Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodziczek Grupa A KMA/nr meczu

1. UKS Wilanowia W-wa
2. UKS Varsovia II W-wa
3. KS Zawkrze Mława
4. MMKS Jutrzenka I Płock
5. MKS Ochota I W-wa
6. UKS Zielonka
7. ROKiS Radzymin
8.
9. UKS Varsovia I W-wa
10. UKPR Agrykola W-wa
11. AP Marcovia Marki
12. AZS EUST Radom

Kolejka 1 10 września 2017 r./niedziela/
1 UKS Wilanowia W-wa AZS EUST Radom 29-19 (12-9)
2 UKS Varsovia II W-wa AP Marcovia Marki 22-42 (12-18)
3 KS Zawkrze Mława UKPR Agrykola W-wa 11-21 (3-10)
4 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 33-25 (18-11)
5 MKS Ochota I W-wa pauzuje
6 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin 15-31 (7-18)
Kolejka 2 17 września 2017 r./niedziela/
7 AZS EUST Radom KPR ROKiS Radzymin 7-24 (1-12)
8 pauzuje UKS Zielonka
9 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 20-19 (15-11)
10 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa 33-25 (18-11)
11 AP Marcovia Marki KS Zawkrze Mława 36-24 (18-14)
12 UKS Wilanowia W-wa UKS Varsovia II W-wa 24-26 (11-14)
Kolejka 3 24 września 2017 r./niedziela/
13 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom 0:0 (0:0) Przełożony
14 KS Zawkrze Mława UKS Wilanowia W-wa 27-33 (12-15)
15 MMKS Jutrzenka Płock AP Marcovia Marki 0:0 (0:0) Przełożony
16 MKS Ochota I W-wa UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0) Przełożony
17 UKS Zielonka UKS Varsovia I W-wa 23-30 (9-14)
18 KPR ROKiS Radzymin pauzuje
Kolejka 4 1 października 2017 r./niedziela/ |
19 AZS EUST Radom pauzuje
20 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 25-27 (13-16)
21 UKPR Agrykola W-wa UKS Zielonka 29-21 (16-9)
22 AP Marcovia Marki MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0) Przełożony
23 UKS Wilanowia W-wa MMKS Jutrzenka Płock 21-24 (13-11)
24 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0) Przełożony
Kolejka 5 8 października 2017 r./niedziela/ |
25 KS Zawkrze Mława AZS EUST Radom 27-18 (17-8)
26 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 43-17 (19-6)
27 MKS Ochota I W-wa UKS Wilanowia W-wa 18-33 (7-14)
28 UKS Zielonka AP Marcovia Marki 33-51 (14-27)
29 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola W-wa 31-18 (17-11)
30 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
Kolejka 6 15 października 2017 r./niedziela/ |
31 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
32 UKPR Agrykola W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
33 AP Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
34 UKS Wilanowia W-wa UKS Zielonka 0:0 (0:0)
35 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
36 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
Kolejka 7 22 października 2017 r./niedziela/ |
37 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
38 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
39 UKS Zielonka UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
40 KPR ROKiS Radzymin UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
41 pauzuje AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
42 UKS Varsovia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 8 29 października 2017 r./sobota/ |
43 AZS EUST Radom UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
44 AP Marcovia Marki UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
45 UKS Wilanowia W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
46 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
47 KS Zawkrze Mława UKS Zielonka 0:0 (0:0)
48 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 9 5 listopada 2017 r./niedziela/
49 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
50 UKS Zielonka MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
51 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
52 pauzuje UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
53 UKS Varsovia I W-wa UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
54 UKPR Agrykola W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
Kolejka 10 12 listopada 2017 r./niedziela/
55 AZS EUST Radom AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
56 UKS Wilanowia W-wa UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
57 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
58 KS Zawkrze Mława pauzuje 0:0 (0:0)
59 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
60 MKS Ochota I W-wa UKS Zielonka 0:0 (0:0)
Kolejka 11 19 listopada 2017 r./niedziela/
61 UKS Zielonka AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
62 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
63 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
64 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
65 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
66 AP Marcovia Marki UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 12 26 listopada 2017 r./niedziela/
67 AZS EUST Radom UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
68 AP Marcovia Marki UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
69 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
70 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
71 pauzuje MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
72 KPR ROKiS Radzymin UKS Zielonka 0:0 (0:0)
Kolejka 13 3 grudnia 2017 r./niedziela/
73 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
74 UKS Zielonka pauzuje 0:0 (0:0)
75 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
76 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
77 KS Zawkrze Mława AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
78 UKS Varsovia II W-wa UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 14 10 grudnia 2017 r./niedziela/
79 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
80 UKS Wilanowia W-wa KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
81 AP Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
82 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
83 UKS Varsovia I W-wa UKS Zielonka 0:0 (0:0)
84 pauzuje KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
Kolejka 15 4 lutego 2018 r./niedziela/
85 pauzuje AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
86 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
87 UKS Zielonka UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
88 MKS Ochota I W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
89 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
90 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 16 11 lutego 2018 r./niedziela/
91 AZS EUST Radom KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
92 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
93 UKS Wilanowia W-wa MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
94 AP Marcovia Marki UKS Zielonka 0:0 (0:0)
95 UKPR Agrykola W-wa KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
96 UKS Varsovia I W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
Kolejka 17 18 lutego 2018 r./niedziela/
97 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
98 pauzuje UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
99 KPR ROKiS Radzymin AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
100 UKS Zielonka UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
101 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
102 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
Kolejka 18 25 lutego 2018 r. /niedziela/
103 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
104 KS Zawkrze Mława MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
105 UKS Varsovia II W-wa UKS Zielonka 0:0 (0:0)
106 UKS Wilanowia W-wa KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
107 AP Marcovia Marki pauzuje 0:0 (0:0)
108 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 19 4 marca 2018 r. /niedziela/
109 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
110 UKS Varsovia I W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)
111 pauzuje UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
112 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
113 UKS Zielonka KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
114 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
Kolejka 20 11 marca 2018 r. /niedziela/
115 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
116 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka 0:0 (0:0)
117 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
118 UKS Varsovia II W-wa pauzuje 0:0 (0:0)
119 UKS Wilanowia W-wa UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
120 AP Marcovia Marki UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 21 18 marca 2018 r. /niedziela/
121 AP Marcovia Marki AZS EUST Radom 0:0 (0:0)
122 UKPR Agrykola W-wa UKS Wilanowia W-wa 0:0 (0:0)
123 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 0:0 (0:0)
124 pauzuje KS Zawkrze Mława 0:0 (0:0)
125 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 0:0 (0:0)
126 UKS Zielonka MKS Ochota I W-wa 0:0 (0:0)
Kolejka 22 25 marca 2018 r. /niedziela/
127 AZS EUST Radom UKS Zielonka 0:0 (0:0)
128 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS Radzymin 0:0 (0:0)
129 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje 0:0 (0:0)
130 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa 0:0 (0:0)
131 UKS Varsovia II W-wa UKPR Agrykola W-wa 0:0 (0:0)
132 UKS Wilanowia W-wa AP Marcovia Marki 0:0 (0:0)