* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

Dziewczęta Grupa F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MMKS Jutrzenka Płock 4 4 0 0 0 74 38 36 12 0
2 UKS Zielonka I 4 3 1 0 0 66 41 25 9 3
3 MKS Ochota Warszawa 4 3 1 0 0 58 52 6 9 3
4 MKS Karczew I 4 3 1 1 0 47 41 6 8 4
5 APR I Radom 4 2 2 0 0 38 47 -9 6 6
6 KPR ROKiS Radzymin 4 1 3 0 0 52 64 -12 3 9
7 UKS Varsovia I Warszawa 4 0 4 0 1 33 55 -22 1 11
8 UKPR Agrykola Warszawa 4 0 4 0 0 30 60 -30 0 12
Turniej 1 MKS I Karczew / 2019-01-12
1 2019-01-12 08:30:00 MKS Karczew I UKS Varsovia I Warszawa 12 : 12 (8 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
2 2019-01-12 09:15:00 UKS Zielonka I APR I Radom 23 : 9 (13 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
3 2019-01-12 10:00:00 APR I Radom UKS Varsovia I Warszawa 14 : 8 (8 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
4 2019-01-12 10:45:00 MKS Karczew I UKS Zielonka I 10 : 12 (5 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 MKS Ochota Warszawa / 2019-01-12
5 2019-01-12 10:30:00 MKS Ochota Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 12 : 18 (5 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
6 2019-01-12 11:15:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola Warszawa 15 : 7 (7 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
7 2019-01-12 12:00:00 UKPR Agrykola Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 8 : 17 (4 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
8 2019-01-12 12:45:00 MKS Ochota Warszawa KPR ROKiS Radzymin 15 : 14 (8 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 3 UKS Varsovia I Warszawa / 2019-01-19
9 2019-01-19 11:30:00 UKS Varsovia I Warszawa UKS Zielonka I 6 : 19 (1 : 11)
image_icon Protokół >>>
10 2019-01-19 12:20:00 MKS Karczew I APR I Radom 9 : 5 (2 : 2)
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-19 13:10:00 UKS Zielonka I MKS Karczew I 12 : 16 (8 : 8)
image_icon Protokół >>>
12 2019-01-19 14:00:00 UKS Varsovia I Warszawa APR I Radom 7 : 10 (3 : 4)
image_icon Protokół >>>
Turniej 4 MMKS Jutrzenka Płock / 2019-01-19
13 2019-01-19 10:30:00 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 24 : 10 (10 : 4)
image_icon Protokół >>>
14 2019-01-19 11:15:00 MKS Ochota Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 13 : 7 (6 : 3)
image_icon Protokół >>>
15 2019-01-19 12:00:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota Warszawa 13 : 18 (5 : 8)
image_icon Protokół >>>
16 2019-01-19 12:45:00 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola Warszawa 15 : 8 (4 : 4)
image_icon Protokół >>>
Turniej 5 APR I Radom / 2019-02-16
17 2019-02-16 11:45:00 APR I Radom MKS Karczew I : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
18 2019-02-16 12:30:00 UKS Zielonka I UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
19 2019-02-16 13:15:00 UKS Varsovia I Warszawa MKS Karczew I : ( : )
20 2019-02-16 14:00:00 APR I Radom UKS Zielonka I : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 6 UKPR Agrykola Warszawa / 2019-02-16
21 2019-02-16 14:00:00 UKPR Agrykola Warszawa MKS Ochota Warszawa : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
22 2019-02-16 14:45:00 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
23 2019-02-16 15:30:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota Warszawa : ( : )
24 2019-02-16 16:15:00 UKPR Agrykola Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 7 MMKS Jutrzenka Płock / 2019-03-02
25 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew I : ( : )
26 UKS Varsovia I Warszawa MKS Ochota Warszawa : ( : )
27 MKS Ochota Warszawa MKS Karczew I : ( : )
28 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
Turniej 8 KPR ROKiS Radzymin / 2019-03-02
29 KPR ROKiS Radzymin APR I Radom : ( : )
30 UKS Zielonka I UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
31 UKPR Agrykola Warszawa APR I Radom : ( : )
32 KPR ROKiS Radzymin UKS Zielonka I : ( : )
Turniej 9 MKS I Karczew / 2019-03-16
33 MKS Karczew I MKS Ochota Warszawa : ( : )
34 UKS Varsovia I Warszawa MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
35 MKS Ochota Warszawa UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
36 MKS Karczew I MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Turniej 10 APR I Radom / 2019-03-16
37 APR I Radom UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
38 UKS Zielonka I KPR ROKiS Radzymin : ( : )
39 UKPR Agrykola Warszawa UKS Zielonka I : ( : )
40 APR I Radom KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Turniej 11 UKS Varsovia I Warszawa / 2019-03-30
41 UKS Varsovia I Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
42 MKS Karczew I UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
43 MKS Karczew I KPR ROKiS Radzymin : ( : )
44 UKS Varsovia I Warszawa UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Turniej 12 UKS I Zielonka / 2019-03-30
45 UKS Zielonka I MKS Ochota Warszawa : ( : )
46 APR I Radom MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
47 APR I Radom MKS Ochota Warszawa : ( : )
48 UKS Zielonka I MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Turniej 13 MKS Ochota Warszawa / 2019-04-13
49 MKS Ochota Warszawa APR I Radom : ( : )
50 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka I : ( : )
51 MMKS Jutrzenka Płock APR I Radom : ( : )
52 MKS Ochota Warszawa UKS Zielonka I : ( : )
Turniej 14 UKPR Agrykola Warszawa / 2019-04-13
53 UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
54 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew I : ( : )
55 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
56 UKPR Agrykola Warszawa MKS Karczew I : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo