* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock – MTS Kwidzyn sobota 20 października, 11:00 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – K.S. AP-Poznań sobota 20 października, 13:30 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów – MKS Sambor Tczew sobota 20 października, 17:00 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – SPR Olkusz sobota 20 października, 17:30 *
* I Liga Mężczyzn: AZS UW Warszawa – KS Uniwersytet Radom sobota 20 października, 19:00 *

Młodziczki Eliminacyjna Grupa A

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MMKS Jutrzenka Płock 3 3 0 0 0 125 32 93 9 0
2 UKS Varsovia I Warszawa 1 1 0 0 0 54 9 45 3 0
3 KS Zawkrze II Mława 2 1 1 0 0 56 64 -8 3 3
4 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 3 1 2 0 0 64 78 -14 3 6
5 KS Zawkrze Mława 3 0 3 0 0 19 135 -116 0 9
Kolejka 1 / 2018-09-09
1 UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
2 2018-09-09 10:30:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS ZNICZ PRUSZKÓW 43 : 14 (20 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
3 KS Zawkrze Mława KS Zawkrze II Mława : ( : )
Kolejka 2 / 2018-09-16
4 KS Zawkrze Mława : ( : )
5 2018-09-16 16:00:00 KS Zawkrze II Mława MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
6 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
Kolejka 3 / 2018-09-23
7 MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
8 2018-09-23 15:30:00 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
9 2018-09-23 14:00:00 KS Zawkrze II Mława MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
Kolejka 4 / 2018-09-30
10 MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
11 2018-09-30 15:30:00 UKS Varsovia I Warszawa KS Zawkrze II Mława 54 : 9 (28 : 5)
image_icon Protokół >>>
12 2018-09-28 16:30:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława 52 : 4 (24 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2018-10-07
13 KS Zawkrze II Mława : ( : )
14 2018-10-07 10:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW KS Zawkrze Mława 36 : 5 (15 : 1)
image_icon Protokół >>>
15 UKS Varsovia I Warszawa MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Kolejka 6 / 2018-10-14
16 UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
17 2018-10-14 10:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW MMKS Jutrzenka Płock 14 : 30 (6 : 14)
image_icon Protokół >>>
18 2018-10-14 17:00:00 KS Zawkrze II Mława KS Zawkrze Mława 47 : 10 (25 : 3)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2018-10-21
19 KS Zawkrze Mława : ( : )
20 2018-10-19 16:15:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze II Mława : ( : )
21 UKS Varsovia I Warszawa MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
Kolejka 8 / 2018-11-04
22 MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
23 UKS Varsovia I Warszawa KS Zawkrze Mława : ( : )
24 MKS ZNICZ PRUSZKÓW KS Zawkrze II Mława : ( : )
Kolejka 9 / 2018-11-18
25 MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
26 KS Zawkrze II Mława UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
27 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
Kolejka 10 / 2018-11-25
28 KS Zawkrze II Mława : ( : )
29 KS Zawkrze Mława MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
30 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo