* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

Dziewczęta Grupa R

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Zielonka II 4 3 1 0 0 59 39 20 9 3
2 UKS RUSIEC 2 2 0 0 0 26 12 14 6 0
3 UKS Varsovia II Warszawa 4 1 3 0 0 49 52 -3 3 9
4 UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA 2 1 1 0 0 20 19 1 3 3
5 APR II Radom 4 1 3 0 0 25 57 -32 3 9
Turniej 1 UKS II Zielonka / 2019-01-12
1 2019-01-12 10:00:00 UKS Zielonka II UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA 9 : 8 (4 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
2 2019-01-12 10:45:00 UKS Varsovia II Warszawa APR II Radom 16 : 7 (11 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
3 2019-01-12 11:45:00 UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA UKS Varsovia II Warszawa 12 : 10 (6 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
4 2019-01-12 12:30:00 UKS Zielonka II APR II Radom 19 : 4 (8 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 2 APR II Radom / 2019-01-19
5 2019-01-19 10:00:00 APR II Radom UKS Varsovia II Warszawa 12 : 9 (7 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
6 2019-01-19 10:45:00 UKS Zielonka II UKS RUSIEC 10 : 13 (3 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
7 2019-01-19 11:30:00 UKS Zielonka II UKS Varsovia II Warszawa 21 : 14 (12 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
8 2019-01-19 12:15:00 APR II Radom UKS RUSIEC 2 : 13 (1 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 3 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2019-02-16
9 2019-02-16 10:00:00 UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA UKS RUSIEC : ( : )
image_icon Protokół >>>
10 2019-02-16 11:00:00 UKS Varsovia II Warszawa UKS Zielonka II : ( : )
image_icon Protokół >>>
11 2019-02-16 12:00:00 UKS RUSIEC UKS Varsovia II Warszawa : ( : )
image_icon Protokół >>>
12 2019-02-16 13:00:00 UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA UKS Zielonka II : ( : )
image_icon Protokół >>>
Turniej 4 UKS Varsovia II Warszawa / 2019-03-02
13 UKS Varsovia II Warszawa UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA : ( : )
14 UKS RUSIEC APR II Radom : ( : )
15 UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA APR II Radom : ( : )
16 UKS Varsovia II Warszawa UKS RUSIEC : ( : )
Turniej 5 UKS Rusiec / 2019-03-16
17 UKS RUSIEC UKS Zielonka II : ( : )
18 APR II Radom UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA : ( : )
19 APR II Radom UKS Zielonka II : ( : )
20 UKS RUSIEC UKS DWÓJKA MAŁKINIA GÓRNA : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo