Rozgrywki Wojewódzkie Juniorek 2014/2015

  1. AZS EUST Radom                                           
  2. UKS Varsovia I
  3. MMKS Jutrzenka Płock
  4. MKS Ochota Warszawa
  5. UKS Varsovia II
  6. SMS ZPRP Płock

 

Rozgrywki juniorek WMZPR – Tabela  końcowa  2014/2015 

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKS Varsovia I W-wa 10 8 2 0 324 233 16 4
2 MMKS Jutrzenka Płock 10 6 3 1 273 267 13 7
3 AZS EUST Radom 10 5 3 2 260 253 12 8
4 NLO SMS ZPRP Płock 10 5 4 1 297 256 11 9
5 UKS Varsovia II W-wa 10 2 4 4 262 272 8 12
6 MKS Ochota I W-wa 10 0 10 0 250 385 0 20


Runda: 1

Kolejka:1 | 28 wrześœnia 2014/niedziela/
1 NLO SMS ZPRP Płock AZS EUST Radom 31:21 (15:10)
2 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 34:20 (19:10)
3 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 30:23 (16:11)
Kolejka:2 | 5 paŸździernika 2014/niedziela/
4 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota I W-wa 31:27 (14:13)
5 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 27:27 (16:15)
6 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 21:20 (11:11)
Kolejka:3 | 12 paźŸdziernika 2014/niedziela/
7 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 29:22 (15:11)
8 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 30:32 (14:18)
9 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 21:34 (10:15)
Kolejka:4 | 19 paźŸdziernika 2014/niedziela/
10 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia II W-wa 31:28 (19:14)
11 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa 30:23 (14:10)
12 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 36:23 (14:8)
Kolejka:5 | 26 paźŸdziernika 2014/niedziela/
13 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 28:22 (13:16)
14 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 30:53 (15:31)
15 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom 23:23 (12:14)


Runda: 2

Kolejka:6 | 16 listopada 2014/niedziela/
16 AZS EUST Radom NLO SMS ZPRP Płock 27:20 (11:13)
17 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 20:30 (10:16)
18 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 30:41 (13:25)
Kolejka:7 | 23 listopada 2014/niedziela/
19 MKS Ochota I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 22:53 (9:26)
20 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 23:19 (12:11)
21 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 29:24 (11:9)
Kolejka:8 | 30 listopada 2014/niedziela/
22 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I W-wa 27:31 (15:15)
23 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 25:31 (16:13)
24 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 39:31 (21:14)
Kolejka:9 | 7 grudnia 2014/niedziela/
25 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 28:28 (18:14)
26 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom 22:33 (12:18)
27 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 25:21 (13:12)
Kolejka:10 | 14 grudnia 2014/niedziela/
28 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 32:15 (16:9)
29 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 41:21 (23:10)
30 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa 24:24 (10:13)