Liga Wojewódzka Dziewcząt – LWDZ/nr meczu

Liga dziewcząt – tabela końcowa.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKS Wilanowia W-wa 14 12 1 1 331 222 25 3
2 MMKS Jutrzenka Płock 14 10 3 1 347 283 21 7
3 MKS Karczew 14 10 4 0 261 204 20 8
4 MKS Ochota I W-wa 14 10 4 0 285 228 20 8
5 UKS Znicz Pruszków 14 7 7 0 229 224 14 14
6 KS Zawkrze I Mława 14 3 11 0 216 285 6 22
7 UKS Varsovia I W-wa 14 2 12 0 207 315 4 24
8 AP Marcovia Marki 14 1 13 0 247 362 2 26


Runda: 1 

Kolejka:1 15 listopada 2014
1 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 26:20 (17:6)
2 KS Zawkrze I Mława UKS Wilanowia W-wa 11:19 (10:13)
3 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 8:16 (2:13)
4 AP Marcovia Marki UKS Znicz Pruszków 16:18 (11:8)
Kolejka:2 22 listopada 2014
5 MMKS Jutrzenka Płock UKS Znicz Pruszków 22:19 (13:11)
6 MKS Karczew AP Marcovia Marki 25:8 (14:7)
7 UKS Wilanowia W-wa UKS Varsovia I W-wa 31:10 (19:7)
8 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze I Mława 18:11 (8:4)
Kolejka:3 29 listopada 2014
9 KS Zawkrze I Mława MMKS Jutrzenka Płock 23:25 (15:9)
10 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 0:10 (0:0)
11 UKS Wilanowia W-wa AP Marcovia Marki 29:16 (14:8)
12 UKS Znicz Pruszków MKS Karczew 16:8 (8:6)
Kolejka:4 6 grudnia 2014
13 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 23:13 (18:10)
14 UKS Wilanowia W-wa UKS Znicz Pruszków 19:12 (14:7)
15 MKS Ochota I W-wa AP Marcovia Marki 39:18 (19:12)
16 KS Zawkrze I Mława UKS Varsovia I W-wa 22:10 (13:5)
Kolejka:5 13 grudnia 2014
17 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 22:36 (15:22)
18 AP Marcovia Marki KS Zawkrze I Mława 25:23 (14:9)
19 UKS Znicz Pruszków MKS Ochota I W-wa 15:16 (8:13)
20 MKS Karczew UKS Wilanowia W-wa 12:11 (8:8)
Kolejka: 6 14 lutego 2015
21 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia W-wa 21:21 (14:13)
22 MKS Ochota I W-wa MKS Karczew 18:16 (14:7)
23 KS Zawkrze I Mława UKS Znicz Pruszków 14:18 (8:13)
24 UKS Varsovia I W-wa AP Marcovia Marki 24:22 (13:16)
Kolejka:7 21 lutego 2015
25 AP Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock 23:34 (11:14)
26 UKS Znicz Pruszków UKS Varsovia I W-wa 19:17 (11:12)
27 KS Zawkrze I Mława MKS Karczew 10:21 (7:12)
28 UKS Wilanowia W-wa MKS Ochota I W-wa 22:21 (14:12)


Runda: 2

Kolejka:8 28 lutego 2015
29 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 21:20 (9:11)
30 UKS Wilanowia W-wa KS Zawkrze I Mława 31:13 (19:9)
31 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 31:20 (19:12)
32 UKS Znicz Pruszków AP Marcovia Marki 19:10 (8:5)
Kolejka:9 7 marca 2015
33 UKS Znicz Pruszków MMKS Jutrzenka Płock 18:24 (11:16)
34 AP Marcovia Marki MKS Karczew 18:27 (9:16)
35 UKS Varsovia I W-wa UKS Wilanowia W-wa 16:32 (11:22)
36 KS Zawkrze I Mława MKS Ochota I W-wa 13:21 (7:12)
Kolejka:10 14 marca 2015
37 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze I Mława 31:20 (16:12)
38 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 19:14 (13:8)
39 AP Marcovia Marki UKS Wilanowia W-wa 16:28 (6:17)
40 MKS Karczew UKS Znicz Pruszków 17:12 (9:6)
Kolejka:11 21 marca 2015
41 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 16:14 (11:12)
42 UKS Znicz Pruszków UKS Wilanowia W-wa 15:22 (9:13)
43 AP Marcovia Marki MKS Ochota I W-wa 20:22 (11:13)
44 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze I Mława 14:17 (8:9)
Kolejka:12 28 marca 2015
45 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 25:16 (13:7)
46 KS Zawkrze I Mława AP Marcovia Marki 23:18 (10:10)
47 MKS Ochota I W-wa UKS Znicz Pruszków 16:15 (9:8)
48 UKS Wilanowia W-wa MKS Karczew 19:18 (14:8)
Kolejka:1318 kwietnia 2015
49 UKS Wilanowia W-wa MMKS Jutrzenka Płock 25:20 (17:15)
50 MKS Karczew MKS Ochota I W-wa 21:18 (12:11)
51 UKS Znicz Pruszków KS Zawkrze I Mława 14:7 (8:5)
52 AP Marcovia Marki UKS Varsovia I W-wa 16:20 (10:11)
Kolejka:14 25 kwietnia 2015
53 MMKS Jutrzenka Płock AP Marcovia Marki 31:21 (19:11)
54 UKS Varsovia I W-wa UKS Znicz Pruszków 16:19 (8:12)
55 MKS Karczew KS Zawkrze I Mława 20:9 (6:6)
56 MKS Ochota I W-wa UKS Wilanowia W-wa 21:22 (11:16)