Rozgrywki Juniorek Młodszych – KJM/nr meczu

  1. pauzuje
  2. MKS Ochota Warszawa I
  3. UKS Varsovia I
  4. KS Zawkrze Mława
  5. MKS Karczew
  6. MMKS Jutrzenka Płock
  7. MKS Ochota Warszawa II
  8. UKS Varsovia II
  9. ROKiS Radzymin
  10. SMS ZPRP Płock

Rozgrywki juniorek młodszych – tabela końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 NLO SMS ZPRP Płock 16 14 2 0 547 336 28 4
2 MKS Ochota II W-wa 16 13 2 1 503 374 27 5
3 MKS Karczew I 16 12 4 0 471 376 24 8
4 UKS Varsovia II W-wa 16 11 4 1 506 410 23 9
5 MKS Ochota I W-wa 16 9 7 0 454 446 18 14
6 KS Zawkrze I Mława 16 5 11 0 406 457 10 22
7 MMKS Jutrzenka Płock 16 4 12 0 335 467 8 24
8 UKS Varsovia I W-wa 16 2 13 1 334 480 5 27
9 KPR ROKiS I Radzymin 16 0 15 1 373 583 1 31


Runda: 1

Kolejka:1 | 13 wrzeœnia 2014/sobota/
1 pauzuje NLO SMS ZPRP Płock
2 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS Radzymin 38:22 (16: 14)
3 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 17:36 (10:21)
4 KS Zawkrze Mława MKS Ochota II W-wa 16:27 (5:10)
5 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 14:23 (7:11)
Kolejka:2 | 20 wrzeœnia 2014/sobota/
6 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 26:15 (12:11)
7 MKS Ochota II W-wa MKS Karczew 31:21 (14:13)
8 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława 24:15 (13:7)
9 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 25:25 (14:17)
10 pauzuje MKS Ochota I W-wa
Kolejka:3 | 27 wrzeœnia 2014/sobota/
11 MKS Ochota I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 16:30 (6:13)
12 UKS Varsovia I W-wa pauzuje
13 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 32:24 (19:15)
14 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa 26:25 (10:11)
15 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota II W-wa 13:30 (8:10)
Kolejka:4 | 4 paŸdziernika 2014/sobota/
16 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota II W-wa 29:24 (12:11)
17 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 25:38 (15:22)
18 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew 27:39 (15:14)
19 pauzuje KS Zawkrze Mława
20 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 29:19 (17:7)
Kolejka:5 | 11 paŸdziernika 2014/sobota/
21 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 16:34 (6:18)
22 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze Mława 38:31 (15:12)
23 MKS Karczew poauzuje
24 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 25:17 (10:5)
25 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia II W-wa 29:29 (18:18)
Kolejka:6 | 18 paŸdziernika 2014/sobota/
26 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia II W-wa 29:22 (15:12)
27 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota II W-wa 23:37 (8:18)
28 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
29 MKS Ochota I W-wa MKS Karczew 28:29 (11:15)
30 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława 25:31 (15:15)
Kolejka:7 | 25 paŸdziernika 2014/sobota/
31 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP Płock 20:30 (12:14)
32 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 35:13 (17:7)
33 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 28:20 (10:12)
34 MKS Ochota II W-wa pauzuje
35 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS Radzymin 43:29 (20:11)
Kolejka:8 | 15 listopada 2014/sobota/
36 NLO SMS ZPRP Płock KPR ROKiS Radzymin 38:17 (16:8)
37 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
38 MKS Ochota I W-wa MKS Ochota II W-wa 22:44 (11:18)
39 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:17 (14:6)
40 KS Zawkrze Mława MKS Karczew 23:25 (11:11)
Kolejka:9 | 22 listopada 2014/sobota/
41 MKS Karczew NLO SMS ZPRP Płock 23:30 (13:18)
42 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława 29:26 (15:15)
43 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia I W-wa 28:19 (12:10)
44 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 41:25 (24:12)
45 KPR ROKiS Radzymin pauzuje


Runda: 2

Kolejka:10 | 29 listopada 2014/sobota/
46 NLO SMS ZPRP Płock pauzuje
47 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota I W-wa 27:36 (11:16)
48 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 32:29 (17:17)
49 MKS Ochota II W-wa KS Zawkrze Mława 35:29 (16:17)
50 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 36:12 (18:7)
Kolejka:11 | 6 grudnia 2014/sobota/
51 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 16:36 (7:15)
52 MKS Karczew MKS Ochota II W-wa 29:26 (12:13)
53 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa 25:32 (11:17)
54 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 36:22 (15:8)
55 MKS Ochota I W-wa pauzuje
Kolejka:12 | 13 grudnia 2014/sobota/
56 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota I W-wa 44:32 (22:17)
57 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
58 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława 30:31 (12:14)
59 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew 27:25 (14:11)
60 MKS Ochota II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 40:24 (18:10)
Kolejka:13 | 20 grudnia 2014/sobota/
61 MKS Ochota II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 28:27 (12:18)
62 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 42:26 (22:13)
63 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin 49:18 (20:11)
64 KS Zawkrze Mława pauzuje
65 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 24:31 (15:16)
Kolejka:14 | 7 lutego 2015/sobota/
66 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I W-wa 44:18 (23:7)
67 KS Zawkrze Mława MKS Ochota I W-wa 18:32 (9:14)
68 pauzuje MKS Karczew
69 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 23:28 (12:15)
70 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota II W-wa 22:26 (8:11)
Kolejka:15 | 14 lutego 2015/sobota/
71 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 33:31 (18:16)
72 MKS Ochota II W-wa KPR ROKiS Radzymin 45:29 (19:11)
73 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
74 MKS Karczew MKS Ochota I W-wa 26:19 (12:8)
75 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa 28:14 (15:7)
Kolejka:16 | 21 lutego 2015/sobota/
76 NLO SMS ZPRP Płock KS Zawkrze Mława 36:20 (16:11)
77 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 23:32 (10:15)
78 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 20:27 (9:9)
79 pauzuje MKS Ochota II W-wa
80 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II W-wa 24:34 (9:15)
Kolejka:17 | 28 lutego 2015/sobota/
81 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP Płock 16:47 (9:22)
82 UKS Varsovia II W-wa pauzuje
83 MKS Ochota II W-wa MKS Ochota I W-wa 25:24 (12:9)
84 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 28:19 (13:8)
85 MKS Karczew KS Zawkrze Mława 38:24 (16:12)
Kolejka:18 | 7 marca 2015/sobota/
86 NLO SMS ZPRP Płock MKS Karczew 36:20 (19:9)
87 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock 37:23 (19:13)
88 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota II W-wa 18:28 (8:15)
89 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 29:26 (16:10)
90 pauzuje KPR ROKiS Radzymin