Chłopcy Eliminacyjna Grupa B

Msc. Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Niedźwiadek Węgrów 12 12 0 1 0 232 136 96 35 1
2 UKS Wilanowia I 12 10 2 1 1 255 152 103 30 6
3 UKPR Agrykola Warszawa 12 7 5 0 1 167 173 -6 22 14
4 Akademia Sportu Wesoła 12 6 6 1 0 151 192 -41 17 19
5 UKPR Agrykola II 12 3 9 0 1 164 182 -18 10 26
6 Enea Orlęta Zwoleń 12 2 10 0 1 155 225 -70 7 29
7 MTS Lider Radom 12 2 10 1 0 146 210 -64 5 31
Turniej 1 UKPR Agrykola I Warszawa / 2019-10-05
1 2019-10-05 13:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKPR Agrykola II 12 : 10 (9 : 4)
image_icon Protokół >>>
2 2019-10-05 14:30:00 UKPR Agrykola II UKS Wilanowia I 13 : 23 (5 : 14)
image_icon Protokół >>>
3 2019-10-05 15:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Wilanowia I 11 : 18 (4 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej 2 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2019-10-05
4 2019-12-07 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider Radom 21 : 11 (13 : 6)
image_icon Protokół >>>
5 2019-12-07 10:45:00 MTS Lider Radom Akademia Sportu Wesoła 11 : 12 (7 : 6)
image_icon Protokół >>>
6 2019-12-07 11:45:00 Enea Orlęta Zwoleń Akademia Sportu Wesoła 14 : 14 (9 : 8)
image_icon Protokół >>>
7 2019-12-07 12:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Enea Orlęta Zwoleń 20 : 8 (9 : 2)
image_icon Protokół >>>
Turniej 3 AS Wesoła / 2019-10-19
8 2019-10-19 10:00:00 Akademia Sportu Wesoła UKS Wilanowia I 11 : 28 (7 : 13)
image_icon Protokół >>>
9 2019-10-19 10:45:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I 21 : 20 (10 : 8)
image_icon Protokół >>>
10 2019-10-19 11:30:00 Akademia Sportu Wesoła UKS Niedźwiadek Węgrów 9 : 19 (4 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej 4 KS Orlęta Zwoleń / 2019-10-19
11 2019-10-19 10:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II 20 : 7 (11 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
12 2019-10-19 11:15:00 UKPR Agrykola Warszawa MTS Lider Radom 14 : 14 (5 : 6)
image_icon Protokół >>>
13 2019-10-19 12:20:00 UKPR Agrykola II MTS Lider Radom 16 : 15 (8 : 9)
image_icon Protokół >>>
14 2019-10-19 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Warszawa 17 : 18 (8 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 5 MTS Lider Radom / 2019-11-09
15 2019-12-21 13:30:00 MTS Lider Radom Enea Orlęta Zwoleń 19 : 14 (10 : 6)
image_icon Protokół >>>
16 2019-12-21 14:15:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Wilanowia I 21 : 35 (11 : 23)
image_icon Protokół >>>
17 2019-12-21 15:00:00 MTS Lider Radom UKS Wilanowia I 13 : 25 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
Turniej 6 UKPR Agrykola II Warszawa / 2019-11-09
18 2019-11-09 13:30:00 UKPR Agrykola II Akademia Sportu Wesoła 15 : 16 (12 : 10)
image_icon Protokół >>>
19 2019-11-09 14:30:00 UKPR Agrykola Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów 10 : 19 (6 : 12)
image_icon Protokół >>>
20 2019-11-09 15:30:00 UKPR Agrykola Warszawa Akademia Sportu Wesoła 16 : 9 (8 : 5)
image_icon Protokół >>>
21 2019-11-09 16:30:00 UKPR Agrykola II UKS Niedźwiadek Węgrów 11 : 18 (5 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej 7 UKS Wilanowia Warszawa / 2019-11-16
22 2019-11-16 10:00:00 UKS Wilanowia I MTS Lider Radom 22 : 11 (15 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
23 2019-11-16 10:50:00 Enea Orlęta Zwoleń MTS Lider Radom 13 : 7 (4 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
24 2019-11-16 11:40:00 UKS Wilanowia I Enea Orlęta Zwoleń 29 : 9 (19 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 8 AS Wesoła / 2019-11-16
25 2019-11-16 10:00:00 Akademia Sportu Wesoła UKPR Agrykola Warszawa 16 : 18 (6 : 9)
image_icon Protokół >>>
26 2019-11-16 10:45:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola II 15 : 11 (5 : 7)
image_icon Protokół >>>
27 2019-11-16 11:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola Warszawa 22 : 17 (13 : 7)
image_icon Protokół >>>
28 2019-11-16 12:15:00 Akademia Sportu Wesoła UKPR Agrykola II 12 : 11 (3 : 6)
image_icon Protokół >>>
Turniej 9 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2019-12-07
29 2019-10-05 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Akademia Sportu Wesoła 19 : 11 (10 : 3)
image_icon Protokół >>>
30 2019-10-05 11:45:00 Akademia Sportu Wesoła Enea Orlęta Zwoleń 15 : 10 (5 : 7)
image_icon Protokół >>>
31 2019-10-05 12:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Niedźwiadek Węgrów 6 : 19 (1 : 12)
image_icon Protokół >>>
Turniej 10 MTS Lider Radom / 2019-12-07
32 2019-12-01 13:00:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola Warszawa 10 : 13 (5 : 6)
image_icon Protokół >>>
33 2019-12-01 13:45:00 UKS Wilanowia I UKPR Agrykola II 12 : 12 (7 : 5)
image_icon Protokół >>>
34 2019-12-01 14:45:00 UKS Wilanowia I UKPR Agrykola Warszawa 13 : 7 (7 : 4)
image_icon Protokół >>>
35 2019-12-01 15:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II 12 : 18 (4 : 13)
image_icon Protokół >>>
Turniej 11 UKPR Agrykola II Warszawa / 2020-01-25
36 2020-01-18 13:30:00 UKPR Agrykola II UKPR Agrykola Warszawa 14 : 15 (7 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
37 2020-01-18 14:30:00 UKPR Agrykola Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 16 : 11 (12 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
38 2020-01-18 15:30:00 UKPR Agrykola II Enea Orlęta Zwoleń 26 : 12 (14 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej 12 UKS Wilanowia Warszawa / 2020-01-25
39 2020-01-25 10:00:00 UKS Wilanowia I Akademia Sportu Wesoła 16 : 9 (9 : 5)
image_icon Protokół >>>
40 2020-01-25 10:45:00 MTS Lider Radom UKS Niedźwiadek Węgrów 8 : 25 (2 : 14)
image_icon Protokół >>>
41 2020-01-25 11:30:00 Akademia Sportu Wesoła MTS Lider Radom 17 : 15 (7 : 6)
image_icon Protokół >>>
42 2020-01-25 12:15:00 UKS Wilanowia I UKS Niedźwiadek Węgrów 14 : 14 (9 : 8)
image_icon Protokół >>>
Partner Techniczny WMZPR
kempa logo