* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych eliminacyjna gr. D

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF Wisła I Płock 2 2 0 0 0 74 41 33 6 0
2 SKF Wisła II Płock 3 2 1 0 0 86 93 -7 6 3
3 KPR ROKiS Radzymin 3 1 2 0 0 67 70 -3 3 6
4 HT Skrwa Gostynin 2 0 2 0 0 42 65 -23 0 6
Kolejka 1 / 2018-09-08
1 : ( : )
2 2018-10-03 19:20:00 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 23 : 45 (11 : 20)
image_icon Protokół >>>
3 2018-09-08 10:00:00 HT Skrwa Gostynin KPR ROKiS Radzymin 16 : 27 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-22
4 HT Skrwa Gostynin : ( : )
5 2018-09-22 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin SKF Wisła II Płock 22 : 25 (10 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
6 SKF Wisła I Płock : ( : )
Kolejka 3 / 2018-09-29
7 SKF Wisła I Płock : ( : )
8 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
9 2018-10-11 19:20:00 SKF Wisła II Płock HT Skrwa Gostynin 38 : 26 (18 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-10-06
10 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
11 2018-10-26 19:15:00 SKF Wisła I Płock HT Skrwa Gostynin : ( : )
12 SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 5 / 2018-10-13
13 SKF Wisła II Płock : ( : )
14 HT Skrwa Gostynin : ( : )
15 2018-10-13 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin SKF Wisła I Płock 18 : 29 (9 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-10-20
16 : ( : )
17 2018-10-22 19:15:00 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock : ( : )
18 2018-10-20 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin HT Skrwa Gostynin : ( : )
Kolejka 7 / 2018-10-27
19 HT Skrwa Gostynin : ( : )
20 SKF Wisła II Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
21 SKF Wisła I Płock : ( : )
Kolejka 8 / 2018-11-03
22 SKF Wisła I Płock : ( : )
23 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
24 HT Skrwa Gostynin SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 9 / 2018-11-10
25 KPR ROKiS Radzymin : ( : )
26 HT Skrwa Gostynin SKF Wisła I Płock : ( : )
27 SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 10 / 2018-11-17
28 SKF Wisła II Płock : ( : )
29 HT Skrwa Gostynin : ( : )
30 SKF Wisła I Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo