* HIT !!! – towarzyskie spotkanie piłki ręcznej kobiet : UKS Varsovia Warszawa – MKS Piotrkovia Piotrków Trybunalski (PGNIG SUPERLIGA KOBIET) czwartek 21 marca, 17:30 ul. Gwiaździsta 35 *
* I Liga Mężczyzn: KS Uniwersytet Radom – SRS Czuwaj Przemyśl sobota 23 marca, 18:00 *
* I Liga Mężczyzn: ORLEN Wisła II Płock – AZS AWF Biała Podlaska niedziela 24 marca, 18:45 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Nielba Wągrowiec sobota 30 marca, 18:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – SPR Sambor Tczew czwartek 4 kwietnia, 17:30 *

Młodzicy gr. F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF Wisła I Płock 8 8 0 1 0 287 167 120 23 1
2 UKS Niedźwiadek 10 7 3 0 1 336 313 23 22 8
3 UKPR Agrykola I Warszawa 8 7 1 0 0 278 189 89 21 3
4 KS Warszawianka 9 4 5 0 0 275 287 -12 12 15
5 KPR ROKiS Radzymin 9 4 5 1 0 248 287 -39 11 16
6 UKS Wilanowia Warszawa 9 3 6 0 0 263 287 -24 9 18
7 KS Victoria Piaseczno 8 2 6 0 1 166 204 -38 7 17
8 MUKS 21 Płock 9 0 9 0 0 215 334 -119 0 27
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
101 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Wilanowia Warszawa 47 : 24 (23 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
102 KS Warszawianka UKS Niedźwiadek 30 : 31 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
103 KPR ROKiS Radzymin SKF Wisła I Płock 23 : 35 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
104 MUKS 21 Płock KS Victoria Piaseczno 16 : 20 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
105 UKS Wilanowia Warszawa UKPR Agrykola I Warszawa 29 : 36 (17 : 18)
image_icon Protokół >>>
106 UKS Niedźwiadek KS Warszawianka 42 : 40 (18 : 23)
pdf_icon Protokół >>>
107 SKF Wisła I Płock KPR ROKiS Radzymin 36 : 9 (19 : 4)
image_icon Protokół >>>
108 KS Victoria Piaseczno MUKS 21 Płock 28 : 23 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 1 / 2018-11-18
1 2018-12-09 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Victoria Piaseczno 27 : 21 (14 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-11-18 10:00:00 SKF Wisła I Płock MUKS 21 Płock 41 : 21 (21 : 8)
image_icon Protokół >>>
3 2018-11-18 11:00:00 UKS Niedźwiadek KPR ROKiS Radzymin 43 : 30 (23 : 16)
image_icon Protokół >>>
4 2018-11-20 16:15:00 UKPR Agrykola I Warszawa KS Warszawianka 30 : 28 (15 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-12-16
5 2018-12-12 16:45:00 KS Warszawianka UKS Wilanowia Warszawa 18 : 31 (9 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-12-16 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola I Warszawa 21 : 31 (15 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-12-16 15:45:00 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek 27 : 38 (12 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-16 11:20:00 KS Victoria Piaseczno SKF Wisła I Płock 25 : 25 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-01-13
9 2019-01-13 13:30:00 UKS Wilanowia Warszawa SKF Wisła I Płock 24 : 37 (13 : 19)
image_icon Protokół >>>
10 2019-01-13 12:00:00 UKS Niedźwiadek KS Victoria Piaseczno 24 : 19 (15 : 9)
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-13 10:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa MUKS 21 Płock 54 : 20 (25 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
12 2019-01-13 10:00:00 KS Warszawianka KPR ROKiS Radzymin 31 : 27 (15 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2019-01-20
13 2019-01-20 13:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Wilanowia Warszawa 35 : 25 (16 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
14 2019-01-20 10:00:00 MUKS 21 Płock KS Warszawianka 27 : 35 (11 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
15 2019-01-17 17:40:00 KS Victoria Piaseczno UKPR Agrykola I Warszawa 12 : 31 (7 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
16 2019-01-20 11:45:00 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek 43 : 22 (25 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2019-02-17
17 2019-02-17 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Niedźwiadek 24 : 31 (12 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
18 2019-02-17 17:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa SKF Wisła I Płock 20 : 28 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
19 2019-02-16 13:30:00 KS Warszawianka KS Victoria Piaseczno 31 : 20 (12 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
20 2019-02-17 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin MUKS 21 Płock 37 : 26 (15 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2019-02-24
21 2019-02-24 10:00:00 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia Warszawa 23 : 42 (14 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
22 2019-02-24 15:00:00 KS Victoria Piaseczno KPR ROKiS Radzymin 21 : 27 (9 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
23 2019-02-24 11:45:00 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka 42 : 23 (22 : 12)
image_icon Protokół >>>
24 2019-02-24 11:00:00 UKS Niedźwiadek UKPR Agrykola I Warszawa 27 : 29 (12 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2019-03-03
25 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
26 2019-03-03 10:00:00 MUKS 21 Płock SKF Wisła I Płock : ( : )
27 2019-03-03 16:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Niedźwiadek 39 : 39 (20 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
28 2019-03-19 17:00:00 KS Warszawianka UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
Kolejka 8 / 2019-03-10
29 2019-03-10 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Warszawianka 37 : 39 (18 : 18)
image_icon Protokół >>>
30 2019-03-14 16:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
31 2019-03-10 11:00:00 UKS Niedźwiadek MUKS 21 Płock 39 : 32 (17 : 18)
image_icon Protokół >>>
32 2019-04-14 11:00:00 SKF Wisła I Płock KS Victoria Piaseczno : ( : )
Kolejka 9 / 2019-03-17
33 2019-03-17 12:00:00 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
34 2019-03-17 13:30:00 KS Victoria Piaseczno UKS Niedźwiadek : ( : )
35 2019-03-17 10:00:00 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
36 2019-03-17 14:00:00 KPR ROKiS Radzymin KS Warszawianka : ( : )
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2019-03-24
37 UKS Wilanowia Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
38 KS Warszawianka MUKS 21 Płock : ( : )
39 UKPR Agrykola I Warszawa KS Victoria Piaseczno : ( : )
40 UKS Niedźwiadek SKF Wisła I Płock : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-31
41 UKS Niedźwiadek UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
42 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
43 KS Victoria Piaseczno KS Warszawianka : ( : )
44 MUKS 21 Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Kolejka 12 / 2019-04-07
45 UKS Wilanowia Warszawa MUKS 21 Płock : ( : )
46 KPR ROKiS Radzymin KS Victoria Piaseczno : ( : )
47 KS Warszawianka SKF Wisła I Płock : ( : )
48 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Niedźwiadek : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo