* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorów

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS NIKE Ciechanów 6 5 1 1 1 225 181 44 15 3
2 Orlen Wisła Płock 5 5 0 1 0 192 109 83 14 1
3 UKPR Agrykola Warszawa 4 3 1 0 1 143 102 41 10 2
4 KS Warszawianka 3 1 2 0 0 88 92 -4 3 6
5 AZS AWF Warszawa 5 1 4 0 0 133 166 -33 3 12
6 KS Uniwersytet Radom 3 0 3 0 0 77 118 -41 0 9
7 MKS Pogoń-Prus Siedlce 4 0 4 0 0 71 161 -90 0 12
Kolejka 1 / 2018-09-09
1 KS Warszawianka : ( : )
2 KS Uniwersytet Radom MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
3 2018-10-17 16:15:00 UKPR Agrykola Warszawa AZS AWF Warszawa 35 : 29 (18 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-09-07 16:30:00 UKS NIKE Ciechanów Orlen Wisła Płock 26 : 26 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-16
5 Orlen Wisła Płock : ( : )
6 2018-09-16 12:30:00 AZS AWF Warszawa UKS NIKE Ciechanów 36 : 45 (16 : 22)
image_icon Protokół >>>
7 2018-09-16 15:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce UKPR Agrykola Warszawa 14 : 38 (6 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
8 KS Warszawianka KS Uniwersytet Radom : ( : )
Kolejka 3 / 2018-09-23
9 KS Uniwersytet Radom : ( : )
10 UKPR Agrykola Warszawa KS Warszawianka : ( : )
11 2018-09-23 12:00:00 UKS NIKE Ciechanów MKS Pogoń-Prus Siedlce 38 : 22 (19 : 10)
image_icon Protokół >>>
12 2018-09-19 18:30:00 Orlen Wisła Płock AZS AWF Warszawa 36 : 15 (20 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-09-30
13 AZS AWF Warszawa : ( : )
14 2018-09-30 12:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce Orlen Wisła Płock 13 : 53 (7 : 25)
pdf_icon Protokół >>>
15 2018-10-02 18:30:00 KS Warszawianka UKS NIKE Ciechanów 31 : 33 (14 : 18)
image_icon Protokół >>>
16 2018-10-07 14:00:00 KS Uniwersytet Radom UKPR Agrykola Warszawa 22 : 33 (7 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-07
17 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
18 2018-10-09 19:00:00 UKS NIKE Ciechanów KS Uniwersytet Radom 46 : 29 (22 : 15)
image_icon Protokół >>>
19 2018-10-07 14:00:00 Orlen Wisła Płock KS Warszawianka 38 : 29 (18 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
20 2018-10-07 12:30:00 AZS AWF Warszawa MKS Pogoń-Prus Siedlce 32 : 22 (19 : 7)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-10-14
21 MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
22 2018-10-14 11:00:00 KS Warszawianka AZS AWF Warszawa 28 : 21 (11 : 6)
image_icon Protokół >>>
23 2018-10-14 12:30:00 KS Uniwersytet Radom Orlen Wisła Płock 26 : 39 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
24 2018-10-14 12:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS NIKE Ciechanów 37 : 37 (13 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-10-21
25 UKS NIKE Ciechanów : ( : )
26 Orlen Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
27 2018-10-21 16:00:00 AZS AWF Warszawa KS Uniwersytet Radom : ( : )
28 2018-10-21 11:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 8 / 2018-10-28
29 KS Warszawianka : ( : )
30 MKS Pogoń-Prus Siedlce KS Uniwersytet Radom : ( : )
31 AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
32 Orlen Wisła Płock UKS NIKE Ciechanów : ( : )
Kolejka 9 / 2018-11-04
33 Orlen Wisła Płock : ( : )
34 UKS NIKE Ciechanów AZS AWF Warszawa : ( : )
35 UKPR Agrykola Warszawa MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
36 KS Uniwersytet Radom KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 10 / 2018-11-18
37 KS Uniwersytet Radom : ( : )
38 KS Warszawianka UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
39 MKS Pogoń-Prus Siedlce UKS NIKE Ciechanów : ( : )
40 AZS AWF Warszawa Orlen Wisła Płock : ( : )
Kolejka 11 / 2018-11-25
41 AZS AWF Warszawa : ( : )
42 Orlen Wisła Płock MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
43 UKS NIKE Ciechanów KS Warszawianka : ( : )
44 UKPR Agrykola Warszawa KS Uniwersytet Radom : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2018-12-02
45 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
46 KS Uniwersytet Radom UKS NIKE Ciechanów : ( : )
47 KS Warszawianka Orlen Wisła Płock : ( : )
48 MKS Pogoń-Prus Siedlce AZS AWF Warszawa : ( : )
Kolejka 13 / 2018-12-09
49 MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
50 AZS AWF Warszawa KS Warszawianka : ( : )
51 Orlen Wisła Płock KS Uniwersytet Radom : ( : )
52 UKS NIKE Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
Kolejka 14 / 2018-12-16
53 UKS NIKE Ciechanów : ( : )
54 UKPR Agrykola Warszawa Orlen Wisła Płock : ( : )
55 KS Uniwersytet Radom AZS AWF Warszawa : ( : )
56 KS Warszawianka MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo