* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 15 września, 15:30 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 15 września, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – FutureNet Imperium Katowice sobota 15 września, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS Dwójka Łomża sobota 15 września, 18:00 *
* I Liga Kobiet: AZS AWF Warszawa – SPR Sośnica Gliwice sobota 22 września, 17:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – KPR Legionowo S.A. niedziela 23 września, 14:00 *

Rozgrywki chłopców – Grupa B – CH/B/nr meczu

Rozgrywki chłopców – Grupa B – tabela końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 MKS Mazur II Sierpc 8 8 0 0 178 55 16 0
2 UMKS Mars II Legionowo 8 6 2 0 125 110 12 4
3 KPR ROKiS I Radzymin 8 3 5 0 121 139 6 10
4 MTS Lider II Radom 8 2 6 0 73 106 4 12
5 UKS NiedŸwiadek Węgrów 8 1 7 0 51 138 2 14

 

Turniej  1 22  listopada  2014 Organizator:  KPR ROKiS II  Radzymin
pauzuje  UKS Niedźwiadek Węgrów
1  KPR ROKiS I  Radzymin MKS Mazur II Sierpc 7 – 21 /3 – 14/
2  MTS Lider II Radom UMKS Mars II Legionowo 14 – 17 /8 – 10/
3  UMKS Mars II Legionowo MKS Mazur II Sierpc 7 – 22 /2 – 15/
4  KPR ROKiS I  Radzymin MTS Lider II Radom 16 – 9 /5 – 6/
Turniej  2 20 lub 21 grudnia  2014 Organizator:  MKS Mazur II  Sierpc
pauzuje   MTS Lider II  Radom
5  MKS Mazur II Sierpc UMKS Mars II Legionowo 19 – 10 /9 -4/
6  KPR ROKiS I  Radzymin UKS Niedźwiadek Węgrów 25 – 10 /15 – 4/
7  UMKS Mars II Legionowo KPR ROKiS I  Radzymin 24 – 20 /10 – 10/
8  UKS Niedźwiadek Węgrów MKS Mazur II Sierpc 5 – 25 /2 – 16/
Turniej  3 10  lub 11 stycznia  2015 Organizator:  MTS Lider II  Radom 
pauzuje  MKS Mazur II  Sierpc
9  MTS Lider II Radom KPR ROKiS I  Radzymin 17 – 16 /8 – 8/
10  UMKS Mars II Legionowo UKS Niedźwiadek Węgrów 10 – 0
11  KPR ROKiS I  Radzymin UMKS Mars II Legionowo 14 – 24 5 – 15
12  UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider II Radom 0 – 10
Turniej  4 14  lub 15 lutego  2015 Organizator:  UKS Niedźwiadek Węgrów
pauzuje  UMKS Mars II Legionowo
13  UKS Niedźwiadek Węgrów KPR ROKiS I  Radzymin 9-16 4-7
14  MKS Mazur II Sierpc MTS Lider II Radom 10-0
15  MKS Mazur II Sierpc KPR ROKiS I  Radzymin 25-7 14-1
16  MTS Lider II Radom UKS Niedźwiadek Węgrów 0-10
Turniej  5 14  lub 15 marca  2014 Organizator:  UMKS Mars II Legionowo
pauzuje  KPR ROKiS II  Radzymin
17  UKS Niedźwiadek Węgrów UMKS Mars II Legionowo 9-17 3-7
18  MTS Lider II Radom MKS Mazur II Sierpc 11-21 3-14
19  MKS Mazur II Sierpc UKS Niedźwiadek Węgrów 35-8 16-4
20  UMKS Mars II Legionowo MTS Lider II Radom 16-12 6-7

 

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo