* HIT !!! – towarzyskie spotkanie piłki ręcznej kobiet : UKS Varsovia Warszawa – MKS Piotrkovia Piotrków Trybunalski (PGNIG SUPERLIGA KOBIET) czwartek 21 marca, 17:30 ul. Gwiaździsta 35 *
* I Liga Mężczyzn: KS Uniwersytet Radom – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 marca, 18:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – AZS AWF Biała Podlaska niedziela 24 marca, 18:45 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Nielba Wągrowiec sobota 30 marca, 18:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew czwartek 4 kwietnia, 17:30 *

Juniorzy Młodsi gr. P

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR ROKiS Radzymin 10 9 1 0 0 357 268 89 27 3
2 ASPL Legionowo 10 8 2 0 0 330 252 78 24 6
3 AZS AWF Warszawa 10 6 4 0 0 300 241 59 18 12
4 UKS Nike Ciechanów 10 6 4 1 0 347 323 24 17 13
5 KS Victoria Piaseczno 9 3 6 0 2 242 265 -23 11 16
6 HT Skrwa Gostynin 10 3 7 0 0 285 326 -41 9 21
7 Enea Orlęta Zwoleń 9 2 7 0 0 247 336 -89 6 21
8 UMKS Trójka Ostrołęka 10 2 8 1 0 268 365 -97 5 25
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-08
101 Enea Orlęta Zwoleń AZS AWF Warszawa 19 : 41 (7 : 25)
pdf_icon Protokół >>>
102 KS Victoria Piaseczno ASPL Legionowo 27 : 31 (15 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
103 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Nike Ciechanów 23 : 38 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
104 KPR ROKiS Radzymin HT Skrwa Gostynin 32 : 30 (21 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-08
105 AZS AWF Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 30 : 21 (17 : 10)
image_icon Protokół >>>
106 ASPL Legionowo KS Victoria Piaseczno 26 : 28 (17 : 13)
image_icon Protokół >>>
107 UKS Nike Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 45 : 31 (26 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
108 HT Skrwa Gostynin KPR ROKiS Radzymin 16 : 27 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 1 / 2018-12-08
1 2018-12-12 18:30:00 AZS AWF Warszawa HT Skrwa Gostynin 30 : 23 (14 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-12-08 10:00:00 UKS Nike Ciechanów KPR ROKiS Radzymin 25 : 33 (13 : 18)
image_icon Protokół >>>
3 2018-12-02 09:30:00 ASPL Legionowo UMKS Trójka Ostrołęka 41 : 13 (24 : 7)
image_icon Protokół >>>
4 2018-12-08 14:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KS Victoria Piaseczno 31 : 26 (12 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-12-15
5 2019-02-20 20:20:00 KS Victoria Piaseczno AZS AWF Warszawa 30 : 25 (12 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-12-16 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka Enea Orlęta Zwoleń 51 : 37 (29 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-12-15 14:00:00 KPR ROKiS Radzymin ASPL Legionowo 27 : 31 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-15 10:00:00 HT Skrwa Gostynin UKS Nike Ciechanów 38 : 33 (19 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-01-05
9 2019-01-05 13:00:00 AZS AWF Warszawa UKS Nike Ciechanów 31 : 33 (17 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
10 2019-01-05 13:30:00 ASPL Legionowo HT Skrwa Gostynin 41 : 28 (21 : 14)
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-05 15:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KPR ROKiS Radzymin 29 : 50 (13 : 26)
pdf_icon Protokół >>>
12 2019-02-13 17:30:00 KS Victoria Piaseczno UMKS Trójka Ostrołęka 25 : 25 (12 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2019-01-12
13 2019-01-12 12:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka AZS AWF Warszawa 16 : 32 (13 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
14 2019-01-12 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin KS Victoria Piaseczno 38 : 26 (17 : 8)
image_icon Protokół >>>
15 2019-01-12 10:00:00 HT Skrwa Gostynin Enea Orlęta Zwoleń 33 : 29 (17 : 16)
image_icon Protokół >>>
16 2019-03-16 13:30:00 UKS Nike Ciechanów ASPL Legionowo 30 : 34 (13 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2019-01-19
17 2019-01-18 18:45:00 AZS AWF Warszawa ASPL Legionowo 25 : 28 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
18 2019-01-19 12:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Nike Ciechanów 31 : 45 (14 : 23)
pdf_icon Protokół >>>
19 2019-01-19 10:00:00 KS Victoria Piaseczno HT Skrwa Gostynin 32 : 30 (16 : 12)
image_icon Protokół >>>
20 2019-01-19 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka KPR ROKiS Radzymin 32 : 43 (18 : 20)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2019-02-16
21 2019-02-16 13:30:00 KPR ROKiS Radzymin AZS AWF Warszawa 33 : 29 (16 : 15)
image_icon Protokół >>>
22 2019-02-16 10:00:00 HT Skrwa Gostynin UMKS Trójka Ostrołęka 40 : 32 (21 : 16)
image_icon Protokół >>>
23 2019-02-17 14:00:00 UKS Nike Ciechanów KS Victoria Piaseczno 26 : 26 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
24 2019-02-17 10:30:00 ASPL Legionowo Enea Orlęta Zwoleń 40 : 20 (19 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2019-02-23
25 2019-02-24 15:30:00 HT Skrwa Gostynin AZS AWF Warszawa 16 : 24 (7 : 8)
image_icon Protokół >>>
26 2019-02-23 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Nike Ciechanów 45 : 26 (22 : 11)
image_icon Protokół >>>
27 2019-02-23 11:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka ASPL Legionowo 25 : 34 (14 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
28 KS Victoria Piaseczno Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
Kolejka 8 / 2019-03-02
29 2019-03-01 18:50:00 AZS AWF Warszawa KS Victoria Piaseczno 33 : 22 (16 : 11)
30 2019-03-02 12:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka 30 : 20 (17 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
31 2019-03-02 15:30:00 ASPL Legionowo KPR ROKiS Radzymin 24 : 29 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
32 2019-02-27 16:30:00 UKS Nike Ciechanów HT Skrwa Gostynin 46 : 31 (23 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2019-03-09
33 2019-03-06 18:50:00 UKS Nike Ciechanów AZS AWF Warszawa : ( : )
34 HT Skrwa Gostynin ASPL Legionowo : ( : )
35 KPR ROKiS Radzymin Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
36 UMKS Trójka Ostrołęka KS Victoria Piaseczno : ( : )
Kolejka 10 / 2019-03-16
37 2019-03-17 12:30:00 AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
38 2019-03-16 13:30:00 KS Victoria Piaseczno KPR ROKiS Radzymin : ( : )
39 2019-03-15 19:00:00 Enea Orlęta Zwoleń HT Skrwa Gostynin : ( : )
40 ASPL Legionowo UKS Nike Ciechanów : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-23
41 ASPL Legionowo AZS AWF Warszawa : ( : )
42 UKS Nike Ciechanów Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
43 HT Skrwa Gostynin KS Victoria Piaseczno : ( : )
44 KPR ROKiS Radzymin UMKS Trójka Ostrołęka : ( : )
Kolejka 12 / 2019-03-30
45 AZS AWF Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
46 UMKS Trójka Ostrołęka HT Skrwa Gostynin : ( : )
47 KS Victoria Piaseczno UKS Nike Ciechanów : ( : )
48 Enea Orlęta Zwoleń ASPL Legionowo : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo