Rozgrywki Wojewódzkie Młodziczek – KM/nr meczu

  1. MKS Karczew
  2. KS Zawkrze I  Mława
  3. MKS Ochota I W-wa
  4. UKS Varsovia I W-wa
  5. UKS Dwójka Małkinia Górna
  6. MMKS Jutrzenka Płock
  7. UKS Nike Ciechanów
  8. KPR ROKiS Radzymin
  9. AZS EUST Radom
  10. UKS Varsovia II W-wa
  11. ZUKS Mutka I Zielonka
  12. UKPR Agrykola W-wa

 

Rozgrywki  młodziczek –  Tabela końcowa.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 MKS Karczew 22 22 0 0 693 278 44 0
2 UKS Varsovia I W-wa 22 19 3 0 607 366 38 6
3 MMKS Jutrzenka Płock 22 16 6 0 483 411 32 12
4 UKS Varsovia II W-wa 22 16 6 0 571 457 32 12
5 UKS Nike Ciechanów 22 14 8 0 495 388 28 16
6 KPR ROKiS I Radzymin 22 11 11 0 523 517 22 22
7 ZUKS Mutka I Zielonka 22 10 11 1 410 461 21 23
8 UKS Dwójka Małkinia G 22 6 15 1 442 582 13 31
9 AZS EUST Radom 22 6 16 0 396 526 12 32
10 UKPR Agrykola W-wa 22 5 17 0 391 517 10 34
11 MKS Ochota I W-wa 22 4 18 0 350 598 8 36
12 KS Zawkrze I Mława 22 2 20 0 404 664 4 40


Runda: 1

Kolejka: 1 14 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
1 MKS Karczew UKPR Agrykola W-wa 52:16 (25:9)
2 KS Zawkrze I Mława ZUKS Mutka I Zielonka 26:29 (11:16 )
3 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 16:17 (8:7)
4 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 28:6 (15:2)
5 UKS Dwójka Małkinia G KPR ROKiS I Radzymin 25:18 (13:13)
6 MMKS Jutrzenka Płock UKS Nike Ciechanów 18:14 (9:6)
Kolejka: 2 21 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
7 UKPR Agrykola W-wa UKS Nike Ciechanów 18:35 (7:17)
8 KPR ROKiS I Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 17:19 (6:11)
9 AZS EUST Radom UKS Dwójka Małkinia G 23:17 (8:8)
10 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 20:32 (14:17)
11 ZUKS Mutka I Zielonka MKS Ochota I W-wa 14:16 (8:7)
12 MKS Karczew KS Zawkrze I Mława 38:9 (20:4)
Kolejka: 3 28 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
13 KS Zawkrze I Mława UKPR Agrykola W-wa 22:27 (13:16)
14 MKS Ochota I W-wa MKS Karczew 9:33 (4:20)
15 UKS Varsovia I W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 34:16 (16:4)
16 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia II W-wa 32:27 (20:11)
17 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 22:15 (13:7)
18 UKS Nike Ciechanów KPR ROKiS I Radzymin 26:16 (12:5)
Kolejka: 4 12 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
19 KPR ROKiS I Radzymin UKPR Agrykola W-wa 20:14 (9:7)
20 AZS EUST Radom UKS Nike Ciechanów 8:19 (2:9)
21 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:17 (11:8)
22 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Dwójka Małkinia G 28:28 (17:14)
23 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 24:15 (12:9)
24 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze I Mława 34:8 (15:2)
Kolejka:5 19 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
25 MKS Ochota I W-wa UKPR Agrykola W-wa 19:15 (11:7)
26 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze I Mława 46:14 (21:5)
27 UKS Dwójka Małkinia G MKS Karczew 20:35 (7:20)
28 MMKS Jutrzenka Płock ZUKS Mutka I Zielonka 26:21 (17:12)
29 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia II W-wa 18:25 (6:13)
30 KPR ROKiS I Radzymin AZS EUST Radom 23:17 (11:6)
Kolejka: 6 26 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
31 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST Radom 13:22 (3:9)
32 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS I Radzymin 25:18 (14:7)
33 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Nike Ciechanów 23:15 (10:9)
34 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 13:23 (3:12)
35 KS Zawkrze I Mława UKS Dwójka Małkinia G 29:28 (14:13)
36 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 11:20 (5:11)
Kolejka: 7 16 listopada 2014 | /niedziela/
37 UKS Varsovia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 17:16 (8:7)
38 UKS Dwójka Małkinia G MKS Ochota I W-wa 26:30 (10:11)
39 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze I Mława 34:18 (17:9)
40 MKS Karczew UKS Nike Ciechanów 10:0 (0:0)
41 KPR ROKiS I Radzymin ZUKS Mutka I Zielonka 18:16 (9:7)
42 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa 21:37 (9:18)
Kolejka: 8 23 listopada 2014 | /niedziela/
43 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia II W-wa 16:25 (6:16)
44 ZUKS Mutka I Zielonka AZS EUST Radom 20:12 (12:4)
45 MKS Karczew KPR ROKiS I Radzymin 35:15 (15:8)
46 KS Zawkrze I Mława UKS Nike Ciechanów 25:30 (10:14)
47 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:26 (11:12)
48 UKS Varsovia I W-wa UKS Dwójka Małkinia G 39:11 (19:7)
Kolejka: 9 30 listopada 2014 | /niedziela/
49 UKS Dwójka Małkinia G UKPR Agrykola W-wa 26:23 (16:13)
50 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 19:20 (12:12)
51 UKS Nike Ciechanów MKS Ochota I W-wa 26:17 (11:9)
52 KPR ROKiS I Radzymin KS Zawkrze I Mława 24:20 (12:9)
53 AZS EUST Radom MKS Karczew 10:31 (2:15)
54 UKS Varsovia II W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 29:13 (13:6)
Kolejka: 10 7 grudnia 2014 | /niedziela/
55 UKPR Agrykola W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 11:22 (6:10)
56 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa 29:15 (10:7)
57 KS Zawkrze I Mława AZS EUST Radom 24:29 (10:16)
58 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS I Radzymin 22:25 (9:12)
59 UKS Varsovia I W-wa UKS Nike Ciechanów 28:18 (14:6)
60 UKS Dwójka Małkinia G MMKS Jutrzenka Płock 27:29 (14:14)
Kolejka: 11 14 grudnia 2014 | /niedziela/
61 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa 22:17 (11:8)
62 UKS Nike Ciechanów UKS Dwójka Małkinia G 32:23 (17:9)
63 KPR ROKiS I Radzymin UKS Varsovia I W-wa 22:30 (9:15)
64 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa 33:16 (19:5)
65 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze I Mława 35:16 (17:8)
66 ZUKS Mutka I Zielonka MKS Karczew 10:26 (6:12)


Runda: 2

Kolejka: 12 21 grudnia 2014 | /niedziela/
67 UKPR Agrykola W-wa MKS Karczew 10:23 (4:10)
68 ZUKS Mutka I Zielonka KS Zawkrze I Mława 20:12 (8:7)
69 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 35:13 (17:7)
70 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 15:27 (7:17)
71 KPR ROKiS I Radzymin UKS Dwójka Małkinia G 37:18 (17:8)
72 UKS Nike Ciechanów MMKS Jutrzenka Płock 24:14 (15:4)
Kolejka:1 3 8 lutego 2015 | /niedziela/
73 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola W-wa 29:21 (14:9)
74 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS I Radzymin 27:28 (12:17)
75 UKS Dwójka Małkinia G AZS EUST Radom 18:15 (5:5)
76 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 22:21 (10:13)
77 MKS Ochota I W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 15:25 (11:12)
78 KS Zawkrze I Mława MKS Karczew 13:32 (5:17)
Kolejka: 14 15 lutego 2015 | /niedziela/
79 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze I Mława 26:22 (12:9)
80 MKS Karczew MKS Ochota I W-wa 53:5 (25:3)
81 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Varsovia I W-wa 14:26 (5:15)
82 UKS Varsovia II W-wa UKS Dwójka Małkinia G 30:18 (17:6)
83 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 15:23 (9:10)
84 KPR ROKiS I Radzymin UKS Nike Ciechanów 18:21 (10:10)
Kolejka: 15 22 lutego 2015 | /niedziela/
85 UKPR Agrykola W-wa KPR ROKiS I Radzymin 23:24 (11:14)
86 UKS Nike Ciechanów AZS EUST Radom 30:10 (14:4)
87 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 25:18 (12:12)
88 UKS Dwójka Małkinia G ZUKS Mutka I Zielonka 16:20 (11:8)
89 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 15:25 (8:14)
90 KS Zawkrze I Mława MKS Ochota I W-wa 26:15 (13:8)
Kolejka: 16 1 marca 2015 | /niedziela/
91 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota I W-wa 21:13 (10:7)
92 KS Zawkrze I Mława UKS Varsovia I W-wa 11:36 (5:21)
93 MKS Karczew UKS Dwójka Małkinia G 30:11 (15:6)
94 ZUKS Mutka I Zielonka MMKS Jutrzenka Płock 17:22 (12:8)
95 UKS Varsovia II W-wa UKS Nike Ciechanów 23:19 (12:11)
96 AZS EUST Radom KPR ROKiS I Radzymin 19:36 (10:14)
Kolejka: 17 8 marca 2015 | /niedziela/
97 AZS EUST Radom UKPR Agrykola W-wa 15:25 (8:13)
98 KPR ROKiS I Radzymin UKS Varsovia II W-wa 21:33 (14:17)
99 UKS Nike Ciechanów ZUKS Mutka I Zielonka 19:13 (10:5)
100 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 30:17 (12:7)
101 UKS Dwójka Małkinia G KS Zawkrze I Mława 28:18 (13:10)
102 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 44:13 (20:6)
Kolejka: 18 15 marca 2015 | /niedziela/
103 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia I W-wa 11:31 (5:18)
104 MKS Ochota I W-wa UKS Dwójka Małkinia G 21:23 (11:10)
105 KS Zawkrze I Mława MMKS Jutrzenka Płock 24:32 (14:20)
106 UKS Nike Ciechanów MKS Karczew 14:29 (3:11)
107 ZUKS Mutka I Zielonka KPR ROKiS I Radzymin 22:19 (11:8)
108 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom 25:18 (14:9)
Kolejka: 19 22 marca 2015 | /niedziela/
109 UKS Varsovia II W-wa UKPR Agrykola W-wa 22:15 (10:7)
110 AZS EUST Radom ZUKS Mutka I Zielonka 18:21 (8:11)
111 KPR ROKiS I Radzymin MKS Karczew 15:35 (6:19)
112 UKS Nike Ciechanów KS Zawkrze I Mława 23:16 (12:6)
113 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 26:9 (11:4)
114 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia I W-wa 16:35 (9:19)
Kolejka: 20 29 marca 2015 | /niedziela/
115 UKPR Agrykola W-wa UKS Dwójka Małkinia G 23:19 (13:10)
116 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 18:21 (11:9)
117 MKS Ochota I W-wa UKS Nike Ciechanów 2:35 (2:20)
118 KS Zawkrze I Mława KPR ROKiS I Radzymin 15:34 (3:14)
119 MKS Karczew AZS EUST Radom 28:16 (17:6)
120 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Varsovia II W-wa 17:23 (8:16)
Kolejka: 21 12 kwietnia 2015 | /niedziela/
121 ZUKS Mutka I Zielonka UKPR Agrykola W-wa 16:12 (10:5)
122 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew 17:34 (8:16)
123 AZS EUST Radom KS Zawkrze I Mława 32:20 (12:8)
124 KPR ROKiS I Radzymin MKS Ochota I W-wa 40:12 (19:6)
125 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia I W-wa 18:19 (11:8)
126 MMKS Jutrzenka Płock UKS Dwójka Małkinia G 10:0 (0:0)
Kolejka: 22 19 kwietnia 2015 | /niedziela/
127 UKPR Agrykola W-wa MMKS Jutrzenka Płock 18:21 (11:13)
128 UKS Dwójka Małkinia G UKS Nike Ciechanów 12:30 (5:11)
129 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS I Radzymin 25:24 (14:15)
130 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom 23:27 (10:13)
131 KS Zawkrze I Mława UKS Varsovia II W-wa 16:32 (4:19)
132 MKS Karczew ZUKS Mutka I Zielonka 38:13 (20:8)