* HIT !!! – towarzyskie spotkanie piłki ręcznej kobiet : UKS Varsovia Warszawa – MKS Piotrkovia Piotrków Trybunalski (PGNIG SUPERLIGA KOBIET) czwartek 21 marca, 17:30 ul. Gwiaździsta 35 *
* I Liga Mężczyzn: KS Uniwersytet Radom – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 marca, 18:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – AZS AWF Biała Podlaska niedziela 24 marca, 18:45 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Nielba Wągrowiec sobota 30 marca, 18:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew czwartek 4 kwietnia, 17:30 *

Chłopcy Eliminacyjna Grupa P

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UMKS Diament Ostrołęka 6 6 0 0 0 122 73 49 18 0
2 UMKS Trójka Ostrołęka 6 5 1 0 0 121 69 52 15 3
3 CKS Jurand Ciechanów 6 3 3 0 0 78 84 -6 9 9
4 UKS Wilanowia II Warszawa 9 2 7 1 0 126 155 -29 5 22
5 MTS Lider Radom 5 1 4 0 1 51 77 -26 4 11
6 FIT CAMP Warszawa 2 0 2 0 0 8 48 -40 0 6
Turniej 1 UMKS Trójka Ostrołęka / 2018-12-15
2 2018-12-15 11:00:00 CKS Jurand Ciechanów UKS Wilanowia II Warszawa 18 : 15 (13 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-12-15 10:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów 21 : 12 (13 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
13 2018-12-15 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Wilanowia II Warszawa 25 : 15 (11 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 UKS Wilanowia II Warszawa / 2019-01-12
5 2019-01-12 12:45:00 UKS Wilanowia II Warszawa CKS Jurand Ciechanów 7 : 13 (3 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
6 2019-01-12 13:30:00 MTS Lider Radom UMKS Diament Ostrołęka 11 : 16 (5 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
7 2019-01-12 14:15:00 MTS Lider Radom CKS Jurand Ciechanów 5 : 13 (1 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
8 2019-01-12 15:30:00 UKS Wilanowia II Warszawa UMKS Diament Ostrołęka 15 : 20 (6 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 3 MTS Lider Radom / 2019-01-19
9 2019-01-19 12:00:00 MTS Lider Radom UKS Wilanowia II Warszawa 17 : 15 (9 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
10 2019-01-19 12:50:00 UKS Wilanowia II Warszawa FIT CAMP Warszawa : ( : )
11 2019-01-19 13:40:00 MTS Lider Radom FIT CAMP Warszawa : ( : )
Turniej 4 UKS Diament Ostrołęka / 2019-02-16
1 2019-02-16 10:15:00 UMKS Trójka Ostrołęka FIT CAMP Warszawa 24 : 2 (12 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
3 2019-02-16 11:00:00 FIT CAMP Warszawa UKS Wilanowia II Warszawa 6 : 24 (4 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
12 2019-02-16 09:30:00 UMKS Diament Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów 19 : 13 (6 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
14 2019-02-16 11:45:00 CKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 9 : 17 (4 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
15 2019-02-16 12:30:00 UMKS Diament Ostrołęka UKS Wilanowia II Warszawa 27 : 11 (10 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 5 AS Fit Camp Warszawa / 2019-02-23
16 2019-03-03 11:30:00 FIT CAMP Warszawa CKS Jurand Ciechanów : ( : )
17 2019-03-03 12:15:00 UMKS Trójka Ostrołęka UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
18 2019-03-03 13:00:00 CKS Jurand Ciechanów MTS Lider Radom : ( : )
19 2019-03-03 13:45:00 FIT CAMP Warszawa UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
20 2019-03-03 14:30:00 MTS Lider Radom UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Turniej 6 UKS Wilanowia II Warszawa / 2019-03-09
21 2019-03-09 10:00:00 UKS Wilanowia II Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 12 : 17 (5 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
22 2019-03-09 10:45:00 UMKS Diament Ostrołęka MTS Lider Radom 21 : 6 (7 : 2)
image_icon Protokół >>>
23 2019-03-09 11:30:00 UMKS Diament Ostrołęka UMKS Trójka Ostrołęka 19 : 17 (10 : 8)
image_icon Protokół >>>
24 2019-03-09 12:15:00 UKS Wilanowia II Warszawa MTS Lider Radom 12 : 12 (6 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 7 CKS Jurand Ciechanów / 2019-03-23
25 2019-03-23 10:00:00 CKS Jurand Ciechanów FIT CAMP Warszawa : ( : )
26 2019-03-23 11:00:00 UMKS Diament Ostrołęka FIT CAMP Warszawa : ( : )
27 2019-03-23 12:00:00 CKS Jurand Ciechanów UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
Turniej 8 AS Fit Camp Warszawa / 2019-04-06
28 2019-03-09 13:00:00 FIT CAMP Warszawa MTS Lider Radom : ( : )
29 2019-03-09 13:45:00 UMKS Trójka Ostrołęka MTS Lider Radom : ( : )
30 2019-03-09 14:30:00 FIT CAMP Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo