* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Juniorzy Młodsi gr. F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Warszawianka 7 7 0 0 0 264 167 97 21 0
2 NLO SMS ZPRP Płock 6 5 1 0 0 210 166 44 15 3
3 SKF Wisła I Płock 6 4 2 0 0 210 165 45 12 6
4 MKS Mazur I Sierpc 5 4 1 0 0 166 127 39 12 3
5 MKS Mazur II Sierpc 6 2 4 0 0 169 215 -46 6 12
6 UKS Wilanowia 4 0 4 0 0 98 149 -51 0 12
7 SKF Wisła II Płock 5 0 5 0 0 130 189 -59 0 15
8 UKPR Agrykola Warszawa 5 0 5 0 0 117 186 -69 0 15
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-08
101 KS Warszawianka UKS Wilanowia 48 : 23 (24 : 11)
102 MKS Mazur II Sierpc MKS Mazur I Sierpc 25 : 40 (14 : 19)
103 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 23 : 45 (11 : 20)
104 NLO SMS ZPRP Płock UKPR Agrykola Warszawa 44 : 30 (24 : 12)
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-08
105 UKS Wilanowia KS Warszawianka 18 : 32 (11 : 16)
106 MKS Mazur I Sierpc MKS Mazur II Sierpc 36 : 27 (19 : 16)
107 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock 38 : 23 (16 : 6)
108 UKPR Agrykola Warszawa NLO SMS ZPRP Płock 27 : 37 (11 : 19)
Kolejka 1 / 2018-12-01
1 UKS Wilanowia UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
2 2018-12-12 19:15:00 SKF Wisła I Płock NLO SMS ZPRP Płock 25 : 28 (15 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-12-04 17:00:00 MKS Mazur I Sierpc SKF Wisła II Płock 32 : 22 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-12-01 14:30:00 KS Warszawianka MKS Mazur II Sierpc 40 : 21 (21 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-12-08
5 2018-12-08 13:30:00 MKS Mazur II Sierpc UKS Wilanowia 33 : 25 (13 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-12-08 10:00:00 SKF Wisła II Płock KS Warszawianka 31 : 40 (15 : 19)
image_icon Protokół >>>
7 2018-12-19 16:00:00 NLO SMS ZPRP Płock MKS Mazur I Sierpc 32 : 26 (17 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-08 14:20:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła I Płock 22 : 35 (13 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-12-15
9 2018-12-16 13:30:00 UKS Wilanowia SKF Wisła I Płock 32 : 36 (15 : 17)
image_icon Protokół >>>
10 2018-12-15 13:30:00 MKS Mazur I Sierpc UKPR Agrykola Warszawa 32 : 21 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
11 2018-12-15 11:00:00 KS Warszawianka NLO SMS ZPRP Płock 29 : 26 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
12 2018-12-19 17:00:00 MKS Mazur II Sierpc SKF Wisła II Płock 34 : 31 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2019-01-05
13 SKF Wisła II Płock UKS Wilanowia : ( : )
14 2019-01-05 13:30:00 NLO SMS ZPRP Płock MKS Mazur II Sierpc 43 : 29 (26 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
15 2019-01-10 17:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS Warszawianka 17 : 38 (11 : 16)
image_icon Protokół >>>
16 2019-01-16 19:15:00 SKF Wisła I Płock MKS Mazur I Sierpc : ( : )
Kolejka 5 / 2019-01-12
17 2019-01-12 13:30:00 UKS Wilanowia MKS Mazur I Sierpc : ( : )
18 2019-01-12 11:00:00 KS Warszawianka SKF Wisła I Płock 37 : 31 (16 : 15)
image_icon Protokół >>>
19 2019-01-12 13:30:00 MKS Mazur II Sierpc UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
20 2019-01-17 19:15:00 SKF Wisła II Płock NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
Kolejka 6 / 2019-01-19
21 2019-01-19 13:00:00 NLO SMS ZPRP Płock UKS Wilanowia : ( : )
22 2019-01-19 15:00:00 UKPR Agrykola Warszawa SKF Wisła II Płock : ( : )
23 SKF Wisła I Płock MKS Mazur II Sierpc : ( : )
24 2019-01-19 17:30:00 MKS Mazur I Sierpc KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 7 / 2019-02-16
25 UKPR Agrykola Warszawa UKS Wilanowia : ( : )
26 NLO SMS ZPRP Płock SKF Wisła I Płock : ( : )
27 SKF Wisła II Płock MKS Mazur I Sierpc : ( : )
28 MKS Mazur II Sierpc KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 8 / 2019-02-23
29 UKS Wilanowia MKS Mazur II Sierpc : ( : )
30 KS Warszawianka SKF Wisła II Płock : ( : )
31 MKS Mazur I Sierpc NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
32 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Kolejka 9 / 2019-03-02
33 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia : ( : )
34 UKPR Agrykola Warszawa MKS Mazur I Sierpc : ( : )
35 NLO SMS ZPRP Płock KS Warszawianka : ( : )
36 SKF Wisła II Płock MKS Mazur II Sierpc : ( : )
Kolejka 10 / 2019-03-09
37 UKS Wilanowia SKF Wisła II Płock : ( : )
38 MKS Mazur II Sierpc NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
39 KS Warszawianka UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
40 MKS Mazur I Sierpc SKF Wisła I Płock : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-16
41 MKS Mazur I Sierpc UKS Wilanowia : ( : )
42 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka : ( : )
43 UKPR Agrykola Warszawa MKS Mazur II Sierpc : ( : )
44 NLO SMS ZPRP Płock SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 12 / 2019-03-23
45 UKS Wilanowia NLO SMS ZPRP Płock : ( : )
46 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
47 MKS Mazur II Sierpc SKF Wisła I Płock : ( : )
48 KS Warszawianka MKS Mazur I Sierpc : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo