Warszawsko-Mazowiecka Juniorek Młodszych – Grupa 2 KJM/2/nr meczu

1. UKS Varsovia I W-wa
2. AZS EUST Radom
3.
4. AP Marcovia Marki
5. ROKiS Radzymin
6.
7. KS Zawkrze Mława
8. UKPR Agrykola W-wa

 

Kolejka 1 9 września 2017 r./sobota/
1 UKS Varsovia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 19-33 (10-17)
2 KS Zawkrze Mława AZS EUST Radom 15-30 (5-12)
3
4 AP Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0) Przełożony
Kolejka 2 16 września 2017 r./sobota/
5 UKPR Agrykola W-wa KPR ROKiS Radzymin 30-31 (14-14)
6 pauzuje AP Marcovia Marki
7 KS Zawkrze Mława pauzuje
8 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 15-24 (6-10)
Kolejka 3 23 września 2017 r./sobota/
9 AZS EUST Radom UKPR Agrykola W-wa 21-25 (15-11)
10 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
11 AP Marcovia Marki KS Zawkrze Mława 40-25 (14-11)
12 KPR ROKiS Radzymin pauzuje
Kolejka 4 30 września 2017 r./sobota/
13 UKPR Agrykola W-wa pauzuje
14 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0) Przełożony
15 UKS Varsovia I W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0) Przełożony
16 AZS EUST Radom pauzuje
Kolejka 5 7 października 2017 r./sobota/
17 pauzuje UKPR Agrykola W-wa
18 AP Marcovia Marki AZS EUST Radom 20-25 (12-13)
19 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 35-26 (24-11)
20 pauzuje KS Zawkrze Mława
Kolejka 6 14 października 2017 r./sobota/
21 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
22 UKS Varsovia I W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
23 AZS EUST Radom KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
24 pauzuje AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
Kolejka 7 21 października 2017 r./sobota/
25 AP Marcovia Marki UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
26 KPR ROKiS Radzymin pauzuje 0:0 (0:0)
27 pauzuje AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
28 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
/sobota/ |
29 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
30 KS Zawkrze Mława AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
31
32 KPR ROKiS Radzymin AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
Kolejka 9 4 listopada 2017 r./sobota/
33 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
34 AP Marcovia Marki pauzuje 0:0 (0:0)
35 pauzuje KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
36 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 10 11 listopada 2017 r./sobota/
37 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
38 UKS Varsovia I W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
39 KS Zawkrze Mława AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
40 pauzuje KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
Kolejka 11 18 listopada 2017 r./sobota/
41 pauzuje UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
42 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
43 AP Marcovia Marki UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
44 pauzuje AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
Kolejka 12 23 listopada 2017 r./sobota/
45 UKPR Agrykola W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
46 AZS EUST Radom AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
47 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
48 KS Zawkrze Mława pauzuje 0:0 (0:0)
Kolejka 13 2 grudnia 2017 r./sobota/
49 KS Zawkrze Mława UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
50 pauzuje UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
51 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
52 AP Marcovia Marki pauzuje 0:0 (0:0)
Kolejka 14 9 grudnia 2017 r./sobota/
53 UKPR Agrykola W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
54 pauzuje KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
55 AZS EUST Radom pauzuje 0:0 (0:0)
56 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)