* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Dziewczęta Eliminacyjna Grupa B

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Zielonka I 2 2 0 0 0 49 10 39 6 0
2 UKS Zielonka II 2 1 1 0 0 15 27 -12 3 3
3 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 2 1 1 0 0 26 20 6 3 3
4 UKS RUSIEC 2 0 2 0 0 15 48 -33 0 6
Turniej 1 / 2018-10-06
1 2018-10-06 10:00:00 UKS Zielonka I UKS Zielonka II 19 : 3 (7 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-10-06 10:45:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS RUSIEC 18 : 8 (5 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-10-06 11:45:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Zielonka II 8 : 12 (4 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-10-06 12:30:00 UKS Zielonka I UKS RUSIEC 30 : 7 (13 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 / 2018-10-20
5 2018-10-20 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS RUSIEC : ( : )
image_icon Protokół >>>
6 2018-10-20 10:50:00 UKS Zielonka II UKS Zielonka I : ( : )
7 2018-10-20 11:40:00 UKS Zielonka II UKS RUSIEC : ( : )
8 2018-10-20 12:30:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka I : ( : )
image_icon Protokół >>>
Turniej 3 / 2018-11-03
9 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Zielonka I : ( : )
10 UKS RUSIEC MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
11 UKS RUSIEC UKS Zielonka I : ( : )
12 MKS ZNICZ PRUSZKÓW MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Turniej 4 / 2018-11-17
13 UKS Zielonka II MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
14 UKS Zielonka I MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
15 UKS Zielonka I MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
16 UKS Zielonka II MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Turniej 5 / 2018-12-01
17 UKS RUSIEC MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
18 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka II : ( : )
19 MMKS Jutrzenka Płock MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
20 UKS RUSIEC UKS Zielonka II : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo