* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Chłopcy Eliminacyjna Grupa P

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UMKS Trójka Ostrołęka 2 2 0 0 0 46 27 19 6 0
2 CKS Jurand Ciechanów 2 1 1 0 0 30 36 -6 3 3
3 UKS Wilanowia II Warszawa 2 0 2 0 0 30 43 -13 0 6
Turniej 1 UMKS Trójka Ostrołęka / 2018-12-15
2 2018-12-15 11:00:00 CKS Jurand Ciechanów UKS Wilanowia II Warszawa 18 : 15 (13 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-12-15 10:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów 21 : 12 (13 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
13 2018-12-15 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Wilanowia II Warszawa 25 : 15 (11 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 UKS Wilanowia II Warszawa / 2019-01-12
5 2019-01-12 12:45:00 UKS Wilanowia II Warszawa CKS Jurand Ciechanów : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
6 2019-01-12 13:30:00 MTS Lider Radom UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
7 2019-01-12 14:15:00 MTS Lider Radom CKS Jurand Ciechanów : ( : )
8 2019-01-12 15:30:00 UKS Wilanowia II Warszawa UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 3 MTS Lider Radom / 2019-01-19
9 MTS Lider Radom UKS Wilanowia II Warszawa : ( : )
10 UKS Wilanowia II Warszawa FIT CAMP Warszawa : ( : )
11 MTS Lider Radom FIT CAMP Warszawa : ( : )
Turniej 4 UKS Diament Ostrołęka / 2019-02-16
1 UMKS Trójka Ostrołęka FIT CAMP Warszawa : ( : )
3 FIT CAMP Warszawa UKS Wilanowia II Warszawa : ( : )
12 UMKS Diament Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów : ( : )
14 CKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
15 UMKS Diament Ostrołęka UKS Wilanowia II Warszawa : ( : )
Turniej 5 AS Fit Camp Warszawa / 2019-02-23
16 FIT CAMP Warszawa CKS Jurand Ciechanów : ( : )
17 UMKS Trójka Ostrołęka UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
18 CKS Jurand Ciechanów MTS Lider Radom : ( : )
19 FIT CAMP Warszawa UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
20 MTS Lider Radom UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Turniej 6 UKS Wilanowia II Warszawa / 2019-03-09
21 UKS Wilanowia II Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
22 UMKS Diament Ostrołęka MTS Lider Radom : ( : )
23 UMKS Diament Ostrołęka UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
24 UKS Wilanowia II Warszawa MTS Lider Radom : ( : )
Turniej 7 CKS Jurand Ciechanów / 2019-03-23
25 CKS Jurand Ciechanów FIT CAMP Warszawa : ( : )
26 UMKS Diament Ostrołęka FIT CAMP Warszawa : ( : )
27 CKS Jurand Ciechanów UMKS Diament Ostrołęka : ( : )
Turniej 8 AS Fit Camp Warszawa / 2019-04-06
28 FIT CAMP Warszawa MTS Lider Radom : ( : )
29 UMKS Trójka Ostrołęka MTS Lider Radom : ( : )
30 FIT CAMP Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo