* I Liga Kobiet: SMS ZPRP I Płock – SKF KPR Sparta Oborniki sobota 19 stycznia, 15:30 *
* I Liga Kobiet: UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin sobota 19 stycznia, 17:30 *
* I Liga Kobiet: SMS ZPRP II Płock –UKS Drwęca Novar Lubicz sobota 19 stycznia, 18:00 *
* I Liga Kobiet: WKPR Wesoła – TS MKS San Jarosław sobota 19 stycznia, 19:00 *
* I Liga Mężczyzn: SCKS Jurand Ciechanów SMZ ZPRP Gdańsk sobota 26 stycznia, 17:00 *

Młodziczki Eliminacyjna Grupa F

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Varsovia I Warszawa 3 3 0 0 0 121 70 51 9 0
2 KPR ROKiS Radzymin I 3 3 0 0 0 92 63 29 9 0
3 UKS Wilanowia 4 3 1 0 0 111 90 21 9 3
4 MMKS Jutrzenka Płock 4 2 2 0 0 119 118 1 6 6
5 APR Radom 4 1 3 0 0 87 96 -9 3 9
6 MKS Karczew 3 1 2 0 0 58 61 -3 3 6
7 UKS Zielonka 5 1 4 0 0 117 176 -59 3 12
8 MKS Ochota Warszawa I 2 0 2 0 0 37 68 -31 0 6
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-09
101 UKS Varsovia I Warszawa MMKS Jutrzenka Płock 33 : 28 (17 : 11)
102 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin I 20 : 32 (10 : 15)
103 APR Radom MKS Karczew 26 : 19 (14 : 10)
104 MKS Ochota Warszawa I UKS Wilanowia 28 : 34 (11 : 13)
Kolejka 0 – wyniki zaliczone z pierwszej rundy / 2018-09-09
105 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I Warszawa 22 : 41 (9 : 19)
106 KPR ROKiS Radzymin I UKS Zielonka 35 : 21 (18 : 12)
107 MKS Karczew APR Radom 20 : 12 (10 : 8)
108 UKS Wilanowia MKS Ochota Warszawa I 34 : 9 (16 : 5)
Kolejka 1 / 2018-12-09
1 2018-12-09 11:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia 34 : 20 (20 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
2 MKS Karczew MKS Ochota Warszawa I : ( : )
3 2018-12-09 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I APR Radom 25 : 22 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
4 2018-12-07 16:45:00 UKS Varsovia I Warszawa UKS Zielonka 47 : 20 (24 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2018-12-16
5 2019-01-16 17:00:00 UKS Zielonka MMKS Jutrzenka Płock 24 : 35 (12 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
6 APR Radom UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
7 MKS Ochota Warszawa I KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
8 2019-01-15 16:45:00 UKS Wilanowia MKS Karczew 23 : 19 (13 : 7)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2019-01-13
9 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew : ( : )
10 2019-01-23 16:45:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Wilanowia : ( : )
11 2019-01-18 16:45:00 UKS Varsovia I Warszawa MKS Ochota Warszawa I : ( : )
12 2019-01-09 17:00:00 UKS Zielonka APR Radom 32 : 27 (15 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2019-01-20
13 2019-01-20 11:00:00 APR Radom MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
14 MKS Ochota Warszawa I UKS Zielonka : ( : )
15 2019-01-20 10:00:00 UKS Wilanowia UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
16 2019-01-20 16:30:00 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
Kolejka 5 / 2019-02-17
17 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
18 UKS Varsovia I Warszawa MKS Karczew : ( : )
19 UKS Zielonka UKS Wilanowia : ( : )
20 APR Radom MKS Ochota Warszawa I : ( : )
Kolejka 6 / 2019-02-24
21 MKS Ochota Warszawa I MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
22 UKS Wilanowia APR Radom : ( : )
23 MKS Karczew UKS Zielonka : ( : )
24 KPR ROKiS Radzymin I UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
Kolejka 7 / 2019-03-03
25 UKS Wilanowia MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
26 MKS Ochota Warszawa I MKS Karczew : ( : )
27 APR Radom KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
28 UKS Zielonka UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
Kolejka 8 / 2019-03-10
29 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka : ( : )
30 UKS Varsovia I Warszawa APR Radom : ( : )
31 KPR ROKiS Radzymin I MKS Ochota Warszawa I : ( : )
32 MKS Karczew UKS Wilanowia : ( : )
Kolejka 9 / 2019-03-17
33 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
34 UKS Wilanowia KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
35 MKS Ochota Warszawa I UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
36 APR Radom UKS Zielonka : ( : )
Kolejka 10 / 2019-03-24
37 MMKS Jutrzenka Płock APR Radom : ( : )
38 UKS Zielonka MKS Ochota Warszawa I : ( : )
39 UKS Varsovia I Warszawa UKS Wilanowia : ( : )
40 KPR ROKiS Radzymin I MKS Karczew : ( : )
Kolejka 11 / 2019-03-31
41 KPR ROKiS Radzymin I MMKS Jutrzenka Płock : ( : )
42 MKS Karczew UKS Varsovia I Warszawa : ( : )
43 UKS Wilanowia UKS Zielonka : ( : )
44 MKS Ochota Warszawa I APR Radom : ( : )
Kolejka 12 / 2019-04-07
45 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota Warszawa I : ( : )
46 APR Radom UKS Wilanowia : ( : )
47 UKS Zielonka MKS Karczew : ( : )
48 UKS Varsovia I Warszawa KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo