III liga mężczyzn 2014/2015

Udział biorą:

  1. UKPR Agrykola Warszawa
  2. ZUKS Mutka Zielonka
  3. CKS Jurand Ciechanów
  4. MKS Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski
  5. SRS Radzymin
  6. MUKS Czarni Regimin

Warszawsko – Mazowiecka III Liga Mężczyzn – Tabela zasadnicza

  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 MUKS Czarni Regimin 10 10 0 0 381 305 20 0
2 SRS Radzymin 10 6 0 4 282 272 12 8
3 CKS Jurand Ciechanów 10 5 0 5 294 300 10 10
4 UKPR Agrykola 10 3 0 7 296 291 6 14
5 MKS Piotrkowianin II 10 3 0 7 301 335 6 14
6 ZUKS MUTKA Zielonka 10 3 0 7 270 321 6 14
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

W wyniku zakończonych rozgrywek III ligi grupy mazowieckiej awans do II ligi w sezonie 2015/2016 uzyskał zespół MUKS Czarni Regimin. Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje. Prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi.
Żadna drużyna nie spada z III ligi. Prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach w następnym sezonie.

 

Klasyfikacja strzelców – Warszawsko-Mazowiecka III Liga Mężczyzn

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Dębiec Patryk MUKS Czarni Regimin 89 10 8,90
2 Łabuziński Cezary MKS Piotrkowianin II 86 9 9,56
3 Kraszewski Piotr MUKS Czarni Regimin 73 10 7,30
4 Bartosiak Jakub SRS Radzymin 67 10 6,70
5 Dobrzyniecki Sebastian MUKS Czarni Regimin 61 9 6,78
6 Klos Karol SRS Radzymin 58 9 6,44
7 Smółka Dawid UKPR Agrykola 55 10 5,50
8 Kruszewski Adrian SRS Radzymin 54 10 5,40
9 Rytkowski Marek CKS Jurand Ciechanów 50 9 5,56
10 Krajewski Rafał MUKS Czarni Regimin 50 10 5,00
11 Deptuła Michał ZUKS MUTKA Zielonka 47 10 4,70
12 Barszczewski Dominik ZUKS MUTKA Zielonka 46 7 6,57
13 Jurkiewicz Łukasz CKS Jurand Ciechanów 44 5 8,80
14 Rytel-Tyburczy Wojciech ZUKS MUTKA Zielonka 43 9 4,78
15 Rutkowski Damian CKS Jurand Ciechanów 38 7 5,43
16 Witkowski Kuba UKPR Agrykola 38 9 4,22
17 Serbista Piotr CKS Jurand Ciechanów 35 10 3,50
18 Kacperski Piotr UKPR Agrykola 30 8 3,75
19 Markowski Konrad MKS Piotrkowianin II 29 10 2,90
20 Bąkała Maciej UKPR Agrykola 28 10 2,80

 

Runda 1

Kolejka: 1  Gospodarz Gość 
mecz termin 18 – 19 październik 2014 / sobota  – niedziela /
1 UKPR  Agrykola MUKS Czarni Regimin 28:32(16:15)
2 ZUKS Mutka Zielonka SRS Radzymin 32:22(12:11)
3 CKS Jurand Ciechanów MKS Piotrkowianin II 33:23(19:11)
Kolejka: 2    
mecz termin 25 – 26 październik 2014 /sobota – niedziela /
4 MUKS Czarni MKS Piotrkowianin II 31:22(14:10)
5 CKS Jurand SRS Radzymin 27:23(10:13)
6 UKPR  Agrykola ZUKS Mutka 37:26(15:11)
Kolejka: 3    
mecz termin 15 – 16 listopad  2014 / sobota  – niedziela /
7 MUKS Czarni ZUKS Mutka 36:28(22:12)
8 CKS Jurand UKPR  Agrykola 22:21(11:11)
9 MKS Piotrkowianin II SRS Radzymin 31:34(12:18)
Kolejka: 4    
mecz termin 22 – 23  listopad 2014  / sobota – niedziela /
10 MUKS Czarni SRS Radzymin 39:33(19:14)
11 UKPR  Agrykola MKS Piotrkowianin II 46:39(27:20)
12 ZUKS Mutka CKS Jurand 30:24(15:10)
Kolejka: 5    
mecz termin 29 – 30  listopad  2014 / sobota – niedziela /
13 CKS Jurand MUKS Czarni 32:41(13:19)
14 MKS Piotrkowianin II ZUKS Mutka 29:34(12:14)
15 SRS Radzymin UKPR  Agrykola 31:26(13:12)

Runda 2

Kolejka: 6
mecz termin 21 – 22 luty 2015 / sobota – niedziela /
16 MUKS Czarni UKPR  Agrykola 32:31 / 12:13 /
17 SRS Radzymin ZUKS Mutka 27:17 / 14:7 /
18 MKS Piotrkowianin II CKS Jurand 29:28 / 13:12 /
Kolejka: 7
mecz termin 28  luty – 1 marzec 2015 / sobota – niedziela /
19 MKS Piotrkowianin II MUKS Czarni 36:49 /17:22 /
20 SRS Radzymin CKS Jurand 27:20 /15:11 /
21 ZUKS Mutka UKPR  Agrykola 20:30 /7:13 /
Kolejka: 8
mecz termin 7 -8 marzec 2015 / sobota – niedziela /
22 ZUKS Mutka MUKS Czarni 32:43 / 17:19 /
23 UKPR  Agrykola CKS Jurand 34:37 / 20:17 /
24 SRS Radzymin MKS Piotrkowianin II 34:25 / 18:13 /
Kolejka: 9
mecz termin 21 – 22  marzec 2015 / sobota niedziela /
25 SRS Radzymin MUKS Czarni 30:36 /10:20/
26 MKS Piotrkowianin II UKPR  Agrykola 32:24 /15:10/
27 CKS Jurand ZUKS Mutka 38:30 /19:13/
Kolejka: 10
mecz termin 28 – 29  marzec 2015 / sobota – niedziela /
28 MUKS Czarni CKS Jurand 42:33 / 20:16 /
29 ZUKS Mutka MKS Piotrkowianin 21:35 / 9:20 /
30 UKPR  Agrykola SRS Radzymin 19:20 / 11:11 /