* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Młodzicy gr. F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola I Warszawa 4 4 0 0 0 144 102 42 12 0
2 UKS Niedźwiadek 4 4 0 0 0 154 127 27 12 0
3 SKF Wisła I Płock 4 4 0 1 0 137 78 59 11 1
4 KS Victoria Piaseczno 4 2 2 0 1 94 91 3 7 5
5 UKS Wilanowia Warszawa 4 2 2 0 0 111 122 -11 6 6
6 KS Warszawianka 4 0 4 0 0 116 134 -18 0 12
7 MUKS 21 Płock 4 0 4 0 0 87 127 -40 0 12
8 KPR ROKiS Radzymin 4 0 4 0 0 83 145 -62 0 12
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
101 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Wilanowia Warszawa 47 : 24 (23 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
102 KS Warszawianka UKS Niedźwiadek 30 : 31 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
103 KPR ROKiS Radzymin SKF Wisła I Płock 23 : 35 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
104 MUKS 21 Płock KS Victoria Piaseczno 16 : 20 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
105 UKS Wilanowia Warszawa UKPR Agrykola I Warszawa 29 : 36 (17 : 18)
image_icon Protokół >>>
106 UKS Niedźwiadek KS Warszawianka 42 : 40 (18 : 23)
pdf_icon Protokół >>>
107 SKF Wisła I Płock KPR ROKiS Radzymin 36 : 9 (19 : 4)
image_icon Protokół >>>
108 KS Victoria Piaseczno MUKS 21 Płock 28 : 23 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 1 / 2018-11-18
1 2018-12-09 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Victoria Piaseczno 27 : 21 (14 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-11-18 10:00:00 SKF Wisła I Płock MUKS 21 Płock 41 : 21 (21 : 8)
image_icon Protokół >>>
3 2018-11-18 11:00:00 UKS Niedźwiadek KPR ROKiS Radzymin 43 : 30 (23 : 16)
image_icon Protokół >>>
4 2018-11-20 16:15:00 UKPR Agrykola I Warszawa KS Warszawianka 30 : 28 (15 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-12-16
5 2018-12-12 16:45:00 KS Warszawianka UKS Wilanowia Warszawa 18 : 31 (9 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
6 2018-12-16 18:30:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola I Warszawa 21 : 31 (15 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-12-16 15:45:00 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek 27 : 38 (12 : 20)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-16 11:20:00 KS Victoria Piaseczno SKF Wisła I Płock 25 : 25 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-01-13
9 2019-01-13 13:30:00 UKS Wilanowia Warszawa SKF Wisła I Płock : ( : )
10 2019-01-13 12:00:00 UKS Niedźwiadek KS Victoria Piaseczno : ( : )
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-13 10:30:00 UKPR Agrykola I Warszawa MUKS 21 Płock : ( : )
12 2019-01-13 10:00:00 KS Warszawianka KPR ROKiS Radzymin : ( : )
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2019-01-20
13 2019-01-20 13:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
14 2019-01-20 10:00:00 MUKS 21 Płock KS Warszawianka : ( : )
15 2019-01-17 17:40:00 KS Victoria Piaseczno UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
16 2019-01-20 11:45:00 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek : ( : )
Kolejka 5 / 2019-02-17
17 UKS Wilanowia Warszawa UKS Niedźwiadek : ( : )
18 UKPR Agrykola I Warszawa SKF Wisła I Płock : ( : )
19 KS Warszawianka KS Victoria Piaseczno : ( : )
20 KPR ROKiS Radzymin MUKS 21 Płock : ( : )
Kolejka 6 / 2019-02-24
21 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
22 KS Victoria Piaseczno KPR ROKiS Radzymin : ( : )
23 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka : ( : )
24 UKS Niedźwiadek UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
Kolejka 7 / 2019-03-03
25 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
26 MUKS 21 Płock SKF Wisła I Płock : ( : )
27 KPR ROKiS Radzymin UKS Niedźwiadek : ( : )
28 KS Warszawianka UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
Kolejka 8 / 2019-03-10
29 UKS Wilanowia Warszawa KS Warszawianka : ( : )
30 UKPR Agrykola I Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
31 UKS Niedźwiadek MUKS 21 Płock : ( : )
32 SKF Wisła I Płock KS Victoria Piaseczno : ( : )
Kolejka 9 / 2019-03-17
33 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
34 KS Victoria Piaseczno UKS Niedźwiadek : ( : )
35 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
36 KPR ROKiS Radzymin KS Warszawianka : ( : )
Kolejka 10 / 2019-03-24
37 UKS Wilanowia Warszawa KPR ROKiS Radzymin : ( : )
38 KS Warszawianka MUKS 21 Płock : ( : )
39 UKPR Agrykola I Warszawa KS Victoria Piaseczno : ( : )
40 UKS Niedźwiadek SKF Wisła I Płock : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-31
41 UKS Niedźwiadek UKS Wilanowia Warszawa : ( : )
42 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I Warszawa : ( : )
43 KS Victoria Piaseczno KS Warszawianka : ( : )
44 MUKS 21 Płock KPR ROKiS Radzymin : ( : )
Kolejka 12 / 2019-04-07
45 UKS Wilanowia Warszawa MUKS 21 Płock : ( : )
46 KPR ROKiS Radzymin KS Victoria Piaseczno : ( : )
47 KS Warszawianka SKF Wisła I Płock : ( : )
48 UKPR Agrykola I Warszawa UKS Niedźwiadek : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo