017-11-04 18:00:00 TS Siemiatycze UMKS Trójka Ostrołęka 23 : 31 (10 : 20)
image_icon Protokół >>>
24 2017-11-12 14:00:00 SPR Pabiks Pabianice CKS Jurand Ciechanów 30 : 30 (13 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
25 2017-11-12 12:30:00 SPR ROKiS Radzymin KKS Włókniarz Konstantynów 36 : 25 (16 : 11)
Kolejka 6 / 2017-11-18
26 2017-10-21 17:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KKS Włókniarz Konstantynów 25 : 19 (11 : 7)
image_icon Protokół >>>
27 2017-11-19 19:00:00 CKS Jurand Ciechanów SPR ROKiS Radzymin 25 : 25 (14 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
28 2017-11-19 15:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Pabiks Pabianice 24 : 19 (13 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
29 2017-11-18 11:00:00 KS Warszawianka TS Siemiatycze 22 : 24 (10 : 8)
image_icon Protokół >>>
30 2017-11-18 12:00:00 AZS UMCS Lublin AZS-AWF Warszawa 31 : 26 (9 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2017-11-25
31 2017-10-28 19:30:00 AZS-AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25 : 29 (10 : 13)
image_icon Protokół >>>
32 2017-10-29 16:20:00 TS Siemiatycze AZS UMCS Lublin 21 : 30 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
33 2017-11-26 14:00:00 SPR Pabiks Pabianice KS Warszawianka 29 : 23 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
34 2017-10-28 17:30:00 SPR ROKiS Radzymin UMKS Trójka Ostrołęka 26 : 22 (11 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
35 2017-11-25 18:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów CKS Jurand Ciechanów 25 : 31 (12 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2017-12-02
36 2017-12-02 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka CKS Jurand Ciechanów 23 : 30 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
37 2017-12-16 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KKS Włókniarz Konstantynów 33 : 28 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
38 2017-12-03 17:00:00 KS Warszawianka SPR ROKiS Radzymin 21 : 20 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
39 2017-12-03 15:00:00 AZS UMCS Lublin SPR Pabiks Pabianice 33 : 23 (13 : 8)
image_icon Protokół >>>
40 2017-12-02 18:00:00 AZS-AWF Warszawa TS Siemiatycze 29 : 15 (12 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2017-12-09
41 2017-11-22 19:30:00 TS Siemiatycze KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 : 16 (6 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
42 2017-12-10 14:00:00 SPR Pabiks Pabianice AZS-AWF Warszawa 30 : 29 (15 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
43 2017-12-10 19:00:00 SPR ROKiS Radzymin AZS UMCS Lublin 30 : 24 (16 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
44 2017-12-09 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów KS Warszawianka 20 : 22 (7 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
45 2017-12-09 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 39 : 34 (20 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2018-01-20
46 2018-03-17 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka 26 : 23 (14 : 11)
image_icon Protokół >>>
47 2018-01-20 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów KS Warszawianka 31 : 22 (14 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
48 2018-01-19 19:00:00 KKS Włókniarz Konstantynów AZS UMCS Lublin 24 : 20 (13 : 8)
image_icon Protokół >>>
49 2018-02-10 18:00:00 SPR ROKiS Radzymin AZS-AWF Warszawa 23 : 20 (10 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
50 2018-01-27 18:00:00 SPR Pabiks Pabianice TS Siemiatycze 21 : 24 (13 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2018-02-03
51 2018-03-24 17:30:00 SPR Pabiks Pabianice KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26 : 32 (11 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
52 2018-02-03 16:00:00 TS Siemiatycze SPR ROKiS Radzymin 20 : 23 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
53 2018-02-03 19:00:00 AZS-AWF Warszawa KKS Włókniarz Konstantynów 26 : 20 (12 : 6)
image_icon Protokół >>>
54 2018-02-03 20:30:00 AZS UMCS Lublin CKS Jurand Ciechanów 25 : 30 (11 : 12)
image_icon Protokół >>>
55 2018-02-04 11:00:00 KS Warszawianka UMKS Trójka Ostrołęka 29 : 25 (14 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2018-02-17
56 2018-02-17 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KS Warszawianka 25 : 17 (15 : 5)
image_icon Protokół >>>
57 2018-02-17 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin 32 : 28 (13 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
58 2018-02-17 19:00:00 CKS Jurand Ciechanów AZS-AWF Warszawa 32 : 29 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
59 2018-02-17 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów TS Siemiatycze 30 : 25 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
60 2018-02-17 19:00:00 SPR ROKiS Radzymin SPR Pabiks Pabianice 26 : 17 (10 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2018-03-03
61 2018-03-03 19:00:00 SPR ROKiS Radzymin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21 : 20 (13 : 12)
image_icon Protokół >>>
62 2018-03-03 18:00:00 SPR Pabiks Pabianice KKS Włókniarz Konstantynów 23 : 27 (7 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
63 2018-03-03 17:00:00 TS Siemiatycze CKS Jurand Ciechanów 25 : 25 (11 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
64 2018-03-03 18:00:00 AZS-AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 30 : 24 (15 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
65 2018-03-03 11:00:00 AZS UMCS Lublin KS Warszawianka 28 : 28 (12 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2018-03-10
66 2018-03-10 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin 25 : 18 (15 : 8)
image_icon Protokół >>>
67 2018-03-10 11:00:00 KS Warszawianka AZS-AWF Warszawa 25 : 31 (12 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
68 2018-03-10 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka TS Siemiatycze 29 : 27 (20 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
69 2018-03-10 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów SPR Pabiks Pabianice 33 : 27 (17 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
70 2018-03-10 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów SPR ROKiS Radzymin 16 : 32 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 15 / 2018-04-07
71 2018-04-07 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 : 22 (10 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
72 2018-04-07 19:00:00 SPR ROKiS Radzymin CKS Jurand Ciechanów 32 : 32 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
73 2018-04-08 13:00:00 SPR Pabiks Pabianice UMKS Trójka Ostrołęka 40 : 30 (18 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
74 2018-04-07 18:00:00 TS Siemiatycze KS Warszawianka 22 : 27 (11 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
75 2018-04-07 17:00:00 AZS-AWF Warszawa AZS UMCS Lublin 27 : 34 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 16 / 2018-04-14
76 2018-04-14 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS-AWF Warszawa 26 : 27 (11 : 13)
image_icon Protokół >>>
77 2018-04-14 11:00:00 AZS UMCS Lublin TS Siemiatycze 29 : 24 (13 : 10)
image_icon Protokół >>>
78 2018-04-14 11:00:00 KS Warszawianka SPR Pabiks Pabianice 32 : 30 (15 : 14)
image_icon Protokół >>>
79 2018-04-14 17:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka SPR ROKiS Radzymin 34 : 30 (17 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
80 2018-04-15 15:00:00 CKS Jurand Ciechanów KKS Włókniarz Konstantynów 36 : 28 (19 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 17 / 2018-04-21
81 2018-04-21 18:00:00 CKS Jurand Ciechanów KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 30 : 20 (12 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
82 2018-04-21 17:30:00 KKS Włókniarz Konstantynów UMKS Trójka Ostrołęka 29 : 29 (15 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
83 2018-04-21 11:00:00 SPR ROKiS Radzymin KS Warszawianka 29 : 18 (16 : 7)
image_icon Protokół >>>
84 2018-04-21 18:00:00 SPR Pabiks Pabianice AZS UMCS Lublin 26 : 25 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
85 2018-04-22 15:00:00 TS Siemiatycze AZS-AWF Warszawa 30 : 22 (14 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 18 / 2018-04-28
86 2018-04-25 19:30:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka TS Siemiatycze 23 : 20 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
87 2018-04-28 18:00:00 AZS-AWF Warszawa SPR Pabiks Pabianice 26 : 22 (9 : 12)
image_icon Protokół >>>
88 2018-04-28 18:00:00 AZS UMCS Lublin SPR ROKiS Radzymin 30 : 25 (14 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
89 2018-04-28 11:00:00 KS Warszawianka KKS Włókniarz Konstantynów 25 : 28 (14 : 12)
image_icon Protokół >>>
90 2018-02-24 18:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów 36 : 42 (17 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo