Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Grupa A CHA/nr meczu

1. UKPR Agrykola W-wa
2. UKS Wilanowia I W-wa
3. SKF Wisła I Płock
4. SKF Wisła II Płock
5. MUKS 21 Płock
6. UKS Niedźwiadek Węgrów
7. MKS Mazur Sierpc


Turniej: 1 21 października 2017 r.

Organizator: | UKS Niedźwiadek Węgrów
44 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
18 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
24 UKS Niedźwiadek Węgrów MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)


Turniej: 2 4 listopada 2017 r.

Organizator: | SKF Wisła II Płock
40 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)
8 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
42 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
50 SKF Wisła II Płock MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)
30 UKS Wilanowia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)


Turniej: 3 18 listopada 2017 r.

Organizator: | UKS Niedźwiadek Węgrów
35 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
56 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
10 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)


Turniej: 4 2 grudnia 2017 r.

Organizator: | MUKS 21 Płock
47 MUKS 21 Płock SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)
34 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)
23 UKPR Agrykola W-wa SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)
15 MUKS 21 Płock MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)
55 UKPR Agrykola W-wa SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)


Turniej: 5

Organizator: | UKS Wilanowia W-wa
48 UKS Wilanowia I W-wa SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)
32 SKF Wisła I Płock MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)
3 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)
39 UKS Wilanowia I W-wa MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)
54 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)


Turniej: 6

Organizator: | UKPR Agrykola W-wa
16 UKPR Agrykola W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)
52 MKS Mazur Sierpc UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)
46 UKPR Agrykola W-wa MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)


Turniej: 7

Organizator: | MKS Mazur Sierpc
4 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)
20 SKF Wisła II Płock UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
26 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)
11 MKS Mazur Sierpc UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
31 SKF Wisła II Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)


Turniej: 8

Organizator: | UKS Wilanowia W-wa
7 UKS Wilanowia I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)
38 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 0:0 (0:0)
28 UKS Wilanowia I W-wa MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)


Turniej: 9

Organizator: | SKF Wisła I Płock
19 SKF Wisła I Płock MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)
27 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
43 MKS Mazur Sierpc MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)
51 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
6 SKF Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc 0:0 (0:0)


Turniej: 10

Organizator: | UKPR Agrykola W-wa
2 UKPR Agrykola W-wa UKS Wilanowia I W-wa 0:0 (0:0)
14 UKS Wilanowia I W-wa SKF Wisła I Płock 0:0 (0:0)
22 MUKS 21 Płock SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)
36 UKPR Agrykola W-wa MUKS 21 Płock 0:0 (0:0)
12 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock 0:0 (0:0)