Chłopcy Eliminacyjna Grupa A

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Diament Ostrołęka 12 11 1 0 0 274 118 156 33 3
2 SKF Wisła Płock 12 10 2 1 0 263 111 152 29 7
3 Muks 21 Płock 12 8 4 0 1 245 141 104 25 11
4 MKS Mazur Sierpc 12 7 5 0 0 172 185 -13 21 15
5 UKS Szczypiorniak Lesznowola 12 2 10 0 0 120 275 -155 6 30
6 SP 206 AZS AWF Warszawa 12 2 10 0 0 90 233 -143 6 30
7 UKS Rusiec 12 2 10 0 0 121 222 -101 6 30
Turniej 1 SKF Wisła Płock / 2019-10-05
1 2019-10-05 09:00:00 SKF Wisła Płock Muks 21 Płock 10 : 10 (6 : 6)
image_icon Protokół >>>
2 2019-10-05 10:00:00 Muks 21 Płock MKS Mazur Sierpc 20 : 6 (10 : 3)
image_icon Protokół >>>
3 2019-10-05 11:00:00 SKF Wisła Płock MKS Mazur Sierpc 26 : 9 (12 : 4)
image_icon Protokół >>>
Turniej 2 UKS Diament Ostrołęka / 2019-10-05
4 2020-01-11 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Rusiec 20 : 4 (11 : 1)
image_icon Protokół >>>
5 2020-01-11 10:45:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SP 206 AZS AWF Warszawa 7 : 16 (3 : 10)
image_icon Protokół >>>
6 2020-01-11 11:45:00 UKS Rusiec SP 206 AZS AWF Warszawa 12 : 9 (4 : 5)
image_icon Protokół >>>
7 2020-01-11 12:30:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Szczypiorniak Lesznowola 38 : 6 (17 : 0)
image_icon Protokół >>>
Turniej 3 AZS AWF Warszawa / 2019-10-19
8 2019-10-19 10:00:00 SP 206 AZS AWF Warszawa UKS Diament Ostrołęka 2 : 24 (2 : 13)
image_icon Protokół >>>
9 2019-10-19 11:00:00 UKS Diament Ostrołęka MKS Mazur Sierpc 18 : 4 (12 : 2)
image_icon Protokół >>>
10 2019-10-19 12:00:00 SP 206 AZS AWF Warszawa MKS Mazur Sierpc 8 : 23 (5 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej 4 UKS Szczypiorniak Lesznowola / 2019-10-19
11 2019-10-19 09:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola Muks 21 Płock 9 : 27 (5 : 12)
image_icon Protokół >>>
12 2019-10-19 09:50:00 SKF Wisła Płock UKS Rusiec 19 : 9 (12 : 3)
image_icon Protokół >>>
13 2019-10-19 10:40:00 Muks 21 Płock UKS Rusiec 28 : 6 (16 : 1)
image_icon Protokół >>>
14 2019-10-19 11:30:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola SKF Wisła Płock 9 : 35 (7 : 15)
image_icon Protokół >>>
Turniej 5 UKS Rusiec / 2019-11-09
15 2019-11-09 09:00:00 UKS Rusiec UKS Szczypiorniak Lesznowola 10 : 23 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
16 2019-11-09 09:50:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola MKS Mazur Sierpc 12 : 15 (7 : 10)
image_icon Protokół >>>
17 2019-11-09 10:40:00 UKS Rusiec MKS Mazur Sierpc 13 : 17 (8 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej 6 MUKS 21 Płock / 2019-11-09
18 2019-10-27 11:15:00 Muks 21 Płock UKS Diament Ostrołęka 13 : 18 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
19 2019-10-27 12:00:00 SKF Wisła Płock SP 206 AZS AWF Warszawa 29 : 2 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
20 2019-10-27 12:45:00 SKF Wisła Płock UKS Diament Ostrołęka 12 : 13 (6 : 6)
image_icon Protokół >>>
21 2019-10-27 13:30:00 Muks 21 Płock SP 206 AZS AWF Warszawa 22 : 6 (11 : 3)
image_icon Protokół >>>
Turniej 7 MKS Mazur Sierpc / 2019-11-16
22 2019-11-16 10:00:00 MKS Mazur Sierpc UKS Rusiec 15 : 8 (10 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
23 2019-11-16 11:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKS Rusiec 18 : 6 (7 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
24 2019-11-16 12:00:00 MKS Mazur Sierpc UKS Szczypiorniak Lesznowola 19 : 8 (7 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 8 AZS AWF Warszawa / 2019-11-16
25 2019-11-17 10:30:00 SP 206 AZS AWF Warszawa SKF Wisła Płock 3 : 23 (0 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
26 2019-11-17 11:15:00 UKS Diament Ostrołęka Muks 21 Płock 16 : 15 (9 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
27 2019-11-17 12:00:00 UKS Diament Ostrołęka SKF Wisła Płock 13 : 23 (6 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
28 2019-11-17 12:45:00 SP 206 AZS AWF Warszawa Muks 21 Płock 11 : 25 (5 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 9 UKS Diament Ostrołęka / 2019-12-07
29 2019-10-05 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka SP 206 AZS AWF Warszawa 29 : 1 (16 : 0)
image_icon Protokół >>>
30 2019-10-05 11:00:00 SP 206 AZS AWF Warszawa UKS Szczypiorniak Lesznowola 10 : 7 (2 : 2)
image_icon Protokół >>>
31 2019-10-05 12:00:00 UKS Szczypiorniak Lesznowola UKS Diament Ostrołęka 6 : 37 (3 : 17)
image_icon Protokół >>>
Turniej 10 UKS Rusiec / 2019-12-07
32 2019-12-07 14:00:00 UKS Rusiec SKF Wisła Płock 9 : 17 (4 : 8)
image_icon Protokół >>>
33 2019-12-07 14:50:00 MKS Mazur Sierpc Muks 21 Płock 14 : 22 (8 : 12)
image_icon Protokół >>>
34 2019-12-07 15:45:00 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła Płock 16 : 15 (8 : 8)
image_icon Protokół >>>
35 2019-12-07 16:40:00 UKS Rusiec Muks 21 Płock 14 : 21 (6 : 15)
image_icon Protokół >>>
Turniej 11 MUKS 21 Płock / 2020-01-25
36 2020-01-25 13:10:00 Muks 21 Płock SKF Wisła Płock 13 : 21 (7 : 11)
image_icon Protokół >>>
37 2020-01-25 14:00:00 SKF Wisła Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 33 : 5 (15 : 0)
image_icon Protokół >>>
38 2020-01-25 14:50:00 Muks 21 Płock UKS Szczypiorniak Lesznowola 29 : 10 (18 : 5)
image_icon Protokół >>>
Turniej 12 MKS Mazur Sierpc / 2020-01-25
39 2020-01-25 10:00:00 MKS Mazur Sierpc SP 206 AZS AWF Warszawa 18 : 11 (11 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
40 2020-01-25 11:00:00 UKS Rusiec UKS Diament Ostrołęka 16 : 24 (6 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
41 2020-01-25 12:00:00 SP 206 AZS AWF Warszawa UKS Rusiec 11 : 14 (8 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
42 2020-01-25 13:00:00 MKS Mazur Sierpc UKS Diament Ostrołęka 16 : 24 (7 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo