* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Młodzicy gr. P

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 AZS AWF Warszawa 4 2 2 0 1 110 92 18 7 5
2 UKS Szczypiorniak Lesznowola 4 2 2 0 0 112 101 11 6 6
3 MKS Mazur Sierpc 4 2 2 0 0 97 97 0 6 6
4 KS Uniwersytet Radom 3 2 1 0 0 72 77 -5 6 3
5 SKF Wisła II Płock 4 2 2 0 0 94 110 -16 6 6
6 ASPL Legionowo 2 1 1 0 0 52 52 0 3 3
7 UKPR Agrykola Warszawa II 3 1 2 1 0 63 71 -8 2 7
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
101 KS Uniwersytet Radom UKPR Agrykola Warszawa II 23 : 21 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
102 ASPL Legionowo : ( : )
103 UKS Szczypiorniak Lesznowola MKS Mazur Sierpc 28 : 23 (20 : 7)
104 SKF Wisła II Płock AZS AWF Warszawa 21 : 38 (7 : 18)
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-30
105 UKPR Agrykola Warszawa II KS Uniwersytet Radom 20 : 26 (10 : 15)
106 ASPL Legionowo : ( : )
107 MKS Mazur Sierpc UKS Szczypiorniak Lesznowola 26 : 22 (11 : 7)
108 AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock 24 : 26 (13 : 15)
Kolejka 1 / 2018-11-18
1 2018-11-18 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa II AZS AWF Warszawa 22 : 22 (10 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
2 2018-11-18 16:30:00 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła II Płock 25 : 21 (14 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
3 2018-11-18 09:30:00 ASPL Legionowo UKS Szczypiorniak Lesznowola 29 : 26 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
4 KS Uniwersytet Radom : ( : )
Kolejka 2 / 2018-12-16
5 UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
6 2018-12-16 14:20:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola KS Uniwersytet Radom 36 : 23 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
7 2018-12-16 14:00:00 SKF Wisła II Płock ASPL Legionowo 26 : 23 (12 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
8 2018-12-13 15:30:00 AZS AWF Warszawa MKS Mazur Sierpc 26 : 23 (13 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-01-13
9 2019-01-13 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa II MKS Mazur Sierpc : ( : )
10 2019-01-13 16:45:00 ASPL Legionowo AZS AWF Warszawa : ( : )
image_icon Protokół >>>
11 2019-01-13 12:00:00 KS Uniwersytet Radom SKF Wisła II Płock : ( : )
12 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 4 / 2019-01-20
13 2019-01-20 10:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
14 SKF Wisła II Płock : ( : )
15 2019-01-20 13:00:00 AZS AWF Warszawa KS Uniwersytet Radom : ( : )
16 2019-01-20 18:30:00 MKS Mazur Sierpc ASPL Legionowo : ( : )
Kolejka 5 / 2019-02-17
17 UKPR Agrykola Warszawa II ASPL Legionowo : ( : )
18 KS Uniwersytet Radom MKS Mazur Sierpc : ( : )
19 AZS AWF Warszawa : ( : )
20 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła II Płock : ( : )
Kolejka 6 / 2019-02-24
21 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
22 AZS AWF Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
23 MKS Mazur Sierpc : ( : )
24 ASPL Legionowo KS Uniwersytet Radom : ( : )
Kolejka 7 / 2019-03-03
25 AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
26 SKF Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc : ( : )
27 UKS Szczypiorniak Lesznowola ASPL Legionowo : ( : )
28 KS Uniwersytet Radom : ( : )
Kolejka 8 / 2019-03-10
29 UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
30 KS Uniwersytet Radom UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
31 ASPL Legionowo SKF Wisła II Płock : ( : )
32 MKS Mazur Sierpc AZS AWF Warszawa : ( : )
Kolejka 9 / 2019-03-17
33 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
34 AZS AWF Warszawa ASPL Legionowo : ( : )
35 SKF Wisła II Płock KS Uniwersytet Radom : ( : )
36 UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 10 / 2019-03-24
37 UKPR Agrykola Warszawa II UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
38 SKF Wisła II Płock : ( : )
39 KS Uniwersytet Radom AZS AWF Warszawa : ( : )
40 ASPL Legionowo MKS Mazur Sierpc : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-31
41 ASPL Legionowo UKPR Agrykola Warszawa II : ( : )
42 MKS Mazur Sierpc KS Uniwersytet Radom : ( : )
43 AZS AWF Warszawa : ( : )
44 SKF Wisła II Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola : ( : )
Kolejka 12 / 2019-04-07
45 UKPR Agrykola Warszawa II SKF Wisła II Płock : ( : )
46 UKS Szczypiorniak Lesznowola AZS AWF Warszawa : ( : )
47 MKS Mazur Sierpc : ( : )
48 KS Uniwersytet Radom ASPL Legionowo : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo