Rozgrywki Juniorów Młodszych – MJM/nr meczu

  1. UKPR Agrykola Warszawa
  2. MTS Lider Radom
  3. MUKS Czarni Regimin
  4. UKS Kontra Warszawa
  5. UMKS Trójka Ostrołęka
  6. SKF Wisła Płock I
  7. SKF Wisła Płock II
  8. UKS Prus Siedlce
  9. MKS Mazur Sierpc
  10. AZS AWF Warszawa
  11. UKS Nike Ciechanów
  12. UKS Royal Wilanów

Rozgrywki – Juniorzy młodsi – Tabela  końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 SKF Wisła I Płock 22 22 0 0 851 409 44 0
2 UKPR Agrykola W-wa 22 15 7 0 699 621 30 14
3 MTS Lider I Radom 22 15 7 0 713 566 30 14
4 UKS Royal Wilanów 22 15 7 0 710 677 30 14
5 UKS Nike Ciechanów 22 14 7 1 822 700 29 15
6 SKF Wisła II Płock 22 14 8 0 718 711 28 16
7 MUKS Czarni Regimin 22 12 9 1 655 688 25 19
8 AZS AWF Warszawa 22 10 12 0 631 686 20 24
9 MKS Mazur I Sierpc 22 5 17 0 618 757 10 34
10 UKS Kontra W-wa 22 4 18 0 645 832 8 36
11 UKS Prus Siedlce 22 3 19 0 499 684 6 38
12 UMKS Trójka Ostrołęka 22 2 20 0 531 761 4 40

 

Kolejka:1 | 13 wrzeœnia 2014/sobota/
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Royal Wilanów 38:27 (18:16)
2 MTS Lider I Radom UKS Nike Ciechanów 10:0 (0:0)
3 MUKS Czarni Regimin AZS AWF Warszawa 34:26 (16:10)
4 UKS Kontra W-wa MKS Mazur Sierpc 33:35 (16:17)
5 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Prus Siedlce 17:20 (7:12)
6 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock 41:24 (20:12)
Kolejka:2 | 20 wrzeœnia 2014/sobota/
7 UKS Royal Wilanów SKF Wisła II Płock 31:33 (12:16)
8 UKS Prus Siedlce SKF Wisła I Płock 13:37 (5:21)
9 MKS Mazur Sierpc UMKS Trójka Ostrołęka 30:23 (16:12)
10 AZS AWF Warszawa UKS Kontra W-wa 28:26 (11:12)
11 UKS Nike Ciechanów MUKS Czarni Regimin 27:27 (12:14)
12 UKPR Agrykola I W-wa MTS Lider I Radom 32:25 (15:10)
Kolejka:3 | 27 wrzeœnia 2014/sobota/
13 MTS Lider I Radom UKS Royal Wilanów 37:30 (19:14)
14 MUKS Czarni Regimin UKPR Agrykola I W-wa 29:35 (14:18)
15 UKS Kontra W-wa UKS Nike Ciechanów 31:48 (11:23)
16 UMKS Trójka Ostrołęka AZS AWF Warszawa 27:35 (11:17)
17 SKF Wisła I Płock MKS Mazur Sierpc 46:22 (23:7)
18 SKF Wisła II Płock UKS Prus Siedlce 23:22 (13:8)
Kolejka:4 | 4 paŸdziernika 2014/sobota/
19 UKS Royal Wilanów UKS Prus Siedlce 33:24 (14:11)
20 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła II Płock 30:36 (14:18)
21 AZS AWF Warszawa SKF Wisła I Płock 15:41 (8:20)
22 UKS Nike Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 50:18 (23:12)
23 UKPR Agrykola I W-wa UKS Kontra W-wa 49:33 (27:21)
24 MTS Lider I Radom MUKS Czarni Regimin 28:19 (12:8)
Kolejka:5 | 11 paŸdziernika 2014/sobota/
25 MUKS Czarni Regimin UKS Royal Wilanów 29:31 (14:17)
26 UKS Kontra W-wa MTS Lider I Radom 27:41 (10:21)
27 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola I W-wa 23:27 (5:19)
28 SKF Wisła I Płock UKS Nike Ciechanów 38:18 (18:10)
29 SKF Wisła II Płock AZS AWF Warszawa 38:32 (21:17)
30 UKS Prus Siedlce MKS Mazur Sierpc 29:25 (10:17)
Kolejka:6 | 18 paŸdziernika 2014/sobota/
31 MKS Mazur Sierpc UKS Royal Wilanów 25:36 (11:15)
32 AZS AWF Warszawa UKS Prus Siedlce 34:18 (15:7)
33 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła II Płock 41:30 (19:12)
34 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła I Płock 24:44 (12:23)
35 MTS Lider I Radom UMKS Trójka Ostrołęka 31:19 (12:8)
36 MUKS Czarni Regimin UKS Kontra W-wa 29:20 (14:10)
Kolejka:7 | 25 paŸdziernika 2014/sobota/
37 UKS Kontra W-wa UKS Royal Wilanów 33:43 (14:21)
38 UMKS Trójka Ostrołęka MUKS Czarni Regimin 28:34 (13:14)
39 SKF Wisła I Płock MTS Lider I Radom 39:19 (21:8)
40 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola I W-wa 35:31 (16:17)
41 UKS Prus Siedlce UKS Nike Ciechanów 30:42 (12:23)
42 AZS AWF Warszawa MKS Mazur Sierpc 31:24 (13:10)
Kolejka:8 | 11 listopada 2014/wtorek/
43 UKS Royal Wilanów AZS AWF Warszawa 34:28 (16:15)
44 UKS Nike Ciechanów MKS Mazur Sierpc 48:37 (15:20)
45 UKPR Agrykola I W-wa UKS Prus Siedlce 38:14 (18:10)
46 MTS Lider I Radom SKF Wisła II Płock 43:21 (21:11)
47 MUKS Czarni Regimin SKF Wisła I Płock 14:34 (8:18)
48 UKS Kontra W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 46:33 (21:17)
Kolejka:9 | 15 listopoada 2014/sobota/
49 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Royal Wilanów 35:41 (16:20)
50 SKF Wisła I Płock UKS Kontra W-wa 51:19 (29:6)
51 SKF Wisła II Płock MUKS Czarni Regimin 38:28 (16:12)
52 MTS Lider I Radom UKS Prus Siedlce 29:21 (14:11)
53 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola I W-wa 26:40 (16:22)
54 AZS AWF Warszawa UKS Nike Ciechanów 36:50 (20:27)
Kolejka:10 | 22 listopoada 2014/sobota/
55 UKS Royal Wilanów UKS Nike Ciechanów 35:33 (16:16)
56 UKPR Agrykola I W-wa AZS AWF Warszawa 26:23 (13:12)
57 MTS Lider I Radom MKS Mazur Sierpc 41:23 (17:9)
58 MUKS Czarni Regimin UKS Prus Siedlce 29:24 (15:11)
59 SKF Wisła II Płock UKS Kontra W-wa 36:28 (19:16)
60 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła I Płock 15:35 (9:14)
Kolejka:11 | 29 listopada 2014/sobota/
61 SKF Wisła I Płock UKS Royal Wilanów 52:18 (25:8)
62 SKF Wisła II Płock UMKS Trójka Ostrołęka 35:29 (17:18)
63 UKS Prus Siedlce UKS Kontra W-wa 35:37 (18:19)
64 MKS Mazur Sierpc MUKS Czarni Regimin 36:33 (25:16)
65 AZS AWF Warszawa MTS Lider I Radom 28:27 (13:17)
66 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola I W-wa 37:42 (17:18)


Runda: 2

Kolejka:12 | 6 grudnia 2014/sobota/
67 UKS Royal Wilanów UKPR Agrykola I W-wa 35:26 (18:12)
68 UKS Nike Ciechanów MTS Lider I Radom 34:33 (15:21)
69 AZS AWF Warszawa MUKS Czarni Regimin 25:30 (12:9)
70 MKS Mazur Sierpc UKS Kontra W-wa 38:29 (18:15)
71 UKS Prus Siedlce UMKS Trójka Ostrołęka 19:22 (10:10)
72 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 21:38 (11:16)
Kolejka:13 | 13 grudnia 2014/sobota/
73 SKF Wisła II Płock UKS Royal Wilanów 36:39 (15:19)
74 SKF Wisła I Płock UKS Prus Siedlce 43:13 (23:6)
75 UMKS Trójka Ostrołęka MKS Mazur Sierpc 35:30 (16:13)
76 UKS Kontra W-wa AZS AWF Warszawa 18:34 (9:18)
77 MUKS Czarni Regimin UKS Nike Ciechanów 37:32 (15:17)
78 MTS Lider I Radom UKPR Agrykola I W-wa 29:36 (13:21)
Kolejka:14 | 20 grudnia 2015/sobota/
79 UKS Royal Wilanów MTS Lider I Radom 34:32 (18:17)
80 UKPR Agrykola I W-wa MUKS Czarni Regimin 37:42 (21:20)
81 UKS Nike Ciechanów UKS Kontra W-wa 56:41 (31:17)
82 AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 34:21 (14:12)
83 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła I Płock 29:39 (16:22)
84 UKS Prus Siedlce SKF Wisła II Płock 29:37 (14:18)
Kolejka:15 | 3 stycznia 2015/sobota/
85 UKS Prus Siedlce UKS Royal Wilanów 0:0 (0:0)
86 SKF Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc 37:26 (19:11)
87 SKF Wisła I Płock AZS AWF Warszawa 44:14 (24:6)
88 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Nike Ciechanów 22:33 (11:16)
89 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola I W-wa 21:39 (8:20)
90 MUKS Czarni Regimin MTS Lider I Radom 26:30 (14:18)
Kolejka:16 | 10 stycznia 2015/sobota/
91 UKS Royal Wilanów MUKS Czarni Regimin 37:31 (21:12)
92 MTS Lider I Radom UKS Kontra W-wa 35:28 (16:12)
93 UKPR Agrykola I W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 37:23 (19:8)
94 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła I Płock 27:32 (15:17)
95 AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock 31:33 (15:13)
96 MKS Mazur Sierpc UKS Prus Siedlce 30:24 (18:11)
Kolejka:17 | 17 stycznia 2015/sobota/
97 UKS Royal Wilanów MKS Mazur Sierpc 38:27 (14:16)
98 UKS Prus Siedlce AZS AWF Warszawa 19:30 (11:15)
99 SKF Wisła II Płock UKS Nike Ciechanów 43:32 (19:16)
100 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I W-wa 10:0 (0:0)
101 UMKS Trójka Ostrołęka MTS Lider I Radom 15:44 (7:21)
102 UKS Kontra W-wa MUKS Czarni Regimin 33:38 (14:21)
187 lutego 2015 | /sobota/
103 UKS Royal Wilanów UKS Kontra W-wa 37:25 (19:11)
104 MUKS Czarni Regimin UMKS Trójka Ostrołęka 28:23 (13:12)
105 MTS Lider I Radom SKF Wisła I Płock 27:30 (15:14)
106 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła II Płock 35:30 (19:11)
107 UKS Nike Ciechanów UKS Prus Siedlce 40:34 (22:16)
108 MKS Mazur Sierpc AZS AWF Warszawa 21:27 (11:14)
Kolejka:19 | 14 lutego 2015/sobota/
109 AZS AWF Warszawa UKS Royal Wilanów 34:31 (13:19)
110 MKS Mazur Sierpc UKS Nike Ciechanów 27:43 (9:22)
111 UKS Prus Siedlce UKPR Agrykola I W-wa 21:18 (10:8)
112 SKF Wisła II Płock MTS Lider I Radom 29:30 (15:11)
113 SKF Wisła I Płock MUKS Czarni Regimin 47:16 (24:9)
114 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Kontra W-wa 30:32 (18:17)
Kolejka:20 | 21 lutego 2015/sobota/
115 UKS Royal Wilanów UMKS Trójka Ostrołęka 37:29 (16:15)
116 UKS Kontra W-wa SKF Wisła I Płock 26:36 (16:18)
117 MUKS Czarni Regimin SKF Wisła II Płock 34:31 (17:18)
118 UKS Prus Siedlce MTS Lider I Radom 26:44 (12:17)
119 UKPR Agrykola I W-wa MKS Mazur Sierpc 26:22 (15:10)
120 UKS Nike Ciechanów AZS AWF Warszawa 47:34 (28:17)
Kolejka:21 | 28 lutego 2015/sobota/
121 UKS Nike Ciechanów UKS Royal Wilanów 38:30 (19:11)
122 AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola I W-wa 26:29 (8:17)
123 MKS Mazur Sierpc MTS Lider I Radom 23:30 (8:13)
124 UKS Prus Siedlce MUKS Czarni Regimin 34:35 (16:14)
125 UKS Kontra W-wa SKF Wisła II Płock 28:31 (17:18)
126 SKF Wisła I Płock UMKS Trójka Ostrołęka 42:12 (21:7)
Kolejka:22 | 7 marca 2015/sobota/
127 UKS Royal Wilanów SKF Wisła I Płock 23:32 (8:17)
128 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła II Płock 32:41 (16:24)
129 UKS Kontra W-wa UKS Prus Siedlce 31:30 (14:13)
130 MUKS Czarni Regimin MKS Mazur Sierpc 33:32 (14:15)
131 MTS Lider I Radom AZS AWF Warszawa 48:26 (19:10)
132 UKPR Agrykola I W-wa UKS Nike Ciechanów 33:46 (15:22)