* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna sobota 23 lutego, 18:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 lutego, 19:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – MKS PR Urbis Gniezno środa 27 lutego, 17:30 *

Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorów

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 Orlen Wisła Płock 12 12 0 1 0 480 275 205 35 1
2 UKS NIKE Ciechanów 12 9 3 1 1 469 381 88 27 9
3 UKPR Agrykola Warszawa 12 8 4 0 1 377 312 65 25 11
4 KS Warszawianka 12 7 5 0 0 348 339 9 21 15
5 AZS AWF Warszawa 12 4 8 0 0 336 389 -53 12 24
6 KS Uniwersytet Radom 12 1 11 0 0 330 409 -79 3 33
7 MKS Pogoń-Prus Siedlce 12 1 11 0 0 264 499 -235 3 33
Kolejka 1 / 2018-09-09
1 KS Warszawianka : ( : )
2 2018-12-08 12:00:00 KS Uniwersytet Radom MKS Pogoń-Prus Siedlce 31 : 29 (14 : 11)
image_icon Protokół >>>
3 2018-10-17 16:15:00 UKPR Agrykola Warszawa AZS AWF Warszawa 35 : 29 (18 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
4 2018-09-07 16:30:00 UKS NIKE Ciechanów Orlen Wisła Płock 26 : 26 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-09-16
5 Orlen Wisła Płock : ( : )
6 2018-09-16 12:30:00 AZS AWF Warszawa UKS NIKE Ciechanów 36 : 45 (16 : 22)
image_icon Protokół >>>
7 2018-09-16 15:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce UKPR Agrykola Warszawa 14 : 38 (6 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-20 17:00:00 KS Warszawianka KS Uniwersytet Radom 29 : 28 (13 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2018-09-23
9 KS Uniwersytet Radom : ( : )
10 2018-11-08 16:15:00 UKPR Agrykola Warszawa KS Warszawianka 24 : 17 (13 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
11 2018-09-23 12:00:00 UKS NIKE Ciechanów MKS Pogoń-Prus Siedlce 38 : 22 (19 : 10)
image_icon Protokół >>>
12 2018-09-19 18:30:00 Orlen Wisła Płock AZS AWF Warszawa 36 : 15 (20 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2018-09-30
13 AZS AWF Warszawa : ( : )
14 2018-09-30 12:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce Orlen Wisła Płock 13 : 53 (7 : 25)
pdf_icon Protokół >>>
15 2018-10-02 18:30:00 KS Warszawianka UKS NIKE Ciechanów 31 : 33 (14 : 18)
image_icon Protokół >>>
16 2018-10-07 14:00:00 KS Uniwersytet Radom UKPR Agrykola Warszawa 22 : 33 (7 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-07
17 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
18 2018-10-09 19:00:00 UKS NIKE Ciechanów KS Uniwersytet Radom 46 : 29 (22 : 15)
image_icon Protokół >>>
19 2018-10-07 14:00:00 Orlen Wisła Płock KS Warszawianka 38 : 29 (18 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
20 2018-10-07 12:30:00 AZS AWF Warszawa MKS Pogoń-Prus Siedlce 32 : 22 (19 : 7)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2018-10-14
21 MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
22 2018-10-14 11:00:00 KS Warszawianka AZS AWF Warszawa 28 : 21 (11 : 6)
image_icon Protokół >>>
23 2018-10-14 12:30:00 KS Uniwersytet Radom Orlen Wisła Płock 26 : 39 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
24 2018-10-14 12:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS NIKE Ciechanów 37 : 37 (13 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-10-21
25 UKS NIKE Ciechanów : ( : )
26 2018-11-14 18:00:00 Orlen Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa 32 : 19 (17 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
27 2018-10-21 16:00:00 AZS AWF Warszawa KS Uniwersytet Radom 30 : 29 (14 : 14)
image_icon Protokół >>>
28 2018-10-21 11:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce KS Warszawianka 11 : 38 (6 : 18)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2018-10-28
29 KS Warszawianka : ( : )
30 2018-10-28 14:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce KS Uniwersytet Radom 31 : 30 (13 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
31 2018-10-28 16:00:00 AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa 17 : 22 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
32 2018-10-30 17:30:00 Orlen Wisła Płock UKS NIKE Ciechanów 40 : 28 (21 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2018-11-04
33 Orlen Wisła Płock : ( : )
34 2018-11-06 18:00:00 UKS NIKE Ciechanów AZS AWF Warszawa 43 : 34 (22 : 10)
image_icon Protokół >>>
35 2018-10-30 16:15:00 UKPR Agrykola Warszawa MKS Pogoń-Prus Siedlce 47 : 22 (25 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
36 2018-11-05 17:30:00 KS Uniwersytet Radom KS Warszawianka 25 : 26 (13 : 18)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2018-11-18
37 KS Uniwersytet Radom : ( : )
38 2018-11-18 11:00:00 KS Warszawianka UKPR Agrykola Warszawa 25 : 21 (11 : 8)
image_icon Protokół >>>
39 2018-11-17 14:30:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce UKS NIKE Ciechanów 29 : 53 (15 : 29)
pdf_icon Protokół >>>
40 2018-11-21 17:00:00 AZS AWF Warszawa Orlen Wisła Płock 28 : 44 (15 : 28)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2018-11-25
41 AZS AWF Warszawa : ( : )
42 2018-11-28 17:30:00 Orlen Wisła Płock MKS Pogoń-Prus Siedlce 58 : 10 (30 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
43 2018-11-25 10:30:00 UKS NIKE Ciechanów KS Warszawianka 45 : 33 (22 : 16)
image_icon Protokół >>>
44 2018-11-25 12:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS Uniwersytet Radom 36 : 24 (20 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2018-12-02
45 UKPR Agrykola Warszawa : ( : )
46 2018-12-02 13:15:00 KS Uniwersytet Radom UKS NIKE Ciechanów 28 : 40 (12 : 20)
image_icon Protokół >>>
47 2019-01-15 17:00:00 KS Warszawianka Orlen Wisła Płock 27 : 40 (12 : 19)
image_icon Protokół >>>
48 2018-12-03 17:00:00 MKS Pogoń-Prus Siedlce AZS AWF Warszawa 29 : 39 (10 : 22)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2018-12-09
49 MKS Pogoń-Prus Siedlce : ( : )
50 2019-01-09 17:00:00 AZS AWF Warszawa KS Warszawianka 21 : 23 (7 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
51 2018-12-05 17:30:00 Orlen Wisła Płock KS Uniwersytet Radom 36 : 25 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
52 2018-12-08 12:00:00 UKS NIKE Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa 35 : 36 (14 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2018-12-16
53 UKS NIKE Ciechanów : ( : )
54 2018-12-16 12:30:00 UKPR Agrykola Warszawa Orlen Wisła Płock 29 : 38 (8 : 25)
pdf_icon Protokół >>>
55 2018-12-17 17:30:00 KS Uniwersytet Radom AZS AWF Warszawa 33 : 34 (16 : 19)
image_icon Protokół >>>
56 2018-12-16 10:00:00 KS Warszawianka MKS Pogoń-Prus Siedlce 42 : 32 (17 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo