Rozgrywki dziewcząt – Grupa B – DZ/B/nr meczu

Rozgrywki dziewcząt – Grupa B – tabela końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 KPR ROKiS II Radzymin 8 8 0 0 149 55 16 0
2 UKS Varsovia II W-wa 8 6 2 0 159 77 12 4
3 UKPR Agrykola W-wa 8 4 4 0 92 84 8 8
4 ZUKS Mutka II Zielonka 8 2 6 0 50 113 4 12
5 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 0 8 0 32 153 0 16

 

Turniej  1   25 lub 26  października  2014    Organizator: ZUKS Mutka II Zielonka     
pauzuje  UKS Varsovia
1  ZUKS Mutka II Zielonka KPR ROKiS II  Radzymin 5 – 15 /2 – 9/
2  UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKPR  Agrykola  W-wa 4 – 20 /2 – 8/
3  KPR ROKiS II  Radzymin UKS Jutrzenka Junior Cegłów 27 – 1 /14 – 1/
4  UKPR  Agrykola  W-wa ZUKS Mutka II Zielonka 11 – 6 /6 – 2/
Turniej  2   22 lub 23  listopada  2014    Organizator: KPR ROKiS II Radzymin    
pauzuje  UKPR  Agrykola  W-wa   
5  KPR ROKiS II  Radzymin ZUKS Mutka II Zielonka 18 – 3 /7 – 2/
6  UKS Varsovia II W-wa UKS Jutrzenka Junior Cegłów 22 – 4 /13 – 2/
7  KPR ROKiS II  Radzymin UKS Varsovia II W-wa 24 – 9 /14 – 7/
8  ZUKS Mutka II Zielonka UKS Jutrzenka Junior Cegłów 15 – 7 /8 – 1/
Turniej  3   13 lub 14  grudnia  2014    Organizator: UKS    Jutrzenka Junior Cegłów    
pauzuje  ZUKS Mutka II Zielonka
9   UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Varsovia II W-wa 2 – 31 /2 – 16/
10 KPR ROKiS II  Radzymin UKPR  Agrykola  W-wa 14 – 7 /8 – 6/
11 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KPR ROKiS II  Radzymin 2 – 10 /0 – 8/
12 UKPR  Agrykola  W-wa UKS Varsovia II W-wa 8 – 14 /4 – 7/
Turniej  4   14 lub 15  lutego  2015    Organizator: UKPR Agrykola Warszawa      
pauzuje  UKS Jutrzenka Junior Cegłów   
13 UKPR  Agrykola  W-wa KPR ROKiS II  Radzymin 11-6 /4-11/
14 UKS Varsovia II W-wa ZUKS Mutka II Zielonka 22-4 /13-2/
15 ZUKS Mutka II Zielonka UKPR  Agrykola  W-wa 4-10 /2-5/
16 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS II  Radzymin 17-25 /9-16/
Turniej  5   14 lub 15  marca  2015    Organizator: UKS Varsovia II Warszawa     
pauzuje  KPR ROKiS II  Radzymin   
17 ZUKS Mutka II Zielonka UKS Varsovia II W-wa 5-24 /5-14/
18 UKPR  Agrykola  W-wa UKS Jutrzenka Junior Cegłów 20-6 /11-2/
19 UKS Varsovia II W-wa UKPR  Agrykola  W-wa 20-5 /13-3/
20 UKS Jutrzenka Junior Cegłów ZUKS Mutka II Zielonka 6-8 /4-5/