Wykaz szkolonych zawodników Kadra Województwa Mazowieckiego Młodzików (rocznik 2003)
Sezon 2017-2018

Lp. Nazwisko i imię Rok ur. Klub
1. Marcinkiewicz Bartłomiej 2003 KPR ROKiS Radzymin
2. Kopka Piotr 2003 KPR ROKiS Radzymin
3. Laskowski Dominik 2003 KPR ROKiS Radzymin
4. Banaszek Bartosz 2004 KPR ROKiS Radzymin
5. Burakowski Bartosz 2003 KPR ROKiS Radzymin
6. Sasin Bolesław 2003 KPR ROKiS Radzymin
7. Szwedowicz Maciej 2003 UKPR Agrykola Warszawa
8. Chalecki Mateusz 2003 UKPR Agrykola Warszawa
9. Ziółkowski Julian 2003 UKPR Agrykola Warszawa
10. Ligęza Adam 2003 UKPR Agrykola Warszawa
11. Kacprzyński Kacper 2003 UKPR Agrykola Warszawa
12. Wachowicz Przemysław 2003 UKPR Agrykola Warszawa
13. Piątek Filip 2004 UKPR Agrykola Warszawa
14. Szczepanek Piotr 2003 SKF Wisła Płock
15. Załęski Michał 2003 SKF Wisła Płock
16. Marchewka Krystian 2004 SKF Wisła Płock
17. Kamiński Oliwier 2004 SKF Wisła Płock
18. Jakubiak Oliwier 2004 SKF Wisła Płock
19. Antoszek Bartosz 2004 SKF Wisła Płock
20. Araj Szymon 2003 KS Victoria Piaseczno
21. Wójcik Tomasz 2003 KS Victoria Piaseczno
22. Zielonka Kuba 2003 KS Victoria Piaseczno
23. Kozak Maksymilian 2003 KS Victoria Piaseczno
24. Nowakowski Damian 2003 Wilanowia Warszawa
25. Chlabicz Maksymilian 2003 Wilanowia Warszawa
26. Zięba Miłosz 2003 Wilanowia Warszawa
27. Michałowski Mikołaj 2003 Wilanowia Warszawa
28. Dudaref Konrad 2003 Wilanowia Warszawa
29. Dąbrowski Jan 2003 Wilanowia Warszawa
30. Smykiewicz Rafał 2003 UKS Kontra Warszawa
31. Kocięcki Nikodm 2003 MKS Mazur Sierpc
32. Chmielewicz Piotr 2003 MKS Mazur Sierpc
33. Sawicki Filip 2003 MKS Mazur Sierpc
34. Maciejewski Jan 2003 MKS Mazur Sierpc
35. Lipka Maciej 2004 UKS Niedźwiadek Węgrów
36. Kuć Piotr 2004 UKS Niedźwiadek Węgrów
37. Karwowski Maciej 2003 UKS NIKE Ciechanów
38. Korczak Bartłomiej 2003 UKS NIKE Ciechanów
39. Jóźwiak Kacper 2003 UKS NIKE Ciechanów
40. Szniter Damian 2003 UKS NIKE Ciechanów
41. Szawłowski Adam 2003 UKS NIKE Ciechanów
42. Niedzielski Marcel 2003 MUKS 21 Płock
43. Wojnecki Olaf 2003 MUKS 21 Płock
44. Dymek Julian 2003 MUKS 21 Płock
45. Tomasik Dawid 2003 MUKS 21 Płock
46. Filipkowski Aleksy 2003 MUKS 21 Płock
47. Kwasiborski Szymon 2003 MUKS 21 Płock
48. Siedlecki Piotr 2003 MUKS 21 Płock
49. Błaszczak Filip 2003 MUKS 21 Płock
50. Kozłowski Kamil 2003 MUKS 21 Płock
51. Ossowski Bartosz 2003 MUKS 21 Płock

 

Trener –  Piotr Biernacki        tel. 508 358 401          e-mail: biernacki.piotrek.85@gmail.com
Trener-  Dawid Langowski     tel. 505 923 091          e-mail: dawidlangowski1@gmail.com

 

Partner Techniczny WMZPR
kempa logo