* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Chłopcy Eliminacyjna Grupa F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola Warszawa 2 2 0 0 0 39 26 13 6 0
2 SKF Wisła Płock 2 2 0 0 0 34 24 10 6 0
3 UKS NIKE Ciechanów 2 1 1 0 0 45 30 15 3 3
4 MUKS 21 Płock 2 1 1 0 0 31 26 5 3 3
5 UKS Wilanowia I 2 1 1 0 0 29 28 1 3 3
6 UKS Kontra Warszawa 2 1 1 1 0 31 36 -5 2 4
7 UKS Niedźwiadek 2 0 2 0 1 33 42 -9 1 5
8 UKS Aktimax Teresin 2 0 2 0 0 22 52 -30 0 6
Turniej 1 UKPR Agrykola Warszawa / 2018-12-08
1 2018-12-08 14:15:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Wilanowia I 13 : 9 (5 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-12-08 15:00:00 UKS Kontra Warszawa UKS Niedźwiadek 16 : 16 (8 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-12-08 15:45:00 UKS Wilanowia I UKS Kontra Warszawa 20 : 15 (10 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-12-08 16:25:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Niedźwiadek 26 : 17 (12 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 MUKS 21 Płock / 2018-12-15
5 2018-12-16 09:30:00 MUKS 21 Płock SKF Wisła Płock 8 : 13 (4 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-12-16 10:15:00 UKS Aktimax Teresin UKS NIKE Ciechanów 9 : 29 (3 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-12-16 11:30:00 UKS NIKE Ciechanów SKF Wisła Płock 16 : 21 (9 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-16 12:15:00 MUKS 21 Płock UKS Aktimax Teresin 23 : 13 (12 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 3 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2019-01-12
9 2019-01-12 11:00:00 UKS Niedźwiadek UKS Aktimax Teresin : ( : )
image_icon Protokół >>>
10 2019-01-12 11:45:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS NIKE Ciechanów : ( : )
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-12 12:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Aktimax Teresin : ( : )
image_icon Protokół >>>
12 2019-01-12 13:15:00 UKS Niedźwiadek UKS NIKE Ciechanów : ( : )
image_icon Protokół >>>
Turniej 4 UKS Wilanowia I Warszawa / 2019-01-12
13 2019-01-13 10:00:00 UKS Wilanowia I MUKS 21 Płock : ( : )
14 2019-01-13 10:45:00 UKS Kontra Warszawa SKF Wisła Płock : ( : )
15 2019-01-13 11:30:00 UKS Kontra Warszawa MUKS 21 Płock : ( : )
16 2019-01-13 12:15:00 UKS Wilanowia I SKF Wisła Płock : ( : )
Turniej 5 UKS Kontra Warszawa / 2019-02-16
17 UKS Kontra Warszawa UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
18 UKS Wilanowia I UKS Niedźwiadek : ( : )
19 UKS Niedźwiadek UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
20 UKS Kontra Warszawa UKS Wilanowia I : ( : )
Turniej 6 UKS Nike Ciechanów / 2019-02-16
21 UKS NIKE Ciechanów MUKS 21 Płock : ( : )
22 UKS Aktimax Teresin SKF Wisła Płock : ( : )
23 SKF Wisła Płock MUKS 21 Płock : ( : )
24 UKS NIKE Ciechanów UKS Aktimax Teresin : ( : )
Turniej 7 SKF Wisła Płock / 2019-02-23
25 SKF Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
26 UKS Niedźwiadek MUKS 21 Płock : ( : )
27 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
28 SKF Wisła Płock UKS Niedźwiadek : ( : )
Turniej 8 UKS Aktimax Teresin / 2019-02-23
29 UKS Aktimax Teresin UKS Kontra Warszawa : ( : )
30 UKS Wilanowia I UKS NIKE Ciechanów : ( : )
31 UKS NIKE Ciechanów UKS Kontra Warszawa : ( : )
32 UKS Aktimax Teresin UKS Wilanowia I : ( : )
Turniej 9 UKPR Agrykola Warszawa / 2019-03-09
33 UKPR Agrykola Warszawa MUKS 21 Płock : ( : )
34 UKS Niedźwiadek SKF Wisła Płock : ( : )
35 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek : ( : )
36 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła Płock : ( : )
Turniej 10 UKS Kontra Warszawa / 2019-03-09
37 UKS Kontra Warszawa UKS Aktimax Teresin : ( : )
38 UKS NIKE Ciechanów UKS Wilanowia I : ( : )
39 UKS Wilanowia I UKS Aktimax Teresin : ( : )
40 UKS Kontra Warszawa UKS NIKE Ciechanów : ( : )
Turniej 11 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2019-03-23
41 UKS Niedźwiadek UKS Wilanowia I : ( : )
42 UKPR Agrykola Warszawa UKS Kontra Warszawa : ( : )
43 UKS Wilanowia I UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
44 UKS Niedźwiadek UKS Kontra Warszawa : ( : )
Turniej 12 SKF Wisła Płock / 2019-03-23
45 SKF Wisła Płock UKS Aktimax Teresin : ( : )
46 MUKS 21 Płock UKS NIKE Ciechanów : ( : )
47 UKS Aktimax Teresin MUKS 21 Płock : ( : )
48 SKF Wisła Płock UKS NIKE Ciechanów : ( : )
Turniej 13 MUKS 21 Płock / 2019-04-06
49 MUKS 21 Płock UKS Kontra Warszawa : ( : )
50 SKF Wisła Płock UKS Wilanowia I : ( : )
51 SKF Wisła Płock UKS Kontra Warszawa : ( : )
52 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia I : ( : )
Turniej 14 UKS Nike Ciechanów / 2019-04-06
53 UKS NIKE Ciechanów UKS Niedźwiadek : ( : )
54 UKS Aktimax Teresin UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
55 UKS Aktimax Teresin UKS Niedźwiadek : ( : )
56 UKS NIKE Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo