* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Mł.

Zespół KS Zawkrze Mława został wycofany z rozgrywek w trakcie sezonu
Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 NLO SMS ZPRP Płock 5 5 0 0 0 204 101 103 15 0
2 APR Radom 4 3 1 0 1 100 75 25 10 2
3 AP Marcovia Marki 4 3 1 0 0 131 115 16 9 3
4 UKPR Agrykola Warszawa 5 2 3 0 0 92 120 -28 6 9
5 KPR ROKiS Radzymin 4 2 2 1 0 114 101 13 5 7
6 Victoria Piaseczno AZS-AWF 3 1 2 0 0 74 91 -17 3 6
7 MKS Ochota Warszawa 3 1 2 0 0 74 99 -25 3 6
8 MMKS Jutrzenka Płock 4 1 3 0 0 96 150 -54 3 9
9 UKS Varsovia Warszawa 4 0 4 0 0 98 131 -33 0 12
Kolejka 1 / 2018-09-15
1 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
2 2018-09-15 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola Warszawa 17 : 19 (7 : 8)
image_icon Protokół >>>
3 2018-09-15 14:00:00 APR Radom Victoria Piaseczno AZS-AWF 26 : 20 (11 : 8)
image_icon Protokół >>>
4 2018-09-15 15:30:00 UKS Varsovia Warszawa AP Marcovia Marki 26 : 35 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>
5 2018-09-15 10:00:00 MKS Ochota Warszawa NLO SMS ZPRP Płock 19 : 46 (11 : 26)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-22
6 2018-09-20 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 19 : 50 (12 : 20)
image_icon Protokół >>>
7 2018-09-22 10:45:00 AP Marcovia Marki MKS Ochota Warszawa 31 : 27 (19 : 15)
image_icon Protokół >>>
8 2018-09-22 13:00:00 Victoria Piaseczno AZS-AWF UKS Varsovia Warszawa 35 : 34 (17 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
9 2018-09-22 13:30:00 UKPR Agrykola Warszawa APR Radom 12 : 22 (4 : 12)
image_icon Protokół >>>
10 2018-09-22 11:00:00 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 21 : 42 (12 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-09-29
11 2018-09-29 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 31 : 35 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
12 2018-09-29 14:00:00 APR Radom KS Zawkrze Mława 43 : 12 (13 : 7)
image_icon Protokół >>>
13 2018-09-29 15:30:00 UKS Varsovia Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 15 : 19 (11 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
14 MKS Ochota Warszawa Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
15 2018-10-04 17:30:00 NLO SMS ZPRP Płock AP Marcovia Marki 39 : 24 (19 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-10-06
16 2018-10-06 11:00:00 MMKS Jutrzenka Płock AP Marcovia Marki 23 : 41 (16 : 18)
image_icon Protokół >>>
17 2018-10-06 13:30:00 UKPR Agrykola Warszawa MKS Ochota Warszawa 22 : 28 (10 : 16)
image_icon Protokół >>>
18 2018-10-06 10:00:00 Victoria Piaseczno AZS-AWF NLO SMS ZPRP Płock 19 : 31 (9 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
19 2018-10-06 15:30:00 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia Warszawa : ( : )
20 2018-10-06 15:30:00 KPR ROKiS Radzymin APR Radom 24 : 24 (9 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-13
21 2018-10-13 13:00:00 APR Radom MMKS Jutrzenka Płock 28 : 19 (11 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
22 2018-10-15 17:45:00 UKS Varsovia Warszawa KPR ROKiS Radzymin 23 : 42 (8 : 23)
pdf_icon Protokół >>>
23 2018-10-13 10:00:00 MKS Ochota Warszawa KS Zawkrze Mława 53 : 12 (25 : 6)
image_icon Protokół >>>
24 2018-10-13 11:00:00 NLO SMS ZPRP Płock UKPR Agrykola Warszawa 38 : 20 (22 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
25 2018-10-17 18:30:00 AP Marcovia Marki Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
Kolejka 6 / 2018-10-20
26 2018-10-20 14:00:00 MMKS Jutrzenka Płock Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
image_icon Protokół >>>
27 2018-10-19 18:30:00 UKPR Agrykola Warszawa AP Marcovia Marki : ( : )
28 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
29 2018-11-12 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota Warszawa : ( : )
30 2018-10-23 16:30:00 APR Radom UKS Varsovia Warszawa : ( : )
Kolejka 7 / 2018-10-27
31 UKS Varsovia Warszawa MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
32 MKS Ochota Warszawa APR Radom : ( : )
33 NLO SMS ZPRP Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
34 AP Marcovia Marki KS Zawkrze Mława : ( : )
35 Victoria Piaseczno AZS-AWF UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Kolejka 8 / 2018-11-03
36 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
37 KS Zawkrze Mława Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
38 KPR ROKiS Radzymin AP Marcovia Marki : ( : )
39 APR Radom NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
40 UKS Varsovia Warszawa MKS Ochota Warszawa : ( : )
Kolejka 9 / 2018-11-17
41 MKS Ochota Warszawa MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
42 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia Warszawa : ( : )
43 AP Marcovia Marki APR Radom : ( : )
44 Victoria Piaseczno AZS-AWF KPR ROKiS Radzymin : ( : )
45 UKPR Agrykola Warszawa KS Zawkrze Mława : ( : )
Kolejka 10 / 2018-11-24
46 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława : ( : )
47 UKPR Agrykola Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
48 Victoria Piaseczno AZS-AWF APR Radom : ( : )
49 AP Marcovia Marki UKS Varsovia Warszawa : ( : )
50 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota Warszawa : ( : )
Kolejka 11 / 2018-12-01
51 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
52 MKS Ochota Warszawa AP Marcovia Marki : ( : )
53 UKS Varsovia Warszawa Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
54 APR Radom UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
55 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława : ( : )
Kolejka 12 / 2018-12-08
56 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
57 KS Zawkrze Mława APR Radom : ( : )
58 UKPR Agrykola Warszawa UKS Varsovia Warszawa : ( : )
59 Victoria Piaseczno AZS-AWF MKS Ochota Warszawa : ( : )
60 AP Marcovia Marki NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
Kolejka 13 / 2018-12-15
61 AP Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
62 MKS Ochota Warszawa UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
63 NLO SMS ZPRP Płock Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
64 UKS Varsovia Warszawa KS Zawkrze Mława : ( : )
65 APR Radom KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Kolejka 14 /
66 MMKS Jutrzenka Płock APR Radom : ( : )
67 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia Warszawa : ( : )
68 KS Zawkrze Mława MKS Ochota Warszawa : ( : )
69 UKPR Agrykola Warszawa NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
70 Victoria Piaseczno AZS-AWF AP Marcovia Marki : ( : )
Kolejka 15 /
71 Victoria Piaseczno AZS-AWF MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
72 AP Marcovia Marki UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
73 NLO SMS ZPRP Płock KS Zawkrze Mława : ( : )
74 MKS Ochota Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
75 UKS Varsovia Warszawa APR Radom : ( : )
Kolejka 16 /
76 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia Warszawa : ( : )
77 APR Radom MKS Ochota Warszawa : ( : )
78 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
79 KS Zawkrze Mława AP Marcovia Marki : ( : )
80 UKPR Agrykola Warszawa Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
Kolejka 17 /
81 UKPR Agrykola Warszawa MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
82 Victoria Piaseczno AZS-AWF KS Zawkrze Mława : ( : )
83 AP Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin : ( : )
84 NLO SMS ZPRP Płock APR Radom : ( : )
85 MKS Ochota Warszawa UKS Varsovia Warszawa : ( : )
Kolejka 18 /
86 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota Warszawa : ( : )
87 UKS Varsovia Warszawa NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
88 APR Radom AP Marcovia Marki : ( : )
89 KPR ROKiS Radzymin Victoria Piaseczno AZS-AWF : ( : )
90 KS Zawkrze Mława UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo